Esileht Tööelu, raha ja seadused. uues peretoetuse seadus

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: uues peretoetuse seadus

Postitas:

Tere,
Palun natuke selgitust seaduse osas. Peres kasvab 4 last. Saan aru, et kõigil 3 ja enama lapselistel tõuseb kolmanda ja rohkema lapse toetus, kuid kas ka esimese ja teise lapse eest tõuseb see, või ainult sel juhul kui 4-lapselisena suhtlisse vaesusesse kuuluda?
Teine küsimus selle suhtelise vaesuse kohta? Kas need targad inimesed seal ise teavad, kes suhtelises vaesuses või peab hakkama ise tõestama ja paberitega ringi jooksma asutusi pidi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.12 18:02; 24.12 10:43; 24.12 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere,
Palun natuke selgitust seaduse osas. Peres kasvab 4 last. Saan aru, et kõigil 3 ja enama lapselistel tõuseb kolmanda ja rohkema lapse toetus, kuid kas ka esimese ja teise lapse eest tõuseb see, või ainult sel juhul kui 4-lapselisena suhtlisse vaesusesse kuuluda?
Teine küsimus selle suhtelise vaesuse kohta? Kas need targad inimesed seal ise teavad, kes suhtelises vaesuses või peab hakkama ise tõestama ja paberitega ringi jooksma asutusi pidi?[/tsitaat]

Nii pea ei tõuse mingi lasteraha millest te sonite,eks muidugi hakkatakse nõudma väljavõtteid,muidu võiks iga loll öelda ,et olen vaene rott,lapsi vanem ise kasvatama mitte riik!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 22:54; 24.12 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valimisteni on veel aega, seega ei tõuse hetkel veel midagi. Tõuseb 3 kuud enne KOV valimisi ja siis kolm kuud enne Riigikogu valimisi, vahepeal on poolteist aastat vaikust.

Tõestma peab ikka ise, sest mille eest muidu \”targad inimesed\” palka saaksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 01:59; 24.12 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te nüüd hoolikalt lugesite, mida ilmselgelt ei teinud, lihtsalt targutada on kohe vaja, siis ma ei küsinud, kas lasteraha tõuseb või mitte. Minu küsimus puudutas kolme- ja enama lapseliste perede esimese ja teise lapse toetust. Äkki on siin keegi normaalne inimene ka, kes oskab sellele vastata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.12 18:02; 24.12 10:43; 24.12 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot, kas see 3- ja enama lapselise pere 1. ja 2. lapse tetus ei lähegi üldmõiste \”lasteraha\” alla?
sulle juba vastati, et hetkel ei tõuse mitte ükski peretetus, tõusud n plaanis 1.juulist 2013 ja 1.jaan.2015, aga ausalt öeldes ple ma isegi jälginud, kas see seadusemuudatus lõpuks vastu ka võeti või jahuti niisama- olgu öeldud, et kuulun ka sellesse 3+ gruppi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pere ei ela suhtelises vaesuses, siis ei tõuse esimese ja teise lapse toetus.

Eelmisel aastal elas suhtelises vaesuses inimene, kelle kuu ekvivalentnetosissetulek oli väiksem kui 299 eurot. Pere puhul läheb 14+ laps arvesse 0,5 koefitseniga ja alla 14 aastane laps 0,3 koefitsendiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 01:59; 24.12 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oot, kas see 3- ja enama lapselise pere 1. ja 2. lapse tetus ei lähegi üldmõiste \”lasteraha\” alla?
sulle juba vastati, et hetkel ei tõuse mitte ükski peretetus, tõusud n plaanis 1.juulist 2013 ja 1.jaan.2015, aga ausalt öeldes ple ma isegi jälginud, kas see seadusemuudatus lõpuks vastu ka võeti või jahuti niisama- olgu öeldud, et kuulun ka sellesse 3+ gruppi[/tsitaat]

Nu ikka on vaja targutada! Küsis keegi tõusu kohta midagi? Või aja kohta? Kui lugeda ei oska, siis pole mõtet tuututada niisama. Tundub, et siin perekoolis ei ole ka ikka midgi selle mõne aasta jooksul muutunud, mis ma siit eemal olen olnud. Lihtsalt jobusid on juurde tulnud. Viga, et siit midagi küsida julgesin. Tuhat vabandust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.12 18:02; 24.12 10:43; 24.12 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nu ikka on vaja targutada! Küsis keegi tõusu kohta midagi? Või aja kohta? Kui lugeda ei oska, siis pole mõtet tuututada niisama. Tundub, et siin perekoolis ei ole ka ikka midgi selle mõne aasta jooksul muutunud, mis ma siit eemal olen olnud. Lihtsalt jobusid on juurde tulnud. Viga, et siit midagi küsida julgesin. Tuhat vabandust. [/tsitaat]
Karta on ,et sellised teemad ajavad inimestel harja punaseks ,sest pidevalt on siin raha teemad ja veel hullem raha kerjamis teemad,kui tõusebki siis ainult neil kes jäävad juba peaaegu toimetuleki toetuse piiritesse!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 22:54; 24.12 17:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. uues peretoetuse seadus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.