Esileht Pereelu ja suhted Uuesti tutvuma

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Uuesti tutvuma

Postitas:
Kägu

Naine vanus 31, lahus 8 kuud, seljataga suhe 11a, 2 väikest last. Ja nüüd ma siin siis istun, lootes ka endale kaaslane leida.
Aga miks see nii raske on? Kõike mehed kellega kipun suhtlema, vaid seks ja seks, et igapäev kvaliteet seksi, et naine oleks rahul David ja suhe toimiks, aga mina ei taha iga päev seksi, issand ma ei jaksakski… Üks mees on eriti sümpaatne, kuid temal ka vaid seksi jutt, see kõige tähtsam jne… Kurat nii ei saagi ma ju mehele 🙂
Tõsi igatsen ka oma laste isa, seks temaga oli ainuke mis meil klappis, see oli nii hea. Milles see nüüd kinni on, et teisi mehi ma ei taha…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ikka sinus. Sissetöötatud naised on praegu turul kuum kaup. Noored poisid vanuses 18-30 võtavad vanemaid naisi lennult.Ssuhe min. 7 a garanteeritud ja nii mõnega võib õnnestuda sul süütuke enda soovide ja vajaduste järgi välja koolitatada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis sa pead küll koera võtma, saad seltsi ilma seksita. Milleks mehed sinu meelest siis naist otsivad, et saaks võõraid lapsi kasvatada?? Kui sa isegi suhte alguses “ah ma ei viitsi” oled seksi koha pealt, siis kerime edasi paar aastaksest…
Kasvata parem oma valmistehtud lapsi, mitte ära jookse tilli järel. “Nii ma ei saagi mehele ju!”- kas see oli mingi nali või sa tõemeeli mõtledki nii, et eluvajadus on “mehel olla”? Sa olid ju “mehel”… ja vaata kui hästi välja kukkus!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Naine vanus 31, lahus 8 kuud, seljataga suhe 11a, 2 väikest last. Ja nüüd ma siin siis istun, lootes ka endale kaaslane leida.

Aga miks see nii raske on? Kõike mehed kellega kipun suhtlema, vaid seks ja seks, et igapäev kvaliteet seksi, et naine oleks rahul David ja suhe toimiks, aga mina ei taha iga päev seksi, issand ma ei jaksakski… Üks mees on eriti sümpaatne, kuid temal ka vaid seksi jutt, see kõige tähtsam jne… Kurat nii ei saagi ma ju mehele 🙂

Tõsi igatsen ka oma laste isa, seks temaga oli ainuke mis meil klappis, see oli nii hea. Milles see nüüd kinni on, et teisi mehi ma ei taha…

Mis see David seal vahepeal teeb? Telefoniraamat?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ta vist üritas : D panna ja kenjaalne telefonispeller tegi oma töö 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis teed selle kaaslasega? Ilma ei oska olla? pole sul vaja oma lastele mingit kolli koju tassida, katsu hakkama saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Otsi Davidite seast, küll näkkab. Meie kuulsal Davidil pidavat küll uus pruut olema, aga küll see ka ta varsti maha jätab, passi peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis sa pead küll koera võtma, saad seltsi ilma seksita. Milleks mehed sinu meelest siis naist otsivad, et saaks võõraid lapsi kasvatada?? Kui sa isegi suhte alguses “ah ma ei viitsi” oled seksi koha pealt, siis kerime edasi paar aastaksest…
Kasvata parem oma valmistehtud lapsi, mitte ära jookse tilli järel. “Nii ma ei saagi mehele ju!”- kas see oli mingi nali või sa tõemeeli mõtledki nii? Sa olid ju “mehel”… ja vaata kui hästi välja kukkus!

Mul üks tuttav, sinust vanem, ka kaks last, kuulutas päris aualt, et otsib endale meest, kes ühtlasi aitaks tal eelmise suhte lapsed üles kasvatada. Tükk aega tundus lootusetu. Sai ka mõnelt tutvuse otsijalt koguni noomida, et misasja, sellise kuulutusega loodad kedagi leida! Kirjutasidki ainult selleks, et öelda, kui nõme kuulutus tal on ja mis ta endast õige mõtleb. Aga tema mõtles, et vahet pole, kaotada pole ju ka midagi ja kiiret pole. Lõpuks selline mõtlemine tõigi mehe, kes võttis ühendust ja õnnelikult kokku nad said.

Nii et deklareeri ausalt, et sind see asi ei huvita niiväga, aga omavaheline vaimne klapp huvitaks küll ja nii ja naa… Võid ka meestelt noomida saada sellise ülestunnistuse peale – aga võid ka õige ligi tõmmata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks mees on eriti sümpaatne, kuid temal ka vaid seksi jutt, see kõige tähtsam jne… Kurat nii ei saagi ma ju mehele 🙂

Ei ole kõik mehed kõrge libiidoga ning on ka teistsuguseid.
Aga see, et need asjad enne selgeks räägitakse, on ju väga positiivne. Hullem oleks siis, kui mängid kiisut, aga hiljem teed postituse, et “mees tahab liiga palju”.
Ausam on neile öelda, et sa ei ole sel teemal maratoonlane ja nii on. Võtku või jätku ja kui mõni eriti agaralt ikka veel tahab, siis tõmbad tal ise hobuseid tagasi.
Homme sa jah, mehele ei saa. Aga sul pole homme veel vajagi ju, võta rahulikult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

8 kuud lahus ja juba on vaja kedagi leida? Milleks?

Please wait...
Postitas:
ninakaspreili

Aga mis sul sellele super mehele pakkuda oleks? Sa oled juba üle 30e, sul on kaks väikest last, kellele ta peaks püsisuhte korral korraliku mehena vähemalt poole kohaga isa olema, seksi sa eriti ei taha… Kas oled rikas ja super kokk?

Esiteks oled üksi olnud liiga lühikest aega peale nii pikka suhet, et sul ongi liiga vara jahtida uut meest. Ürita enda elu kõigepealt paika saada. Samuti pead mõistma, et oled kahe väikese lapsega naine ja ühel korralikul noorel mehel on paraku alati rohkem valikuid.

Ja naine, kes annab selge signaali, et otsib püsisuhet, olles ise väikelastega, hirmutab kõik mehed minema…

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ausam on neile öelda, et sa ei ole sel teemal maratoonlane ja nii on

Või et korra kuus võid ju ära kannatada. Või äärmisel juhul 2x kuus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis sul sellele super mehele pakkuda oleks? Sa oled juba üle 30e, sul on kaks väikest last, kellele ta peaks püsisuhte korral korraliku mehena vähemalt poole kohaga isa olema, seksi sa eriti ei taha… Kas oled rikas ja super kokk?

Jah, muidugi – ega inimest ju keegi ei tahagi. Ikka liha, raha ja köögimasinat. Kusjuures paljude puhul see ongi nii, ilma irooniata. Ja lapsed on ka ülearused ripatsid seksi- ja majapidamismasina küljes.

Homme sa jah, mehele ei saa. Aga sul pole homme veel vajagi ju, võta rahulikult.

Just! Siis, mine tea, võid pikapeale võib leida ka kellegi, kes tahab inimest ja kelle jaoks lapsed on ka inimesed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

8 kuud lahus ja juba on vaja kedagi leida? Milleks?

Mul sama küsimus. Eriti imelik, et neid seksihimuraid Davideid on nii palju selle 8 kuu jooksul olnud, et teemalagataja juba pettunud ja teeb Perekooli teema.
Teemaalgataja, äkki võtad nüüd aja endale? Oled ilma Daviditeta ja õpid üksi olema ja avastad maailma läbi enda, mitte läbi Davidite? Küll see õige David ka tuleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esiteks oled üksi olnud liiga lühikest aega peale nii pikka suhet, et sul ongi liiga vara jahtida uut meest. Ürita enda elu kõigepealt paika saada. Samuti pead mõistma, et oled kahe väikese lapsega naine ja ühel korralikul noorel mehel on paraku alati rohkem valikuid.

Ja naine, kes annab selge signaali, et otsib püsisuhet, olles ise väikelastega, hirmutab kõik mehed minema…

/ninakaspreili

Oot, aga mida sellele mehele siis pakkuma peaks? Seksi, süüa ja raha? Sa oled muidu päriselt loll või mängid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot, aga mida sellele mehele siis pakkuma peaks? Seksi, süüa ja raha? Sa oled muidu päriselt loll või mängid?

Tema võib-olla et mängib, aga sina oledki!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mees 40+ ja lahus 1,5 aastat. Seksiteema on tugevamini mängu tulnud ühe vestluskaaslasega ja seda ka tema initsiatiivil. Mingit survet ega soovi endal uue kooselu alustamiseks ei tunne, aga vahel tahan lihtsalt vastassooga vestelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mees 40+ ja lahus 1,5 aastat. Seksiteema on tugevamini mängu tulnud ühe vestluskaaslasega ja seda ka tema initsiatiivil. Mingit survet ega soovi endal uue kooselu alustamiseks ei tunne, aga vahel tahan lihtsalt vastassooga vestelda.

Noh, siis oled ju õige mees teemaalgatajaga tutvust looma!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh, siis oled ju õige mees teemaalgatajaga tutvust looma!

Tore kui Perekoolis õiged inimesed kokku saavad. Teemaalgataja saab mehe, kellega vestelda (kui muidugi lastest aega üle jääb) ja mees 40+ saab naise, kellega vestelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peale nii pikka abielu on 8 kuud ilmselgelt väga lühike aeg, et hakata uut otsima. Sa ise pole selleks veel kindlasti valmis. Kohutab üksi olemine.
Võta endale aega ja ära püüagi leida kedagi. Mõned aastad veel ja siis oled endaga rahul ning siis vaata uuesti ringi, kui muidugi siis üldse enam tahadki 😀 Õnnelik olemiseks ei ole tingimata meest vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No üks korralikult läbiseksutatud mees on täiesti nõus ka igasugu muid, seksikaugeid asju tegema suurima heameelega…aga selle nõus olemise tingimuseks on jah, ikkagi seks, seega…
Aga tegelikult on nii, et need igasugu tutvumisportaalides suure suuga seksist rääkijad mehed päriselus eriti suured seksilõvid polegi, vbl paar esimest kuud on veits krapsakamad, aga aasta pärast ei taha nemadki rohkem, kui kord kuus. Päris tegijad ei räägi, vaid teevad 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlen ka, et kust ta selle 2 lapse kõrvalt veel Davidile igapäevaselt kvaliteet seksi jõuab pakkuda.

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Ikka sinus. Sissetöötatud naised on praegu turul kuum kaup. Noored poisid vanuses 18-30 võtavad vanemaid naisi lennult.Ssuhe min. 7 a garanteeritud ja nii mõnega võib õnnestuda sul süütuke enda soovide ja vajaduste järgi välja koolitatada.

Ohoh! See on nagu töövärbamiskuulutus. 😀 Päris hea müügitöö!

Imelik on muidugi see, et meesterahvad vanuses 18-30 on “noored poisid” aga 31-aastane naisterahvas on juba “vanem naine”. Mina oma 35 eluaastaga võin vist juba ühe käega mulda peale riisuma hakata… 😛

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Igatahes aitäh kõigile, polegi tükk aega niimoodi naerda saanud. Mitte teemaalgataja, vaid teravmeelsete vastuste üle. Viimati panin sel moel kajakat vist siis, kui see “kusemängud ja hiina kummipaat”-teema oli. Appi, ma ei või!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

31 pole mingi vanus veel. Ma sünnitasin oma esimese lapse 32selt alles. Seksiotsijad saada kohe kuradile, ega muidu terad sõkaldest ei eristugi. Vaata nooremaid mehi või vastupidi 40+ mehi, kel kõrvade vahel ka muud kui soe õhk on. Igasugu lolli jutuga jurakad saada otseteed kuu peale. Ja lihtsalt oota oma õiget aega.

Please wait...
Postitas:
Mehike27

Mina oma 35 eluaastaga võin vist juba ühe käega mulda peale riisuma hakata… 😛

Arvasin, et sa oled 15 kypsis. 30+ lastega naine peaks kõigega rahul olema. Pirtsutamiseks pole ruumi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina oma 35 eluaastaga võin vist juba ühe käega mulda peale riisuma hakata… 😛

Arvasin, et sa oled 15 kypsis. 30+ lastega naine peaks kõigega rahul olema. Pirtsutamiseks pole ruumi.

Oi-oi, ära tee, ma söön õuna ja see võib kurku minna. Mina olen 53 ja pirtsutan ikka nii, et sul vaesekesel võib selle peale silmist sädemeid lendama hakata. Õnneks meie teed ilmselt ei ristu.

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Aga näed, olen hoopis sinust vanem ja elutargem. Ja ma olengi oma eluga enam-vähem rahul, aitäh muretsemast. Loodan, et sina ka. Kuidagi mõistlikumaks on su kommentaarid muutunud (loodan, et ei pea sõnu sööma…)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine lihtsalt laste isaga kokku tagasi ja ole normaalne. Ma ei saa aru, miks väikeste laste vanemad üldse nii kergekäeliselt lahku lähevd, ilma tõsise probleemita. Oleks siis lahkuminek sellest tingitud, et üksi olla (või kellegi teisega) oleks nii meeletult palju parem, et hullumeelselt hea kohe. Aga nüüd on üksi olla halb, eksi vastu igatsus ja kõik klappis. Las ma arvan juba ette ära, see polnud mingi tõsine lahkuminek vägivalla või joomise pärast, vaid niisama tundsid end tüdinuna ja et vb saaksid paremat elu ka. Nüüd võiks mõistus koju tulla ja sina tagasi minna, kus su koht on (laste isa juurde). Mehevalik on sul juba tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äh, ära lange reklaami ohvriks. Enesereklaam internetis on samasugune nagu pesupulbrireklaam telekas. Tutvumisportaalis on muidugi iga mees tõutäkk. Tegelikkuses ei jaksa keegi neist iga päev seksida, no vbl u esimese nädala puhivad ära, aga pärast läheb edasi samamoodi nagu tavalistel inimestel.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Esileht Pereelu ja suhted Uuesti tutvuma