Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üürikas mööbliga või mööblita

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Üürikas mööbliga või mööblita

Postitas:
Kägu

Mina noorena üürin ainult möbleeritud kortereid, sest isiklike asjade soetamine läheks liiga kalliks ja pärast teise kohta kolides vaata, kes sul neid alla-üles tassib ja kelle auto taha saaks käru panna + sisustus ei pruugi järgmises kohas kokku minna/mõõtmetelt sobida. Elamine võiks ikka viisakas olla, et julgeks külalisi ka kutsuda. Praegu on lihtne, tuled ja lähed oma seitsme asjaga, ei mingit muret.

Maitse asi, kes tahab teise täispeeretatud diivaneid ja seeni täis vaipu. Ise eelistaksin kindlalt tühja pinda. Üsna oma asi, et väga tihti kolima pead.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Samas tekib muidugi küsimus, et kas lahutades on kombeks, et ühele pooltest jääb kinnisvara ja teine saab kasutatud kodumasinad?

Mis mõttes kombeks? Loogiline ju, et see, kellel pole, ostab omale uue. Olgu see külmkapp või praetaldrik, ikka ostetakse puuduv endale juurde. Minu arust hoopis imelik kui täiskasvanud inimesel pole mitte ühtegi oma asja ja  kõik on läbi elu kellegi laenuesemed.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja tõsi on, et tänapäeva mööbel ei kannata kolimist ega isegi üürnikke.

Aga see on ju su oma valik, kui sa vaid odavmööbliga oled kokku puutunud!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maitse asi, kes tahab teise täispeeretatud diivaneid ja seeni täis vaipu. Ise eelistaksin kindlalt tühja pinda. Üsna oma asi, et väga tihti kolima pead.

Su privileeg paistab väga kaugele ja see ei ole teps mitte ilus vaatepilt.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sageli ongi ühtlasi magamiseks ja istumiseks diivanvoodi. See tähendab, et peab kannatama pidevat kokku ja lahti kärutamist ja intensiivset kulutamist.

Miks diivanvoodit PEAB kogu aeg kokku-lahti kruttima?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Su privileeg paistab väga kaugele ja see ei ole teps mitte ilus vaatepilt.

Ma esitan oma arvamuse ja see on sinu probleem kui see sulle ei meeldi või sinu põhimõtetega kokku ei lähe. Arusaadavalt on meil erinevad prioriteedid: sul ühisvara, mul isiklik vara. Ära solvu!

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina eelistan ka tühja korterit, aga näiteks tudengid, hooajatöötajad jne eelistavad möbleeritut. Köögimööbel peaks sees olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen eelistanud möbleeritud korterit üürida. Tühja korteriga pole mul midagi teha, aga igaüks teab ise, mis talle sobib.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üürikorteris elatakse enamasti  kuniks oma korteri või maja ostuks raha koos.  Või kes viibivad mingis linnas või riigis ajutiselt. Milleks enne seda omale mööbel soetada? Mööbel soetatakse ikka konkreetse eluruumi ja interjööri järgi.  Jah on seltskond, kes on võlgades ja seetõttu peavad oma korteri või maha müüma ja siis on neil hunnik träni, millega koos vaja kolida.

Kui korter on halvas seisukorra, siis tõesti pole vahet, kui järjekordne mööbli vedaja seinu ja põrandaid kriibib.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sageli ongi ühtlasi magamiseks ja istumiseks diivanvoodi. See tähendab, et peab kannatama pidevat kokku ja lahti kärutamist ja intensiivset kulutamist.

Päeval tahad ju istuda, aga ööseks pead lahti rullima.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mööblita. Köök võiks sisustatud olla.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päeval tahad ju istuda, aga ööseks pead lahti rullima.

Niisama (lahtises olekus) saab ju ka istuda?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pliidi, pesumasina jms paigaldamine siiski on minu meelest mõistlik, sest kui üürnik ise näiteks korraliku maanduseta pliidi endale sinna veab, võib sellest rohkem jama kui asi väärt tulla.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja tõsi on, et tänapäeva mööbel ei kannata kolimist ega isegi üürnikke.

Aga see on ju su oma valik, kui sa vaid odavmööbliga oled kokku puutunud!

Sina ostaksid üürile antavasse korterisse eriti kalli ja kvaliteetse mööbli sisse?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pliidi, pesumasina jms paigaldamine siiski on minu meelest mõistlik, sest kui üürnik ise näiteks korraliku maanduseta pliidi endale sinna veab, võib sellest rohkem jama kui asi väärt tulla.

No köögimööbel, pliit, ahi on elementaarsed. Köögimööbel ca 2000.- koos tehnikaga. Kui külmik pole integreeritav, siis olen ostnud ka külmiku ja pesumasina, kui üürnik soovib.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üürikas mööbliga või mööblita