Esileht Kodunurk Üürikorteri sisustamine

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Üürikorteri sisustamine

Postitas:

Kui koliksite möbleerimata üürikorterisse, kas sisustaksite korteri võimalikult odava teise ringi mööbliga või kulutaksite kallimale ja kvaliteetsemale sisustusele arvestusega, et kunagi lähevad need asjad päris koju?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 19:33; 21.05 00:21; 22.05 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb majanduslikest võimalustest ikka. Ja no üldisest maitsest ka, st tark on ka kvaliteetseid asju esmalt teiselt ringilt vaadata, et ehk leidub sobiv. Kui oleks võimalik, ostaksin kohe kvaliteetsed, see ost ja müük ja pidev vahetus on ikka üsna tüütu. Niikuinii on järjekordne kolimine tulevikus tüütu, ei teeks endale seda, et korraga lisaks ka veel kogu mööblit ostma hakkaks 🙂 Juba selles mõttes ei tahaks võimalusel seda kõige odavamat mööblit kasutada, et see lihtsalt on nii ebakvaliteetne ja nõrk, nt suur osa saepuruplaadist asju.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem soodne – ei tea ju ette, kas need päriskoju sobivad/mahuvad. Ja mööbliga kolimine on tülikas, lihtsam on uude koju minimaalselt asju viia.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

isegi oma koju olen ostnud teiselt ringilt ja soodsalt, aga samal ajal kvaliteetseid.
Et uuena poest kvaliteeti saada, peab ikka tõesti väga kallis mööbel olema, tavaline inimene oma mööblipoe ja moodsa mööbliga saab üsna kehva kvaliteedi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pehme mööbli (diivani v voodi) ostaks kindlalt uue, kuid odavamapoolse. Voodisse kattemadratsi ostaks kvaliteetse, seda on lihtne kaasa võtta.
Kapid, lauad võivad teise ringi omad olla, kuigi sageli pole need eriti soodsad ja uued võivad isegi samas hinnas olla.

Tõenäoliselt ei arvestaks ma sellega, et seda mööblit kaasa koliks tulevikus.
Sellep ostaks vaid minimaalse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seaks sammud Ikeasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on imelik küsimus. Oleneb ju majanduslikust olukorrast. Kui mul oleks raha kulutada kallimale ja kvaliteetsemale mööblile, siis ma tõenäoliselt ei peaks korterit üürima.
Minu puhul tuleks tegelikult korteri üürimine ainult siis kõne alla, kui vajaksin püsivat peatuspunkti mõnes teises linnas. Eelistaksin siis möbleeritud korterit. Mul poleks pärast neid mööblitükke niikuinii kuhugi panna, olgu nad siis kallid või odavad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on raha kallima mööbli jaoks olemas ja üürikorterisse kolin seetõttu, et käsil on kodu vahetus. Kui ma teaks, et leian oma kodu juba üsna ruttu, siis sisustaks üürikorteri minimaalselt ja odavalt, aga seda ette ei tea, millal see õige kodu müüki tuleb.
Möbleeritud üürikortereid minule sobivas piirkonnas ja sobivate parameetrite kahjuks ei ole. Seetõttu kolin möbleerimata korterisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 19:33; 21.05 00:21; 22.05 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on raha kallima mööbli jaoks olemas ja üürikorterisse kolin seetõttu, et käsil on kodu vahetus. Kui ma teaks, et leian oma kodu juba üsna ruttu, siis sisustaks üürikorteri minimaalselt ja odavalt, aga seda ette ei tea, millal see õige kodu müüki tuleb.

Möbleeritud üürikortereid minule sobivas piirkonnas ja sobivate parameetrite kahjuks ei ole. Seetõttu kolin möbleerimata korterisse.

eelmise kodu müüsid siis koos mööbliga või kuidas muidu oled sellises seisus, et endal mööblit ei ole?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on imelik küsimus.

Täiesti tavaline perekoolika küsimus ju.
Oma kodu tal pole, elab üürikas ning siis on sellise küsimuse tekkimine tal täiesti normaalne.

Sest ta pisut ikka unistab ka.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub asjadest. Need kallid kvaliteetsed asjad ei pruugi su järgmisesse koju sobidagi. samas sõltub ka, kuidas olukord ahindad – kas tegemist on aastase üürilepinguga või tundub, et pikemaajalisem (samas sõltub see ka üürileandjast).

Kui ikka on plaanis nt lähim aasta jooksul leida nö päris oma kodu, siis ma soovitan üldse poolest mööblist loobuda – st riidekapi asemel ainult stange jne. Sest võibolla su tulevases kodus on hoopis mingi korralik garderoobituba või sisseehitatud kapp ja eraldi riidekappi pole vaja.

Seega mina julgeks rohkem investeerida ainult madratsisse 😀 äärmisel juhul ka voodiraami. Isegi lambikuplid on sellised, mis kõik sõltuvad sisustusest, alates seinte värvist.

Meie võtsime oma eelmisest korterist uude elamisse kaasa ainult voodi, diivani ja diivanilaua. Ja diivani ka ainult seetõttu, et kohe ei peaks uut ostma, vaid saaksime keskenduda köögimööblile jmt-le

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pehmet mööblit ei ostaks mina mitte iial kasutatuna.

On ka kolmas variant: odav Ikea või Jyski kraam, millest pole hiljem kahju (kas sinna jätta või kui laguneb).

Kas teema on jälle “ajendatud” mingist teemast? Näiteks sellest? Miks sa seal asja ei aruta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 10:16; 22.05 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on raha kallima mööbli jaoks olemas ja üürikorterisse kolin seetõttu, et käsil on kodu vahetus. Kui ma teaks, et leian oma kodu juba üsna ruttu, siis sisustaks üürikorteri minimaalselt ja odavalt, aga seda ette ei tea, millal see õige kodu müüki tuleb.

Möbleeritud üürikortereid minule sobivas piirkonnas ja sobivate parameetrite kahjuks ei ole. Seetõttu kolin möbleerimata korterisse.

Sellisel juhul ostaks kohe sellised, mida ka uues kodus näha sooviks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostaks sellisel tingimusel endale välivoodi ja stange riiete jaoks, ilmselt – hiljem saab ööbivate külaliste jaoks kasutada, ei lähe raisku. Ja omasse koju ostaksin mõnuga just sellised, mis sinna hästi sobivad.
Mu oma viimasel üürika-aastal (teadsin, et kolin sinna vaid aastaks) ostsin ma välivoodi (mis praegu, 20a hiljem, veel vahel kasutust leiab), vanematekodust sain mingi vana kapi ja vana lauakese ka.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 15:41; 23.05 12:30; 23.05 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pigem sisustaks võimalikult soodsalt. Sa ei tea ju, missugune su tulevane kodu olema hakkab, missuguse planeeringuga jms. Võib-olla need üürikorteri asjad ei sobigi sinna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostaks kvaliteetse madratsi sobiva möõõduga, alla paneks kaubaaluse et õhk liiguks. Ei tea ju mis värvi tuleb magamistoa mööbel…
Tasuta asjade fb grupist saad vahel tasuta korralikke kappe jm.
Või tee ise telekaalus, paar pikka liimpuit lauda ja vahele telliskivid, see ju popp tänapäeval.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on imelik küsimus.

Täiesti tavaline perekoolika küsimus ju.

Oma kodu tal pole, elab üürikas ning siis on sellise küsimuse tekkimine tal täiesti normaalne.

Sest ta pisut ikka unistab ka.

Unistan jah uuest kodust, sest vana kodu teatud põhjustel enam ei sobinud. Kodu ostuks sissemaksu raha olemas, palka maksab riigiasutus.
Olen üle 30 ja see on minu elu esimene üürikorter. Ei tasu perekoolikaid üldistada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 19:33; 21.05 00:21; 22.05 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodu ostuks sissemaksu raha olemas, palka maksab riigiasutus.

See on teema kõige olulisem ja informatiivsem lause.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 10:16; 22.05 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool maailma üürikatest on Ikeat täis, ausalt öelda pole kvaliteedi-hinna suhtel ikeas viga, kui mitte osta kõige odavamaid mdf-paadikärakaid. Ka ikeas on ilusaid asju, täispuitu jne. Kui on vaja kiirelt, suht soodsalt sisutada terve elamine, siis on ikea kõige parem. Hiljem võib ju antiigilaatadelt aardeid jahtida jne, see võtaks aastaid.
Meil jäi nt majatäis antiikmööblit ja mõõtutellitud diivanid jms maja ostjale, sest uude korterisse polnud sealt absoluutselt midagi võtta, ei sobinud ja ei mahtunud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostaks sellisel tingimusel endale välivoodi ja stange riiete jaoks, ilmselt – hiljem saab ööbivate külaliste jaoks kasutada, ei lähe raisku. Ja omasse koju ostaksin mõnuga just sellised, mis sinna hästi sobivad.

Mu oma viimasel üürika-aastal (teadsin, et kolin sinna vaid aastaks) ostsin ma välivoodi (mis praegu, 20a hiljem, veel vahel kasutust leiab), vanematekodust sain mingi vana kapi ja vana lauakese ka.

Täiesti arusaamatu käitumine. Sa ju sisustad selle üürika endale KODUKS (teemaalgataja puhul veel teadmata ajaks). Miks ma peaks ennast teadmata ajaks välivoodile määrama?
Voodi on küll selline asi, mille võib ka ilma koduta ära osta – tead ju, kui laia tahad ja mis stiilis sisustus meeldib.
Olen oma elus aasta elanud üürikas ja sisustasin selle 100% uute ja kvaliteetsete asjadega. Otsisin spetsiaalselt sisustamata korterit, sest ei tahaks kellegi kokkuklopsitud mööblirämpsu keskel päevagi elada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 12:17; 23.05 12:48; 24.05 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti arusaamatu käitumine. Sa ju sisustad selle üürika endale KODUKS (teemaalgataja puhul veel teadmata ajaks). Miks ma peaks ennast teadmata ajaks välivoodile määrama?
Voodi on küll selline asi, mille võib ka ilma koduta ära osta – tead ju, kui laia tahad ja mis stiilis sisustus meeldib.

Teadsin, kuhu kolin, teadsin, et seal on korralik voodi olemas. Sa ikka tead, et välivoodid on tänapäeval nagu tavalised voodid (lippidest põhi, peal madrats), lihtsalt kerged ja kokkupandavad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 15:41; 23.05 12:30; 23.05 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti arusaamatu käitumine. Sa ju sisustad selle üürika endale KODUKS (teemaalgataja puhul veel teadmata ajaks). Miks ma peaks ennast teadmata ajaks välivoodile määrama?

Voodi on küll selline asi, mille võib ka ilma koduta ära osta – tead ju, kui laia tahad ja mis stiilis sisustus meeldib.

Teadsin, kuhu kolin, teadsin, et seal on korralik voodi olemas. Sa ikka tead, et välivoodid on tänapäeval nagu tavalised voodid (lippidest põhi, peal madrats), lihtsalt kerged ja kokkupandavad?

Millal tänapäeval, kui sa seda 20a tagasi tegid? Ja isegi kui need on mugavamaks muutunud, siis ma pean endast liialt lugu selleks, et elada nagu mingi asotsiaal keset rämpsu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 12:17; 23.05 12:48; 24.05 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti arusaamatu käitumine. Sa ju sisustad selle üürika endale KODUKS (teemaalgataja puhul veel teadmata ajaks). Miks ma peaks ennast teadmata ajaks välivoodile määrama?

Voodi on küll selline asi, mille võib ka ilma koduta ära osta – tead ju, kui laia tahad ja mis stiilis sisustus meeldib.

Teadsin, kuhu kolin, teadsin, et seal on korralik voodi olemas. Sa ikka tead, et välivoodid on tänapäeval nagu tavalised voodid (lippidest põhi, peal madrats), lihtsalt kerged ja kokkupandavad?

Millal tänapäeval, kui sa seda 20a tagasi tegid? Ja isegi kui need on mugavamaks muutunud, siis ma pean endast liialt lugu selleks, et elada nagu mingi asotsiaal keset rämpsu.

Olen sust arvatavasti paarkümmend aastat noorem – mäletan veel tudengielu, aga välivoodid olid juba normaalsed müügis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 15:41; 23.05 12:30; 23.05 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti arusaamatu käitumine. Sa ju sisustad selle üürika endale KODUKS (teemaalgataja puhul veel teadmata ajaks). Miks ma peaks ennast teadmata ajaks välivoodile määrama?

Ei ole teemaalgataja puhul see aeg nii teadmata, kui aktiivne uue koha otsing käsil, võib see just väga lühikeseks osutuda. Tema olukorras küll pole mõtet üürikorterit hoolega möbleerima hakata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu oma viimasel üürika-aastal (teadsin, et kolin sinna vaid aastaks) ostsin ma välivoodi (mis praegu, 20a hiljem, veel vahel kasutust leiab), vanematekodust sain mingi vana kapi ja vana lauakese ka.

Kui sa oleksid minust 20a noorem, siis ei saanud su tudengiaastad kuidagi 20a tagasi olla. Aga oluline ei ole ju, kui vana sa oled – sa ise kirjutasid, et välivoodi ostsid 20 aastat tagasi, ja 20 aastat tagasi ei ole tänapäev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 12:17; 23.05 12:48; 24.05 16:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Kodunurk Üürikorteri sisustamine