Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üürileandjad kas alandate üüri?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )

Teema: Üürileandjad kas alandate üüri?

Postitas:
Kägu

minul on tallinna ja tartu peale üle 700 korteri üürile antud. kõik on välja ostetud, ei mingit laenu. alandan kõigi üüre ja võtan odavalt ka uusi üürnikke kelle ahnuritest omanikud ei lasknud üüri alla

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Millest selline teemapüstitus üldse? Üürikorterid oleksid nagu mingid jubedad pinnud kellelgi silmas. Miskipärast ei kuule kusagilt loosungeid nagu pangad võtavad kaks kuud ainult põhiosa, intressi ei võta, poed müüvad kaupa kaks kuud omahinnaga, maksuamet ei võta 2 kuud tulumaksu jne. Mille poolest erineb üürikorter muust ärist? Nagu mingi töörahva revolutsioon läheb kohe käima kui majanduslangus hakkab – kohe saab vereimejatelt kõike tasuta, võta ainult!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Millest selline teemapüstitus üldse? Üürikorterid oleksid nagu mingid jubedad pinnud kellelgi silmas. Miskipärast ei kuule kusagilt loosungeid nagu pangad võtavad kaks kuud ainult põhiosa, intressi ei võta, poed müüvad kaupa kaks kuud omahinnaga, maksuamet ei võta 2 kuud tulumaksu jne. Mille poolest erineb üürikorter muust ärist? Nagu mingi töörahva revolutsioon läheb kohe käima kui majanduslangus hakkab – kohe saab vereimejatelt kõike tasuta, võta ainult!

Ma sain ka miinuseid selle eest, kui kirjutasin, et tasuta ei anna, hinnaalandusest piisab. Ma ei tea, kas majanduslikult mõtlevaid inimesi siin eriti ei liigu?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei alanda, sest niigi võtan turuhinnast vähem.
Kui ei sobi, annan korteri enda lapsele kommunaalide eest kasutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, et siin juures unustatakse ära üks oluline asi. Kui korter on laenuga ostetud (ja no ikka väga paljud on) ja pole välja ostetud siis peaks justkui omanik maksma hoopis kinni üürnike elamise ju. Seega ei, ei alanda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jäin samuti tööst ilma ja annan korteri ära. Lahtilaskmise põhjenduseks majanduslangus. Üürihinnad langevad niikuinii, seega see allahindlus pole teab mis suur heategu enam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul õnneks pole enam korterit, mida välja üürin, aga eelmise kriisi ajal tulid hinnad robinal alla ja ega kui turuhind kukub, siis üürileandjal pole muud võimalust, kui enda hinda korrigeerida. See, kui üürnik jääb võlgu, pole parem variant, pigem lasta tal siis minna ja anda madalama hinnaga üürile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hetkeseisuga ei ole sellele mõelnud. Meil üürnikuks tudeng, kooli muidugi ei toimu, võibolla tahab üldse üürisuhte üles öelda ja alles järgmisest sügisest uuesti üürida. Aga sel juhul poleks ka üüri vähendamisest tolku. Meil on normaalne üürikorter väga heas asukohas Tartus ja seda ei karda, et ei kedagi sinna ei leia. Kui mitte enne, siis sügisel ikka, kui tudengid käigult kortereid haaravad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen üürinud sümboolse hinna eest – võin ka üüri mitte küsida, sest see 80 eurot kuus (20 eurot läheb riigile tulumaksuks) mind vaesemaks ega rikkamaks ei tee. Riik jääb lihtsalt üüritulult saadavast maksust ilma. Aga kommunaalid tuleb üürnikel ikka tasuda ja need on üsna kõrged – talvel ca 250 eurot. Kui neid ei suudeta enam maksta, siis tuleb üürimisest lihtsalt loobuda (või hakata toimetulekutoetust küsima). Ma ei ole kindel, kas elektritootja, katlamaja, veepuhastusjaam jt teised teenusepakkujad soostuvad hindu langetama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul õnneks pole enam korterit, mida välja üürin, aga eelmise kriisi ajal tulid hinnad robinal alla ja ega kui turuhind kukub, siis üürileandjal pole muud võimalust, kui enda hinda korrigeerida. See, kui üürnik jääb võlgu, pole parem variant, pigem lasta tal siis minna ja anda madalama hinnaga üürile.

See on täiesti loogiline. Langetasin eelmise kriisi ajal 30-35% üüri. Pooled 12.a. tagustest üürnikest on ka täna samad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas poes saab leiba ka odavamalt? Kui jah, siis muidugi peab kõik odavamaks minema. Just äsja nägime kui pika hambaga kütusemüüjad kribalakese hinda alandasid, kuigi maailmaturuhind on juba ammu madalam kui kunagi varem. Enne ei langetatud sentigi, kui riik hakkas rääkima hinna ülempiirist. Ja keegi ei vingu siin eriliselt võõraste kütusemüüjate, pankade, kindlustuste (!) üle, vaid üht-kaht korterit väljaüürivate tulevaste pensionäride üle, kes oma vanaduse kindlustamiseks on püksirihma pingutanud ja korteri ostnud…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas poes saab leiba ka odavamalt? Kui jah, siis muidugi peab kõik odavamaks minema. Just äsja nägime kui pika hambaga kütusemüüjad kribalakese hinda alandasid, kuigi maailmaturuhind on juba ammu madalam kui kunagi varem. Enne ei langetatud sentigi, kui riik hakkas rääkima hinna ülempiirist. Ja keegi ei vingu siin eriliselt võõraste kütusemüüjate, pankade, kindlustuste (!) üle, vaid üht-kaht korterit väljaüürivate tulevaste pensionäride üle, kes oma vanaduse kindlustamiseks on püksirihma pingutanud ja korteri ostnud…

Sa lihtsalt ei leia varsti üürnikku, kui odavamalt ei paku 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul on tallinna ja tartu peale üle 700 korteri üürile antud. kõik on välja ostetud, ei mingit laenu. alandan kõigi üüre ja võtan odavalt ka uusi üürnikke kelle ahnuritest omanikud ei lasknud üüri alla

Sa omad üle 700 korteri? Türgi sultan oled või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul hakkas üürileping üürnikuga just läbi saama. Alandame hinda 30% ja tegime uue lepingu aastaks. Väärt üürnik ja kahjuks eelmine masu hästi veel meeles (kaotasin liiga kõrge hinna pärast hea üürniku, sain kaela jubedikud ning kahju oli suur)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimesed tõmbavad ikka enne mujalt kokku. Kuhu nad kolivad- telki? Pigem müüakse auto ja loobutakse reisimisest ja meelelahutusest (praegu ei saagi seda teha) kui elamisest. Alternatiivi ju pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mul on mitu korterit ja lähenen igale olukorrale eraldi. üks on IT inimene, kelle firmal käibed suured, neil ei alanda. teise ettevõttel on käive täiesti null, temale tulin vastu, elab vaid kommunaalide eest. kolmas on veel nii ja naa, ta pole oma olukorda kurtnud. tean et ta on toitlustuses, seega kui palub üürihinna langetamist, teen temaga kompromissi.

Juba üürnikud on pöördunud? Mul on oluliselt rohkem üüripindu, aga vaikus üürnike poolt.

Sama siin. Mitte keegi yyrnikest pole yhendust võtnud, et ei jaksa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimesed tõmbavad ikka enne mujalt kokku. Kuhu nad kolivad- telki? Pigem müüakse auto ja loobutakse reisimisest ja meelelahutusest (praegu ei saagi seda teha) kui elamisest. Alternatiivi ju pole

Alternatiiviks on mõni muu odavam üüripind.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tõstan. Veel detsembris sain 750 eurot, uued üürilised maksavad 900.
Raskematel aegadel saabki üüriliseks selle, kel pole muret maksmisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellist üürnikku soovivad ka teised üürileandjad ja ei ole maksejõuline klient ka raha tuulde loopija. Kui ta saab varsti samaväärse pinna 500€ eest, siis võid istuda oma unistuse otsas, et dikteerid üksi turuhindu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Karda jumalat!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama siin. Mitte keegi yyrnikest pole yhendust võtnud, et ei jaksa.

ära muretse, varsti ütlevad et kolivad ära 🙂

Inimesed tõmbavad ikka enne mujalt kokku. Kuhu nad kolivad- telki? Pigem müüakse auto ja loobutakse reisimisest ja meelelahutusest (praegu ei saagi seda teha) kui elamisest. Alternatiivi ju pole.

Alternatiiviks minu on odavam üürikorter.

Kes on nõus üle maksma sellel hakkavad varem või hiljem maksmise mured, kes peaga mõtleb ei maksa sinu ülehinnatud korteri eest nii palju.

Selline arvamus, et inimesed kes teenivad rohkem on nõus üle maksma, näitab sinu kohta nii mõndagi.

Ma teenin kordades rohkem kui sina aga kui üürida oleks vaja siis valin ikka võimalikult hea hinna-kvaliteedi suhtega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui üürnikud peaksid vahetuma ja sama hinnaga uusi ei leia, siis loomulikult alandan üüri. Hetkel see päevakorral ei ole. Ja eks inimestel on elada ikka kuskil vaja.
Masu tähendab ka seda, et väga paljudel kahaneb võimalus enda isiklik korter osta pangalaenuga, või on lihtsalt ebakindlus suurem ja kardetakse laenu peale võtta. See tähendab aga seda, et üüritakse rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis põhjusel sa sellist iba suust välja ajad? Või see peaks naljakas olema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kogemustest, sellised emmed on kõige debiilsemad üürnikud. Inimlikkus puudub, nii tuju korral saab arvemaksja täidetud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kogemustest, sellised emmed on kõige debiilsemad üürnikud. Inimlikkus puudub, nii tuju korral saab arvemaksja täidetud.

?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja kuidas veel leiab. Need, kes minu mingite igaivanade kuulutuste peale sel nädalal mulle helistanud on ja korterit üürida on soovinud (kuulutuses on see hind, mida saan ka praegu), on kõik mõista andnud, et neil on tekkimas võimetus maksta edasi kodulaenu ja seetõttu otsivad aegsasti võimalust korter müüa, maksta pangale tagasi ja hakata üürima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja kuidas veel leiab. Need, kes minu mingite igaivanade kuulutuste peale sel nädalal mulle helistanud on ja korterit üürida on soovinud (kuulutuses on see hind, mida saan ka praegu), on kõik mõista andnud, et neil on tekkimas võimetus maksta edasi kodulaenu ja seetõttu otsivad aegsasti võimalust korter müüa, maksta pangale tagasi ja hakata üürima.

Ära unista, ausalt

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin just kv.ee, ei ole seal küll mingeid muudatusi – samad üürihinnag nagu olid ka 3 kuud tagasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma pole jõudnud oma korterit veel välja üürida. Esialgu jääks ootavale seisukohale. Võileivahinna eest ka välja üürima ei hakka. 350 eurot koos kommunaalidega värskelt remonditud 1-toalise sisustatud korteri eest Tallinna äärelinnas tahaks ikka saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära aja naerma. Kes hakkab üürikorterit otsides rääkima, et tal on maksejõuetus kohe tekkimas! Peast põrunud peab olema.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üürileandjad kas alandate üüri?