Esileht Tööelu, raha ja seadused. üürilepingu jätkamine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: üürilepingu jätkamine

Postitas:

Kuidas käib üürilepingu jätkamine?Kas tuleb uus leping teha? Või on ka mingi lühem vorm?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saad teha üürilepingu lisa, näiteks pikendada lepingut selle ja selle kuupäevani. Kui tingimused jäävad samaks, kirjutad et samadel tingimustel, kui midagi natuke muutub, siis kirjutad muutunud tingimuse juurde, näiteks üürisumma on odavnenud või kallinenud….

Mina olen olnud üürnik sellise omaniku juures, kes pärast esimest aastat langetas üüri.

Kui tahad eriti ametlik olla, võid vaadata näiteks seda näidist:

https://www.tallinn.ee/ametlikud-teated?id=12433

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mite midagi ei pea tegema, jätkub automaatselt samadel tingimustel ning muutub tähtajatuks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistaksin, et see lause oleks lepingus sees. Muidu sul nagu polekski lepingut. Meil on ka tähtajatu praegu. Muutus pärast esimest aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 23:37; 19.06 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta üürileping lahti seal on p. __- üürileping lõppeb 30.06.2019
Teed lisa – pooled on kokkuleppinud, et muudavad p.__ järgmiselt – üürileping lõppeb 30.06.2020

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistaksin, et see lause oleks lepingus sees. Muidu sul nagu polekski lepingut. Meil on ka tähtajatu praegu. Muutus pärast esimest aastat.

Mis lause sees ja miks? Seadus sätestab, et kui tähtaja lõppedes kumbki pool midagi ette ei võta ja üürisuhe jätkub, siis leping muutub tähtajatuks (lõpetamine 3-kuulise etteteatamistähtajaga).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 16:51; 20.06 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistaksin, et see lause oleks lepingus sees. Muidu sul nagu polekski lepingut. Meil on ka tähtajatu praegu. Muutus pärast esimest aastat.

Mis lause sees ja miks? Seadus sätestab, et kui tähtaja lõppedes kumbki pool midagi ette ei võta ja üürisuhe jätkub, siis leping muutub tähtajatuks (lõpetamine 3-kuulise etteteatamistähtajaga).

Noh ta võib ju seaduses sees olla, aga nende omanikega on minule
kindlasti parem, kui see on lepingus sees. Et pärast ühte aastat muutub tähtajatuks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 23:37; 19.06 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lepingus on sees või mitte, ei oma tähtsust, sest kui üürnik elab sees edasi ja omanik ei ole olnud vastu sellele, on automaatselt tegu tähtajatu lepinguga.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 16:51; 20.06 18:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. üürilepingu jätkamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.