Esileht Tööelu, raha ja seadused. üürilistest peoloomad ja MTA

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: üürilistest peoloomad ja MTA

Postitas:

Tere, meil üleval elavad üürilised kes enne nelja hommikul magama ei lähe. Kui on peod siis kutsun Politsei. Mis teha kui nad järjepidevalt mängivad öösel koeraga palli, trambivad, sõidavad arvutitooliga ja seda kõike magamistoas. Kuna neid tüüpe on seal mitu siis meie magamistuba on nende “elutoa” all. Omanikul üks kõik ja tüüpidega rääkides kokkuleppele ei saa. Kui teha vihje MTA-sse, kuidas nad reageevirad? Kas võtavad omanikuga ühendust? Omanik vaevalt maksab tulu sest väidab, et tüübid poja sõbrad ja elavad kommunaalkilude eest makstes ja korteri eest vaadates. Kas sellest juttu MTA usub? Kes on kokku puutunud selle organisatsiooniga sel teemal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 19:25; 12.10 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, meil üleval elavad üürilised kes enne nelja hommikul magama ei lähe. Kui on peod siis kutsun Politsei. Mis teha kui nad järjepidevalt mängivad öösel koeraga palli, trambivad, sõidavad arvutitooliga ja seda kõike magamistoas. Kuna neid tüüpe on seal mitu siis meie magamistuba on nende “elutoa” all. Omanikul üks kõik ja tüüpidega rääkides kokkuleppele ei saa. Kui teha vihje MTA-sse, kuidas nad reageevirad? Kas võtavad omanikuga ühendust? Sest omanik vaevalt maksab tulu sest väidab, et tüübid poja sõbrad ja elavad kommunaalkilude eest makstes ja korteri eest vaadates. Kas sellest juttu MTA usub? Kes on kokku puutunud selle organisatsiooniga sel teemal?

See MTA-sse vihje tegemine on kummaline. Kui müra häirib ja korteriomanikul ka suht suva, siis pöördutakse kohalikku omavalitsusse ja tehakse kaebus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 19:43; 11.10 20:17; 12.10 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MTA-t selline peenraha ei huvita, katsu neid asju lahendada muudmoodi, kui omanikul on savi, siis ehk ühistu-kohalik omavalitsus-politsei-kohus, järjekord pane ise paika

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omanik vaevalt maksab tulu sest väidab, et tüübid poja sõbrad ja elavad kommunaalkilude eest makstes ja korteri eest vaadates. Kas sellest juttu MTA usub?

Igal inimesel on õigus tasuta oma kinnisvara rendile anda. Sellega ei saavuta sa küll midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui see trall seal pidevalt kestab, siis läheb korter sundvõõrandamisele (korteriomandiseadus § 14 lg 2 p 3)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 19:43; 11.10 20:17; 12.10 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mta ei puutu abs asjasse. kui tõesti häirib ja sa tahad lahendust, mitte naaberkorteri omanikule keerata, siis kutsu politsei. mul olid korra sellised lõbusad üürnikud. naaber kutsus politsei välja, mõjus küll. politsei võttis muidugi ka minuga ühendust, ma ütlesingi, et olen ise ka nendega hädas. naabritele sai ka öeldud, et kutsugu rahulikult ja pikemalt ootamata politsei, kui asi kordub. politsei vestlus üürnikega oli igatahes tulemuslik.

korteri võõrandamine öörahu rikkumise korral ei ole päris proportsionaalne meetod ja naljalt käiku ei lähe. seda enam, kui tegemist üürnikega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see võõrandamise säte on hambutu – võõrandab oma lapse nimele ja asi ongi tehtud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 08:19; 13.10 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil ükskõik Politesei peale. Olen neile kutsunud patrulli, vahivad ülbelt otsa ja veel kaebavad minu peale, et ma selline paha mutt, ei lase neil pidu panna jne. Politsei teeb neile noomituse ja kõik. Omanik ka ei keela neid. Mina olen aasta juba öösiti magamata. Kui nad pidu ei pane, siis mängivad koeraga palli, sõidavad arvutitooliga, lõugavad jne iga öö vähemalt kella 4. Täna näiteks kukkus/visati raskem ese põrandale ja siis hakkati naerdes mängima koeraga palli. Mina ärkasin nii ülesse, et südame piirkonnas hakkas valu ehmatusest.
Selle pärast tahaks natuke ka omanikule närvikõdi tekkitada, ehk paneb oma peoloomadel natuke mõistust pähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 19:25; 12.10 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine kord, kui politsei välja kutsud, ütled, et soovid esitada avalduse. Ja nii iga kord. Võiksid esitada avalduse netis, pane kirja ka eelnevad juhtumid, kui oled patrulli välja kutsunud. Las menetlevad.
Politsei ei tohiks korduvate väljakutsete järel enam piirduda noomitusega, vaid asi peaks juba trahvimiseni jõudma.

Uuest aastast kehtima hakkav korteriühistuseadus paneb vastutuse üürnike käitumise eest otseselt omanikule. Selles küsimuses võiks ühistu juhatusega nõu pidada, küsi omaniku kontaktid, kui sul neid juba pole. Kui toimub järjekordne rahurikkumine, siis helista omanikule, kasvõi öösel ja riku ka tema rahu. Äkki selline otsene tegevus paneb omaniku üürnikke vahetama.
Kui on asjalik juhatus, kutsuvad selle omaniku ehk kohale, las siis selgitab, mis tegelased ta majja on võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil ükskõik Politesei peale. Olen neile kutsunud patrulli, vahivad ülbelt otsa ja veel kaebavad minu peale, et ma selline paha mutt, ei lase neil pidu panna jne. Politsei teeb neile noomituse ja kõik. Omanik ka ei keela neid. Mina olen aasta juba öösiti magamata. Kui nad pidu ei pane, siis mängivad koeraga palli, sõidavad arvutitooliga, lõugavad jne iga öö vähemalt kella 4. Täna näiteks kukkus/visati raskem ese põrandale ja siis hakkati naerdes mängima koeraga palli. Mina ärkasin nii ülesse, et südame piirkonnas hakkas valu ehmatusest.
Selle pärast tahaks natuke ka omanikule närvikõdi tekkitada, ehk paneb oma peoloomadel natuke mõistust pähe.

Sõidavad arvutitooliga? Raske asi kukkus põrandale? Mis te inimesed siis korteris tahate, et kõik naabrid liiguksid kikivarvul ja käiksid ainult kodus magamas või? Kui juba naer ja jutt läbi kostab nii, et magada ei saa, siis on maja vilets, mitte üürilised pole süüdi, et nad elus on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuest aastast kehtima hakkav korteriühistuseadus paneb vastutuse üürnike käitumise eest otseselt omanikule.

Juba praegu vastutab selle eest omanik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 19:43; 11.10 20:17; 12.10 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Politseile kaebus ja sinna täpselt kirja, kuidas üleval korteris sõideti arvutitooliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ausalt öeldes arvutitooliga sõitmise eest nüüd küll kedagi karistada ei saa, samuti raske asja maha pillemise eest. Aga kui omanik ütleb, et elavadki kommunaalide eest, siis ei puuduta MTA’d see mitte kuidagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 08:19; 13.10 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil ükskõik Politesei peale. Olen neile kutsunud patrulli, vahivad ülbelt otsa ja veel kaebavad minu peale, et ma selline paha mutt, ei lase neil pidu panna jne. Politsei teeb neile noomituse ja kõik. Omanik ka ei keela neid. Mina olen aasta juba öösiti magamata. Kui nad pidu ei pane, siis mängivad koeraga palli, sõidavad arvutitooliga, lõugavad jne iga öö vähemalt kella 4. Täna näiteks kukkus/visati raskem ese põrandale ja siis hakkati naerdes mängima koeraga palli. Mina ärkasin nii ülesse, et südame piirkonnas hakkas valu ehmatusest.
Selle pärast tahaks natuke ka omanikule närvikõdi tekkitada, ehk paneb oma peoloomadel natuke mõistust pähe.

Siin aitab ainult üks. Koli ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil ükskõik Politesei peale. Olen neile kutsunud patrulli, vahivad ülbelt otsa ja veel kaebavad minu peale, et ma selline paha mutt, ei lase neil pidu panna jne. Politsei teeb neile noomituse ja kõik. Omanik ka ei keela neid. Mina olen aasta juba öösiti magamata. Kui nad pidu ei pane, siis mängivad koeraga palli, sõidavad arvutitooliga, lõugavad jne iga öö vähemalt kella 4. Täna näiteks kukkus/visati raskem ese põrandale ja siis hakkati naerdes mängima koeraga palli. Mina ärkasin nii ülesse, et südame piirkonnas hakkas valu ehmatusest.
Selle pärast tahaks natuke ka omanikule närvikõdi tekkitada, ehk paneb oma peoloomadel natuke mõistust pähe.

pöördu politsei asemel pigem perearsti või psühhiaatri poole ning palu endale mingi rahusti ja/või unerohi välja kirjutada.
kui arvutitooliga sõitmine juba läbi kostab, siis pole probleem mitte noortes, vaid majas, milles iga samm läbi kostab. inimene võib oma kodus ka öösel kõndida ja rääkida.
sa meenutad mu tuttava alumist naabrit, kes pidevalt sõimas, et tema ei saa öösiti üldse magada, kuna tuttava kass trambib kogu öö mööda korterit ringi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. üürilistest peoloomad ja MTA

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.