Esileht Tasuta teated Küsitlus: tervise- ja ilutoodete ostmine mobiilist/tahvlist

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Küsitlus: tervise- ja ilutoodete ostmine mobiilist/tahvlist

Postitas:

Tere!

Olen Tallinna Tehnikaülikooli magistrant ja kirjutan lõputööd, mille eesmärgiks on välja selgitada tarbija emotsioonide ja impulsiivse ostukäitumise roll m-kaubanduse kasutamisel ilu- ja tervisetoodete ostmisel. Olen Teile väga tänulik, kui leiaksite 10-15 minutit, et vastata minu küsimustikule: https://forms.gle/sZtYYpiDZtMcYu5y9.

Tänutäheks vastuste eest loosin välja kolm 10-eurost Partner e-kinkekaarti!

Aitäh vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Segaseks jääb, kas ja milline vahe on “m-kaubanduse” ja mobiili/tahvli veebibrauseri kaudu netis ostlemisel. m-kaubandus jääb ähmaseks, kas eeldab, et poel on eraldi mobiilirakendus või… kuigi uuringu juures oli nimetatud netis ostmist – miks see just “m-kaubandus” siis on, mitte lihtsalt e-kaubandus/veebist ostlemine?
Kui ma käin vahel arvuti, vahel telefoni kaudu seal lehel, misasi see on siis?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema oleks võinud alata, kui olete ostnud ilu- või tervisetooteid m-kaubandusest, siis palun vastake küsimusele…

Minu esimene vastus oli Ei ja sain ainult enda vanuse ning hariduse veel lisada.

Pean vist uuesti tegema, tahaks ikka teada saada, mida küsitakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tasuta teated Küsitlus: tervise- ja ilutoodete ostmine mobiilist/tahvlist