Esileht Pereelu ja suhted Uuring lahkuminekust

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Uuring lahkuminekust

Postitas:
Kägu

Hea lapsevanem! Kui Sul on selja taga lahkuminek oma lapse/laste emast või isast, siis ootame Sind osalema uuringus „Minu lahkumineku kogemus“.

Uuringuga soovime kaardistada, millega perekonnad lahutuse käigus silmitsi seisavad, et selle abil paremini luua ja ümber kujundada peredele suunatud toetavaid teenuseid.

Vastamiseks leia kuni 10 minutit ning see on anonüümne. Kui tead kedagi lahkumineku kogemusega, siis jaga küsimustikku ka temaga. Aitäh Sulle!

https://kysimustik.sm.ee/index.php/586873?lang=et&fbclid=IwAR3Yz4t6CUJDxDj9dJI6ZtNSD4Qxo5R9TiOqTjNJ3i9YLPkiCZZh1TCnOys

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

Kopeerid kustutajat? Hale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juhul, kui uuringus on jah/ei vastusevariant, kuid EI on välja lülitatud, on tegemis kallutatud küsitlusega.

Proovisin vastata, kuid jõudes küsimuseni “kas vajasid lahkuminekul abi?”, puudub võimalus ausalt vastata.

Küsitlus peab olema koostatud kallutamata inimeste poolt, et saada objektiivne pilt tegelikust olukorrast.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tärniga küsimused on täitmisel kohustuslikud?

Kui jah, siis on küsitlus ikka väga kallutatud: nimelt küsitakse tärniga küsimuses, et missugust abi vajasid – ja siis tulevad kõik need ohvriabitöötajad ja pereteraapiad ja psühholoogid ja muud sihukesed. Aga kui ma juhtumisi ei pöördunud neist mitte kellegi poole, küsimuses aga puudub vastusevariant, mis võimaldaks vastata, “Ma ei pöördunud neist mitte kellegi poole.” St, ma olen kohustatud ametnike abi vajama, teisiti ei tohi.

Küsitlus on koostatud SKA lastekaitseüksuse esindaja poolt. Ning sotsiaalvaldkonnale on teadagi omane võimalikult laieneda, üritades ka statistikas (vale abil) näidata, kuidas terve Eestimaa nende abi kangesti vajab.

+1
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Pereelu ja suhted Uuring lahkuminekust