Esileht Tasuta teated Uuring “Spordiklubide külastamist mõjutavad tegurid.” Loosin 3×10 eurot!

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Uuring “Spordiklubide külastamist mõjutavad tegurid.” Loosin 3×10 eurot!

Postitas:
Kägu

Tere.

Olen läbi viimas turuuringut ja teemaks on “Spordiklubide külastamist mõjutavad tegurid.”
Kõikide vastanute vahel loosin välja väikesed “präänikud” 3 x 10 euro kujul. Loosimine toimub 01.05.2020.

Uuring sisaldab 10 küsimust ja võtab aega maksimaalselt 2 minutit.
Küsitlus ja lisainfo lingil: http://www.connect.ee/uuring/431058211/

Vabandan ette, kui postitus on vales kohas/rubriigis.

Aitäh ja head loosiõnne!

Võitjad selgitatud random.org vahendusel. Telefoninumbrite lõpud on järgmised:
*****635
*****466
*****418

Võtjatega võetakse ühendust.

Aitäh kõigile osalenutele 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus “kui tihti külastad spordiklubi” peaks võimaldama ka harvemat vahemikku kui 1-2 korda nädalas. Kuidas oleks 1-2 korda aastas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

küsitluse korraldaja pole vist eriolukorra juhi korraldusi lugenud.
spordiklubide külastamine on nimelt keelatud, vähemalt 1.maini, kui mitte rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jätsin pooleli, sest spordiklubide külastamist mõjutavad tegurite valik ajas juhtme kokku (neist edasi ei saanud kuidagi):
1) Treeningriiete pesemine ja komplekteerimine – no mis probleem see on, igal korralikul treenijal on mitu paari treeningriideid ja pesumasin.
2) Transport kodu/töö ja spordiklubi vahel – no saab valida kodule lähim. Mõnel juhul võib olla probleem, aga minu puhul asub see üsna lähedal
3) Treeningeelsete või -järgsete toidulisandite tagamine ja tarbimine – ka ei saa aru, kas mind peaks häirima, et neid seal müüakse või pigem see, et keegi neid tarbib?

Spordiklubi valin ikka hinna, täituvuse ning masinate/trennide olemasolu järgi, mitte kas seal müüakse toidulisandeid või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jätsin pooleli, sest toidulisandid ja treeningriiete pesemine ei ole mulle mingi probleem, sest treeningriideid on mitu komplekti ja toidulisandeid ei tarbi, aga nulli neile anda ei saanud, vaid tuli ikkagi järjestada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tulevane magister

Mis te norite, inimene teeb oma magistritööd:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere.

Olen läbi viimas turuuringut ja teemaks on “Spordiklubide külastamist mõjutavad tegurid.”

Mhm. Turuuring on just tulevasele magistrile jõukohane. Oleks tulevane doktor, siis oleks turu-uuring.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saan aru, et sul on kõrghariduse puudumine hell koht, aga antud teemas küll keegi magistritööst ei räägi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga kehvasti koostatud küsimused. Jätsin ka pooleli.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vastasin ära, aga treeningute kellaajalise ajavahemikku oleks pidanud mitu vastust saama panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastasin ka ära, aga mõjutavad tegurid olid küll sellised, mis kõige vähem mõjutavad. Välja oli millegipärast jäetud näiteks laiskus, liiga kõrge maksumus jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastasin kõik küsimused ära, aga kuna ma oma telefoninumbrit panna ei soovinud ja see oli märgitud kohustuslikuks väljaks, siis panin lihtsalt uuringu kinni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei hakka praegu siis tegemagi. Palju puudusi ja ei ole kunagi käinudki klubis sportimas. Ainult tantsimas. Ja joomas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole ime, et me majandus nii …. seisus on, sest tööle kandideerides on kõige-kõige olulisem, et oleks magistrikraad, ilma selleta pole lootustki. Kõik muu on täiesti ebaoluline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui selle “uuringu” eest kraad antakse, siis TULE JUMAL APPI!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastasin ka ära, aga mõjutavad tegurid olid küll sellised, mis kõige vähem mõjutavad. Välja oli millegipärast jäetud näiteks laiskus, liiga kõrge maksumus jne

Aitäh sulle, ma nüüd ei pea seda küsimustikku avamagi. Tegid minu eest eelluure ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

riite kokku panemine ja toidulisandid – huh?
üks meist elab paralleelreaalsuses 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teen ka ise magistritööd ja see küsimustik on minu hinnangul alla igasugust arvestust ülikooli printsiipide raames. Ma ei usu, et see on magistritöö. Ükski professor või juhendaja ei annaks sellisele küsimustikule jah-sõna avalikustamiseks.

Võib-olla keegi niisama uurib infot (laps?) või teeb küsimustikku esimest korda elus ja pole iial ühtegi ise täitnud.

Uuringu koostajale- soovitan konsulteerides ennem pädeva inimesega, kui sa päriselt tulemusi tahad, mida analüüsida 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uuringu koostajale- soovitan konsulteerides ennem pädeva inimesega, kui sa päriselt tulemusi tahad, mida analüüsida 🙂

Enne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

neile kes trennides käivad, tundub see küsimustik kummaline.
aga need põhjused on ju siit foorumistki loetud, mis mõjutab trennis käimist.
lisaks veel et pole kenasid riideid, moodsaid tosse, ajab higistama, teeb näost punaseks, klubis on higihais, klubikülastajad räägivad liiga valjult üksteisega, ei puhasta peale kasutamist masinaid, muusika lõugab, riiete vedamine tööle kaasa on tüütu, mis kott sobiks trenniriiete jaoks, kui oled kontoritöötaja, läheks trenni aga aga ei taha olla rühmas kõige paksem/kohmakam/paindumatum/nõrgem jne 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

neile kes trennides käivad, tundub see küsimustik kummaline.

aga need põhjused on ju siit foorumistki loetud, mis mõjutab trennis käimist.

lisaks veel et pole kenasid riideid, moodsaid tosse, ajab higistama, teeb näost punaseks, klubis on higihais, klubikülastajad räägivad liiga valjult üksteisega, ei puhasta peale kasutamist masinaid, muusika lõugab, riiete vedamine tööle kaasa on tüütu, mis kott sobiks trenniriiete jaoks, kui oled kontoritöötaja, läheks trenni aga aga ei taha olla rühmas kõige paksem/kohmakam/paindumatum/nõrgem jne 🙂

Just-just, aga mitte sellised põhjused nagu eelpool pakkusin ja veel näiteks, et meeldib näiteks jooksmine, matkamine vmt või siis et võib küüne murda jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kavatsen ka sellel aastal magistrikraadi kaitsta.
Olen terve aasta lugenud, katseid teinud, kirjutanud ja ümber kirjutanud.
Ja sa soovid sama moodi saada teaduskraadi (magistrikraad juba on seda!) ja küsid sellise küsimustiku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaevalt, et see küsitlus magistritöö jaoks on. Sellest ei saa ju mingeid olulisi järeldusi teha, vastajat suunatakse liiga väheste valikutega.

Aga vastasin ära. Ma muidugi ei käi ka spordiklubides, aga vastasin nii, nagu vastaksin siis, kui käiksin. Kümneka võid endale jätta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kavatsen ka sellel aastal magistrikraadi kaitsta.

Olen terve aasta lugenud, katseid teinud, kirjutanud ja ümber kirjutanud.

Ja sa soovid sama moodi saada teaduskraadi (magistrikraad juba on seda!) ja küsid sellise küsimustiku.

Magistrikraadi saadaksegi ka üsna kehvade töödega, mis mitte kuhugi ei vii ja kuidagi teadusesse ei panusta (tean, sest ise vorpisin enda oma paari kuuga valmis ja ikka sain C). Lohuta end sellega, et vähemalt oled selle aasta jooksul oma teadmisi oluliselt paremini kasutanud kui paljud teised ning kõigi eelduste kohaselt oled edukas ka oma edaspidises karjääris.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust magistrikraadi jutt tuli? Teemaalgataja pole poole sõnagagi magistrikraadist rääkinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sry, aga ma ei suuda vastata ülihalvasti koostatud küsimustikule kusjuures lugupeetud üliõpilane ei oska isegi gümnaasiumi tasmel grammatikat.
Võid oma suursugused kümnekad rahulikult endale hoida. #gümnaasiumissetagasi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naised on ikka nii tigedateks loodud!
Kas teil häbi ei ole?!
Ei ole teemaalgataja, aga tōesti, miks inimesed niimoodi närivad üksteise kallal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind häiris küsimustiku juures see, et küsimused ei ole konkreetsed. Mida saab üldse uurida küsimusega “Mis mõjutab trennis käimist”? Küsima peab ikka otse – miks sa käid/ei käi trennis. Loetle põhjuseid, miks sa spordiklubis ei käi vms. Nii ajuvaba sõnastusega ei saa vastaja lihtsalt aru, mida üldse teada tahetakse. Punkt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõustun, et oleksin pidanud rohkem küsitluse olemust ja eesmärki üksikasjalikumalt selgitama. Vabandan selles osas, kuid paraku enam midagi teha ei saa. Tegemist ei ole magistritöö või muu sarnase akadeemilisel eesmärgil koostatud uuringuga ja ei soovinud jätta ka sellist muljet. Käesoleva uuringu eesmärk on kaardistada küsitluses mainituid kolme põhilist probleemi ja nende mõjutatust inimestes ühe äriidee jaoks. Eesmärk koguda n.ö rohujuure tasandil infot, et kas üldse on mõtet edasi liikuda info kogumisega ja aja panustamisega. Kommentaarid on arvesse võetud ja eks järgmine kord proovime teha paremini 🙂

Õnneks on juba vastanuid omajagu ja minu poolt suur tänu ja lugupidamine neile.

Olge terved.

Please wait...
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Tasuta teated Uuring “Spordiklubide külastamist mõjutavad tegurid.” Loosin 3×10 eurot!