Esileht Beebi ja mitmikud Uuringud päevastatsionaaris seoses kaaluiibega

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Uuringud päevastatsionaaris seoses kaaluiibega

Postitas:

Kas kellegi lapsel on veel olnud probleem, et ei võta kaalus juurde ja mis uuringuid tehtud on? Tütar on kahe kuuga kaalus kogunud vaid 200 grammi, lisaks on tal pidev kõhulahtisus. Saab rinnapiima. Nüüd saadeti lastehaiglasse uuringutele, aga mingit infot selle kohta, mis uuringuid tehakse ei jagatud :S Tahaks teada, mis mind ees ootab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.01 10:27; 18.01 10:47; 18.01 11:30; 18.01 12:53; 18.01 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana pisike on, palju kaalus sündides, milline on siiani iive olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 10:33; 18.01 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime samuti. Võeti vereproov (see vast oli lapsele kõige hullem) edasi UH, logopeed, füsioterapeut jt
Mina jäin väga rahule, kõik toimus meeldivas toetavas õhkkonnas. Soovitan kaasa võtta oma püreed, mänguasjad ja tekk

Edu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks pooleaastasele logopeed? 😀

Laps on 7-kuune, sünnikaal oli 3660g ja tänane 7200g. Alguses oli kaaluiive normis, probleem algas ca 5-kuuselt. Lisatoitu hakkasin tutvustama 6-kuuselt, seega sella mittesobivuses probleem olla ei saa. Andsin kuu aega probiootikume lisaks, ka see ei mõjutanud.

Kägu nr 2 – tänud 🙂 Pakin siis suure koti kaasa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.01 10:27; 18.01 10:47; 18.01 11:30; 18.01 12:53; 18.01 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rp-beebi kaal peaks olema kahekordistunud 6-kuuseks saamise ajal. Sinu beebi on ju väga kenasti juurde võtnud. Kõhulahtisust võiks muidugi uurida, et äkki on näiteks stafülokokkibakter tema pisikeses organismis võimust võtnud.
Ma siin eile just lohutasin ühte emmet, et minu neljast rp-beebist kaks ei võtnud peale 3-ndat kuud enam grammigi juurde. Lapsed muutusid väga liikuvaks, toidust saadud energia läks kõik enda liigutamisele. Viimane beebi kaalus aastaselt vähem, kui Sinu tita ( sündides 3360g). Tartu Kliinikumi lastearstid tunnistasid minu beebi küll täiesti terveks ( käisime uuringutel seoses verenäitajatega), kaaluga küll mingit probleemi ei nähtud, kuigi ka iivet uuriti. Laps nr 2 sündis kaaluga 3630g ja kaalus 1,5 a veel sama palju, kui kolmekuuselt, ehk siis 8200g. Ja ka temaga on kõik kõige paremas korras- hetkel juba 12a ja tubli koolilaps, täiesti normaalkaalus preili.
Kes Sind nii murelikuks tegi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 10:33; 18.01 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma ise oluliselt ei põe, aga perearst konsulteeris lastearstiga ja esmaspäeval on haiglasse uuringutele minek. Esimene laps oli samasuguse iibega ja aastaselt kaalus 8kg, eks see mingil määral veres on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.01 10:27; 18.01 10:47; 18.01 11:30; 18.01 12:53; 18.01 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Logopeed ei tegele ainult kõnega, vaid ka üldisemalt kõigega, mis suu- ja näolihaseid ning motoorikat puudutab. Ehk siis vaatab seda, kas laps suudab ilusti mäluda, neelata, kas tõmbab kurku jne. Ja kui näiteks näolihased nõrgad, näitab, kuidas neid tugevdada.

Ma ise ka oma beebi kaalu pärast mures. 6-kuuselt oli küll ilusti sünnikaal kahekordistunud, aga nüüd 11-kuusena kaalub vaid 8,4 kg ja juurde on siin teisel poolaastal väga visalt võtnud. Nüüd viimane kuu tuli 240g, aga seda vist tänu sellele, et hakkas päeval ning õhtul allery care segu saama rp asemel. Tundub, et talle ei sobi piimavalk, aga täna meil allergoloog ja ehk saame targemaks.

Kui teil mureks kõhulahtisus, siis ka äkki midagi sinu toidust ei sobi talle, ka piimavalk äkki? Võid proovida piimatoodetest loobuda mõneks ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nisu ja piimatooted on menüüst juba väljas. Eks arstid saavad jälile, milles asi (kui üldse milleski), mind huvitas lihtsalt millised need uuringud on ja mida kaasa võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.01 10:27; 18.01 10:47; 18.01 11:30; 18.01 12:53; 18.01 19:03;
To report this post you need to login first.

Minul lapsel oli ka pidev kõhulahtisus. Kaka ei olnud lausa vesivedel aga vedelapoolsem. Selline on siiani(laps 9a). Allergiatestidel pole käinud, uuritud on ainult gluteenitalumatust. Seda tal pole. Ise ta ei kurda kõhuga seoses midagi ja olen leppinud, et ju tal siis selline seedimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ega ma ise oluliselt ei põe, aga perearst konsulteeris lastearstiga ja esmaspäeval on haiglasse uuringutele minek. Esimene laps oli samasuguse iibega ja aastaselt kaalus 8kg, eks see mingil määral veres on.[/tsitaat]miks sa siis paanitesed, kui esimene ka oli kerge kaaluga? minu lastel sama teema,. ok 1 laps on jah alla igasugu, aga ta sööb ja ma ei lase niisama muuseas uurida enam,. on uuritud ja on ka lapsega ning minuga lihtsalt lollimängitud ja läbi lillede mainitud me tahame teada , sest enne pole kellegil nii olnud,. mina oma lapsest lasen neile katsejänese teha,. sorkigu üksteist seal majas,. käin sealt majast kaarega mööda, ja lähen vaid äärmisel juhul kui enam ise ei suuda saa lapse laste haigustega hakkama,.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvaes on natuke kurb, et arstid nii üaanikat tekitavad vanemates:( ja kohe igasugustele uuringutele saadavad.

Minu laps võttis ka eelmine kuu vaid veidi üle 500g juurde. perearst tegu juba paanikat aga mina mitte (laps 2k). Laps sööb kenasti, on üldse rõõmus ja tubli- ei näe põhjust muretsemiseks.
Kõik lapsed ei võtagi iga kuu 1,5kg juurde.

Kui ta oleks meid uuringutele saatnud, oleksin ta puu taha saatnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]xkestx kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
miks sa siis paanitesed, kui esimene ka oli kerge kaaluga? [/tsitaat]

Kaaluiive kaaluiibeks, aga kui sellele lisandub kaks kuud järjest vesivedelat, rohelist ja limatükikestega väljaheidet, siis on ju ilmselge, et lapsel MINGI probleem on. Igal juhul lasen pigem seda praegu uurida, kui hakkan mõne aasta pärast arste süüdistama, et ei uuritud ja tehtud.

Ega inimesed ju kunagi rahul ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.01 10:27; 18.01 10:47; 18.01 11:30; 18.01 12:53; 18.01 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poja sündis 3410g ja 8 kuuselt kaalub 7200g.
7 ja 8 kuu vahel ei võtnud üldse kaalust juurde, ma arvan selle pärast et hakkas romama. Arst küll probleemi ei näinud ja muide laps sööb juba 3 korda päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Uuringud päevastatsionaaris seoses kaaluiibega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.