Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Uuringud raseduse peetumisel?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Uuringud raseduse peetumisel?

Postitas:

Kas kellelgi on tehtud või see esimese peetumise puhul välistatud?
Olen lugenud, et mõnel on põletik olnud, kuid millega see kindlaks tehakse? Vereproov või miski muu? Ei soovi enam kunagi ühtegi peetumist üle elada. Tänud, kes oskavad vastata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 21:52; 19.07 22:02; 28.07 18:25; 28.07 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale esimest korda vaevalt. Minul peale teist tehti. Arvatavasti sõltub see natuke ka arstist, kui kiiresti uuringitele saadetakse. Üks peetumine/katkemine elus on asi, mille suurem osa naisi on üle elanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 14:43; 19.07 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse tuvastamisel tehakse ju nagunii mingid analüüsid – kui midagi väga korrast ära, siis näeb juba nendest.
Aga ühe peetumisega veel väga põhjalikke uuringuid ei tehta. Mul oli kolm katkemist, siis tehti põhjalikud uuringud, sh saadeti ka geneetiku vastuvõtule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas arstid leidsid mingi põhjuse sellele? Mis proovid tehti? Kelle juures käisite?

Mul võeti tavaline vereproov, et kontrollida hemoglobiini.Kõik oli korras, kuid vereproovis mono% kõrgem kui lubatud. Oli 12, kuid lubatud kuni 10. Ma isegi ei tea, mida see tähendab. Ei ole ureaplasma ega muid proove võetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 21:52; 19.07 22:02; 28.07 18:25; 28.07 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on põhjuseks kõrvalekalded autoantikehades. Leideni mutatsioon. Muul ajal elu ei sega, aga ühtegi rasedust ma ilma verd vedeldavate süstideta lõpuni ei kanna. Kontrollitakse ka vereanalüüsiga. Minuga tegeles dr. Kristiina Rull TÜKIs, kes on spetsialiseerunud korduvatele raseduste katkemistele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 14:43; 19.07 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et tehakse. Mul 1 peetumine ja 2 katkemist. Põhjuseks hormonaalsed häired (viljatusraviarst tegi analüüsid)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 23:16; 01.08 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et tehakse. Mul 1 peetumine ja 2 katkemist. Põhjuseks hormonaalsed häired (viljatusraviarst tegi analüüsid)

Kas seda saab ka kuidagi ravida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 21:52; 19.07 22:02; 28.07 18:25; 28.07 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei tehtud uuringuid, et miks peetus.

Asi oli hoopis selles, et saime peetumisest teada Türgis, seal tehti mulle kirurgiline puhastus kuna peetumine peitis end kuu aega. 2 päeva pärast seda olin tagasi haiglas ägeda põiepõletikuga ja ei tahetud koju lasta. Lõpuks sain nad nõusse, et uurin oma arstid läbi. Perearst tegi vereproovid – 2 eri põletiku elasin läbi, plus külmetusehaiguse 2 nädala jooksul.

Uuesti jäin rasedaks 2 kuud pärast puhastust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei tehtud uuringuid, et miks peetus.

Asi oli hoopis selles, et saime peetumisest teada Türgis, seal tehti mulle kirurgiline puhastus kuna peetumine peitis end kuu aega. 2 päeva pärast seda olin tagasi haiglas ägeda põiepõletikuga ja ei tahetud koju lasta. Lõpuks sain nad nõusse, et uurin oma arstid läbi. Perearst tegi vereproovid – 2 eri põletiku elasin läbi, plus külmetusehaiguse 2 nädala jooksul.

Uuesti jäin rasedaks 2 kuud pärast puhastust.

Kas selle rasedusega on kôik hästi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 21:52; 19.07 22:02; 28.07 18:25; 28.07 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et tehakse. Mul 1 peetumine ja 2 katkemist. Põhjuseks hormonaalsed häired (viljatusraviarst tegi analüüsid)

Kas seda saab ka kuidagi ravida?

Jah. Sain kilpnäärme ravi ja ovulatsioon kutsuti tablettidega esile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 23:16; 01.08 23:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Uuringud raseduse peetumisel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.