Esileht Lapse ootamine uuringud üle 40aastastele

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: uuringud üle 40aastastele

Postitas:

Kas ja millised uuringud tehakse neile rasedatele, kel vanust 40+?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitatakse LVU aga keegi ei sunni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingeid erilisi uuringud ei tehtagi. Kv ja la tehakse nagunii kõikidele rasedatele, olenemata vanusest.
Omal soovil ja oma kuludega võid teha Niptify või Panorama testi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 14:28; 03.02 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Statistika põhjal pakuti mulle peale Oscari testi koorbiopsiat. Kuna Oscar oli korras, siis selle riske arvestades, ma seda ei teinud. Jah ise saad tasulisena teha ka Panorama ja Niptify. Pole kindel, kas see viimane nüüd nt läheks sinna alla, et 40+ tasuta saaks, natuke kahtlen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 19:00; 05.02 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Statistika põhjal pakuti mulle peale Oscari testi koorbiopsiat. Kuna Oscar oli korras, siis selle riske arvestades, ma seda ei teinud. Jah ise saad tasulisena teha ka Panorama ja Niptify. Pole kindel, kas see viimane nüüd nt läheks sinna alla, et 40+ tasuta saaks, natuke kahtlen.

*koorionibiopsia

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 14:28; 03.02 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitatakse LVU aga keegi ei sunni.

Ei soovita keegi LVUd, kui tavatestid korras. Kui ise soovid, siis Niptify ja Panorama on võimalik teha, aga need oma raha eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 05:34; 06.02 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitatakse LVU aga keegi ei sunni.

ei soovitata

võib öelda, et varem peamiselt vanematele rasedatele mõeldud testid on nüüd üleüldiseks muutunud: needsamad 12 ja 20 n uuringud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitatakse LVU aga keegi ei sunni.

LVU siiski äärmuslik abinõu kui Oscaris kromosoomihaiguste riskid kõrged. Isegi sellisel juhul esimese variandina pakutakse Nipti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tegelikult räägivad küll muudest tasulistest võimalustest, aga minule pakuti koorionbiopsiat, olenemata, et kõik näidud Oscaris olid korras. Seda nad pakuvad ka teatud vanusest naistele, kuna statistika ütleb, et võib midagi valesti olla. See aasta jah Nipti, see ka siis ehk võimalus ja see tuleb vereproovist. Seda siis kui tõesti Oscari näidud korrast ära! Mina seda esimest varianti ei võtnud, kuna raseduskatkemiseks oht suur..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 19:00; 05.02 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tegelikult räägivad küll muudest tasulistest võimalustest, aga minule pakuti koorionbiopsiat, olenemata, et kõik näidud Oscaris olid korras. Seda nad pakuvad ka teatud vanusest naistele, kuna statistika ütleb, et võib midagi valesti olla. See aasta jah Nipti, see ka siis ehk võimalus ja see tuleb vereproovist. Seda siis kui tõesti Oscari näidud korrast ära! Mina seda esimest varianti ei võtnud, kuna raseduskatkemiseks oht suur..

Muidugi antakse infot võimaluste kohta. Miks sind selles olukorras taheti koorionbiopsiale saata, ei oska öelda. Tõsi, oscar on üsna kitsas, kuid mulle pakuti küll enne invasiivseid asju Niptifyd. Pakuti minu enda küsimuse peale, kas peaksin vanust arvesse võttes lisauuringuid tegema. Enda raha eest on need niikuinii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 05:34; 06.02 08:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine uuringud üle 40aastastele