Esileht Koolilaps Uus aasta Nõmme koolides

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Uus aasta Nõmme koolides

Postitas:

Kas mõni Nõmme kool on juba teatanud, kuidas õppetöö toimuma hakkab? Kui mitu klassi ja millises vahetuses? Kevadel teatasid vist isegi kõik Nõmme koolid peale Pääsküla, et 1. klassid alustavad õhtupooles vahetuses – huvitav, kas selle uudise peale ka mingit õpilaste vähenemist oli?

Mu mõistus tõrgub uskumast, et laps hakkabki õhtupoole koolis käima, seepärast loodan, et ehk hirmutas see uudis nii paljud lapsevanemad ära, et allesjäänud mahuvad hommikul õppima 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 11:21; 27.08 14:01; 27.08 15:22; 27.08 15:23; 29.08 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmme PK vist ikka saab oma esimesed klassid kuidagi hommikupoole litsuda. Rahumäe ilmselt mitte. Kogu see Rahumäe kooli asi on igatahes jätnud väga halva mulje, meenutab vägisi elu Nõukogude Eestis kus koolis käiva lapse vanem oli kooli juhtkonna jaoks nagu viimane saast, kes ei väärinud mingit tähelepanu ega normaalset suhtlemist. Või olen ma lihtsalt ära hellitatud oma teiste laste koolide ja lasteaia kogemusega, kus kommunikatsioon toimib, ja seda vastastikku austavalt ning sõbralikult. Kool, mis paneb teate õhtupoolse vahetuse kohta ühe reaga kodulehele \”juhuslikuks avastamiseks\” ja mis ei suuda anda mingeid konkreetseid lubadusi selle kohta, mitu aastat õhtuses vahetuses ollakse (rääkimata muudest õppetööd puudutavatest detailidest) väärib aasta suhtekorraldusämbri auhinda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 12:21; 27.08 17:56; 28.08 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No küll võib ägiseda!

Rahumäe kool on suurem mõnestki Tallinna täisgümnaasiumist (üle 700 lapse). Kuhu imet need lapsed ära peaksid mahtuma?

Arvate, et õpetajad naudivad kahes vahetuses töötamist? Mida toppida last Rahumäele, kui vähemalt sama häid koole on ümbruskonnas teisigi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, ligi 10 a Rahumäel elanuna ma ei tea, et ümbruskonnas üldse teisi koole oleks, häid või kehvemaid. Pealegi \”ägises\” 12:21 kägu ju vanematega suhtlemise, mitte niivõrd õhtupoolse vahetuse üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 11:21; 27.08 14:01; 27.08 15:22; 27.08 15:23; 29.08 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kivimäe koolis alustavad mõlemad esimesed klassid õhtuses vahetuses. Oleks ainult ühe klassi jagu lapsi määratud sinna, oleks see klass käinud hommiku poole, ent kahe klassi puhul ei saa kumbagi eelistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmme Põhikoolis kaks esimest klassi hommikupoolses vahetuses, mõlemas klassis 32 last:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. klassis korraga 32 last on siiani olnud paljudes koolides (nt Rahumäel eelnevad aastad, enne uut seadust). vastikult suured klassid, aga mis sa teed. :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga praegu ei tohiks ju mingi trikiga enam ühes klassis 32 last olla!? 64 õpilast on ju praktiliselt kolme klassi piirnormi ligi lapsi juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 11:21; 27.08 14:01; 27.08 15:22; 27.08 15:23; 29.08 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, praegu hakkasin mõtlema, Rahumäe koolis pidi olema 105 last ja kolm paralleeli – see tähendab ju 34-35 last klassis!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 11:21; 27.08 14:01; 27.08 15:22; 27.08 15:23; 29.08 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust pärineb info, et 3? Mulle nagu küll meelde jäänud, et 4 klassi tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kust pärineb info, et 3? Mulle nagu küll meelde jäänud, et 4 klassi tuleb.[/tsitaat]

Jälle üks klassikaline näide Rahumäe kooli suhtluspädevusest. Teises teemas siin arutatakse et kas vanemad on klassidesse komplekteerimise info saanud koolist või kodulehelt, Rahumäe kool ei pea vajalikuks selle kohta mingit infot jagada. Hiljemalt oktoobriks on kõik selge!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 12:21; 27.08 17:56; 28.08 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka Rahumäe PK ja Nõmme PK jutt, aga kas Nõmme Gümnaasiumi esimesed klassid ka lasterohkuse tõttu õtuses vahetuses või on sel koolil nii madal maine, et kohti jääb ülegi? Mina ei halvust, ainult tõden, et Nõmmel igasuguste lugude põhjal vaid kaks kooli ja Nõmme Gümnaasiumist pole midagi kuulnudki – ei head ega halba. Minu laps läheb järgmine aasta kooli, ei tea mida siis valida. Paar head kooli on nii üle rahvastatud ja teiste kohta info puudub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ikka Rahumäe PK ja Nõmme PK jutt, aga kas Nõmme Gümnaasiumi esimesed klassid ka lasterohkuse tõttu õtuses vahetuses või on sel koolil nii madal maine, et kohti jääb ülegi? Mina ei halvust, ainult tõden, et Nõmmel igasuguste lugude põhjal vaid kaks kooli ja Nõmme Gümnaasiumist pole midagi kuulnudki – ei head ega halba. Minu laps läheb järgmine aasta kooli, ei tea mida siis valida. Paar head kooli on nii üle rahvastatud ja teiste kohta info puudub.[/tsitaat]

Midagi halba kuulnud ei ole. Kui see kool jääks mõistlikusse kaugusesse või saaks sinna mingi transpordiga mugavalt siis kindlasti soovitaksin seda võimalust kaaluda (tuginedes enda kogemusele Rahumäe PK-ga, millest 200 m kaugusel \”õnnetuseks\” elame)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahumäe kooli kodulehel ju info olemas koos põhjenduse ja vabandusega. Kui ruumi ei ole siis ei ole. Ega mulle ka lapsevanemana ei meeldi, et neid lapsi sinna süüdimatult juurde määratakse arvestamata kooli võimalustega. Aga mis siis teha, eks ole. Ja ega kool võib-olla praegu veel kogu korralduslikku poolt ei teagi, ei tea ju isegi seda kas kõik need määratud lapsed ikka lõpuks septembris kooli tulevad.

Eelmine aasta käis ka üks klass nn pealelõunases vahetuses ja said ilusti hakkama. Kool on tore ja õpetajad sõbralikud, küll saab ka selle mõne aasta õhtuses vahetuses koolis käidud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmme Gümnaasiumis on kolm esimest klassi ja kõik käivad hommikupoole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin terve algkooli ja osaliselt ka põhikoolis õhtupoole koolis ja klassis oli 35-39 last – ilusti saime hakkama 🙂 Kellel aga mure lapse hommikuse tegevuse ja kooli saamisega, võib uudistada hommikust pikapäevarühma, mida Vivendi koolituskeskus Mustamäel pakkuma hakkab – hommikul lapsed sinna ja tundide alguseks viiakse koolidesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisut teemakõrvaline palve – palun kirjutage, mis kell algavad õhtuse vahetuse tunnid Nõmme koolides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Rahumäe kooli kodulehel ju info olemas koos põhjenduse ja vabandusega.[/tsitaat]

See põhjendus on lisatud hiljem, alguses oli täpselt üks lühilause. Ja ilus oleks ikka info jagamisel alustada nendest, keda see info puudutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]..Ja ega kool võib-olla praegu veel kogu korralduslikku poolt ei teagi, ei tea ju isegi seda kas kõik need määratud lapsed ikka lõpuks septembris kooli tulevad.
[/tsitaat]

Huvitav kuidas teised koolid seda teavad ja klasse komplekteerida suudavad ja Rahumäe kool ei suuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 12:21; 27.08 17:56; 28.08 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ja ega kool võib-olla praegu veel kogu korralduslikku poolt ei teagi, ei tea ju isegi seda kas kõik need määratud lapsed ikka lõpuks septembris kooli tulevad.

Eelmine aasta käis ka üks klass nn pealelõunases vahetuses ja said ilusti hakkama. Kool on tore ja õpetajad sõbralikud, küll saab ka selle mõne aasta õhtuses vahetuses koolis käidud.[/tsitaat]

Kuidas ei tea, kas kõik lapsed tulevad? Koha kinnitamise aeg on ju ammu kukkunud. Aastaid juba on selline asi nagu EHIS, kus kajastuvad kõik liikumised üsna lühikese viitega.

Ja eelmisel aastal ei olnud muide pealelõunast vahetust, C klass alustas olenevalt päevast reeglina 10:30. Seda ei saa kuidagi võrrelda selleaastase kl 13:45 algusega.

Mõni aasta õhtust vahetust tähendab nt seda, et 10aastane laps on liiga suur muusikakooli minekuks. Mõni rong läheb jäädavalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 11:21; 27.08 14:01; 27.08 15:22; 27.08 15:23; 29.08 00:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Koolilaps Uus aasta Nõmme koolides

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.