Esileht Ajaviite- ja muud jutud Uus alkoholimüügi piirang Tallinnas.

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Uus alkoholimüügi piirang Tallinnas.

Postitas:
Kägu

No mul elab sõber Norras, seal pannakse kell kaks putkad kinni, kõik on rahul.
Eestlastel on nüüd nii raske paar tundi varem koju minna? Ma ei saa aru, kes viitsib üldse kella viie-kuueni juua.

Ja eelnevalt oli jutt esinejatest ja dj-dest. Nad on varemgi maininud, et Eestis on raske, lavale saab alles 00-01, sest varem inimesi lihtsalt pole, aga see on neile koormav.

Mina ise elasin Hispaanias, seal alustati varem ja kell kaks-kolm olid tänavad täiesti tühjad.
Ja minu arust on see täiesti normaalne!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma just nendest Norra putkadest enne rääkisingi ja miks see ideaalne pole. ise käin pigem harva väljas, sest kallis on, aga vahel tantsimas küll. siis hoia oma piip ja prillid ja ole ettevaatlik, et keegi selga ei oksendaks, kui kell kaks tänavale peab minema.

lisaks on see tõsine probleem, et pärast ametlikku peoõhtu lõppu, kui koju tahad minna, müüakse tänaval avalikult amfetamiine, kokaiini, mida iganes.
keegi ei virisegi, sest alati on ebaseaduslikke alternatiive.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma just nendest Norra putkadest enne rääkisingi ja miks see ideaalne pole. ise käin pigem harva väljas, sest kallis on, aga vahel tantsimas küll. siis hoia oma piip ja prillid ja ole ettevaatlik, et keegi selga ei oksendaks, kui kell kaks tänavale peab minema.

lisaks on see tõsine probleem, et pärast ametlikku peoõhtu lõppu, kui koju tahad minna, müüakse tänaval avalikult amfetamiine, kokaiini, mida iganes.

keegi ei virisegi, sest alati on ebaseaduslikke alternatiive.

Aga seda kõike tehakse praegu Tallinna Vanalinnaski.
Mul elab tuttav vanalinnas ja ta ütles, et nädalavahetuseti kustakse nende aedade peale ja visatakse klaase ja topse üle aia. Äkki kella kolmeks pole inimesed ennast nii umbe tõmmanud, et ei tee selliseid asju?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma siiski arvan, et kui natuke rohkem vabadust on, siis sellist hullupanemist väljas ei toimuks, sest rahvas või kõrtsid valivad vastavalt oma vajadusele, mis nende nišile sobilik on ja ka ajad, millal kliente teenindada. Need lällajad jäävad tahes-tahtmata alles ja nagu keegi eelnevalt mainis: igasugused ossid ja peosõdalased liiguvad tõenäoliselt edasi kasiinodesse. Nende asutuste toetamine mulle absoluutselt ei meeldi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

igasugused ossid ja peosõdalased liiguvad tõenäoliselt edasi kasiinodesse.

Iseenesest muidugi väga hea loodusliku valiku meetod. Jäävad rahast seal kiiresti ilma ja jätavad kas joomise või siis surevad välja. Mõlemad teretulnud variandid.

Ma siiski arvan, et kui natuke rohkem vabadust on, siis sellist hullupanemist väljas ei toimuks, sest rahvas või kõrtsid valivad vastavalt oma vajadusele, mis nende nišile sobilik on ja ka ajad, millal kliente teenindada.

Vabadus on meil olnud viimased 20-30 aastat ja näha on, kuida “hullupanemist ei toimu”. Võib olla on siiski aeg ka midagi muud peale vabaduse proovida.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Uus alkoholimüügi piirang Tallinnas.