Esileht Tööelu, raha ja seadused. Uus dekteet. Tööandja peab taastama minu kindustuse töötajana???

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Uus dekteet. Tööandja peab taastama minu kindustuse töötajana???

Postitas:

Millise kindlustuse ta täpsemalt taastama peab? Ei saa mina ega teised aru? Haigekassa on mul ju olemas/kehtiv, või?
Tööle ma ei lähe vaid kohe uude dekreeti. LHP lõppeb 09.03.2012 ja uus dekreet 10.03.2012.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 10:22; 02.02 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandjal ei ole kohustust maksta sotsmaksu lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja eest
st
kui sa oled eelmise lapsega alles lhp-l ja sinu eelmise lhp ajaks on töösuhe peatatud siis reeglina informeeris tööandja sellest Haigekassat ja RAVIKINDLUSTUS TÖÖTAJANA peatati, sest oled kindlustatud RIIGI KAUDU kui alla 3a lapse kodune vanem.

Riigi poolt kindlustatul puudub õigus töötuskindlustushüvitistele st ka sünnitushüvitisele(dekreedirahale).
Selleks, et üldse saada rasedus-sünnituspuhkusele(dekreeti) minna tuleb töösuhe taastada st sinu lhp lõpetada. Ja sellest, et oled taas töötaja tuleb tööandjal Haigekassat informeerida(taastada sinu kindlustus TÖÖANDJA KAUDU st TÖÖTAJANA).

Tööandja peab Haigekassas sind töötajana arvele võtma enne 10.03.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 10:22; 02.02 11:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Uus dekteet. Tööandja peab taastama minu kindustuse töötajana???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.