Esileht Ilu ja tervis Uus epitsenter, koroonaviirus murrab Itaaliat

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )

Teema: Uus epitsenter, koroonaviirus murrab Itaaliat

Postitas:
KĂ€gu

Itaalias lisandub iga tunniga uusi nakatunuid, graafikutes kajastub kenasti 🙁
Kui hommikul oli 3,siis hetkel on 19 ja 15 on testimisel,usun et paari tunniga leivad ka need kinnituse. Mitu linna karantiinis(30 000 inimest) Milano lĂ€histel, koolid, kohvikud ja muud rahvarohked suletud, haiglad samuti. TĂ€pselt ei teata kust viirus pĂ€rineb, st kes on “levitaja”. Ilmselt jĂ”uab meie meediasse jĂ€lle info viivitusega. Tuttavad Itaalias lombardy piirkonnas ja Milano lĂ€histel on paanikas, sest asi on ĂŒsna kontrolli alt vĂ€ljas.
Rahvast testitakse ka lennujaamades.
Oleks ilus, kui te ei Àhvardaks sÔnumitoojat nagu tavaliselt perekoolis kombeks.
Palun Ă€rge arvake, et ma kavatsen siin kartjaid hirmutada,ĂŒritan hoiatuse anda. Kui iga hetkega nii kiirelt haigeid juurde tuleb, siis me ei suuda ette kujutada mis juhtub mĂ”ne pĂ€evaga.
Itaalia ju meie oma Euroopa ja meie inimesi elab seal omajagu, lisaks tuttavaid minul endal. Olen samuti vÀga mures, aga Eesti ei tee nagu kuulmagi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Mitte uus epitsenter, vaid vastavalt WHO soovitustele testitakse Malpensas kÔiki rahvusvahelisi saabujaid. Euroopas on suusavaheaeg/suusaphkuste nÀdal ja reisijaid tavalisest rohkem.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kuule paanika jaanika, teed nĂŒĂŒd igast riigist teema, kust seda koronat leitud on?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Palun blokkige see koroonahull perekoolist Àra.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Issand, kui vĂ€sitav sa oled oma sajakĂŒmnenda teemaga sellel teemal. Oled mures, ok. Mille pĂ€rast sa tĂ€psemalt siis mures oled, see jÀÀb kĂŒll arusaamatuks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Jah asi on tĂ”esti nii halb nagu Paanika-Jaanika kurdab, aga mida me siis tegema peaks vĂ”i mida meil ĂŒldse teha saab? Kuulutame juba vĂ€lja karantiini ja kuni jaanipĂ€evani keegi kodust vĂ€lja ei tohi tulla?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Natuke halb kuulda, kuidas te oma kaasmaalasi seal Itaalias ka paniköörideks peate, neid kes istuvad Milano lÀhedal linnakestes Karantiinis teadmata mis saab edasi ja nemad tÔesti kardavad!
Oleksid sa ise seal, siis nii kindlameelselt ei vastaks!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Eestis on sel aastal grippi surnud 5 inimest.

Mida plaanid ette vÔtta? Kus on paanika-teemad????

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Natuke halb kuulda, kuidas te oma kaasmaalasi seal Itaalias ka paniköörideks peate, neid kes istuvad Milano lÀhedal linnakestes Karantiinis teadmata mis saab edasi ja nemad tÔesti kardavad!

Oleksid sa ise seal, siis nii kindlameelselt ei vastaks!

Mis seal ikka saab? Istuvad ja igavlevad kuniks karantiini periood lÀbi ja lastakse koju. Kui haigestuvad, siis lÀhevad haiglasse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

See koroona on vist kĂ”vasti nakkavam kui gripp.. Ma saan aru et alguses ongi 1 vĂ”i 2 nakatunut. Aga kuna see nii nakkav, siis need 1 ja 2 tekitavad hetkega 4..5. Kes omakorda igaĂŒks sama palju. Ja nii ta lĂ€heb. Hiinas algas ju ka paarikĂŒmne inimesega. See kasvabki ekspodentsiaalselt.

Kas keegi on aru saanud, kas tervenenud savad immuunsuse? Loetletakse neid kui palju on recovered aga kas see on siis lÔplik tervenemine?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Olen samuti vÀga mures, aga Eesti ei tee nagu kuulmagi?

Mis Eesti siis tegema peab, et sina Itaalias leitud koroona pĂ€rast lolliks lĂ€hed? Sundravile saab saata kahjuks ainult kohtumÀÀruse alusel, aga ise sa ilmselt aru ei saa, et peaksid ravile minema ja seda ĂŒldse mitte koroona pĂ€rast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Palun modedel paanikalevitaja blokeerida. Iga pÀev mitmed teemad, sisu sama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Kui hommikul oli 3,siis hetkel on 19 ja 15 on testimisel,usun et paari tunniga leivad ka need kinnituse. Mitu linna karantiinis(30 000 inimest) Milano lĂ€histel, koolid, kohvikud ja muud rahvarohked suletud, haiglad samuti. TĂ€pselt ei teata kust viirus pĂ€rineb, st kes on “levitaja”. Ilmselt jĂ”uab meie meediasse jĂ€lle info viivitusega. Tuttavad Itaalias lombardy piirkonnas ja Milano lĂ€histel on paanikas, sest asi on ĂŒsna kontrolli alt vĂ€ljas.

Oleks ilus, kui te ei Àhvardaks sÔnumitoojat nagu tavaliselt perekoolis kombeks.

Palun Ă€rge arvake, et ma kavatsen siin kartjaid hirmutada,ĂŒritan hoiatuse anda. Kui iga hetkega nii kiirelt haigeid juurde tuleb, siis me ei suuda ette kujutada mis juhtub mĂ”ne pĂ€evaga.

Itaalia ju meie oma Euroopa ja meie inimesi elab seal omajagu, lisaks tuttavaid minul endal. Olen samuti vÀga mures, aga Eesti ei tee nagu kuulmagi?

Kes see Eesti on? Need on inimesed? Nii et nĂŒĂŒd anna aru, kuidas Sina valmistud viiruseks? Suudad sa 2 nĂ€dalat oma kodus elada, nii et vĂ€lja ei lĂ€he? Kui riik lĂ€heb garantiini, siis istud kodus, oled selleks valmis? Seda, et sina valmis ei ole, seda ei saa meie kĂŒll kuidas sinu eest Ă€ra teha. Kui maailma kĂ”ik kohad lĂ€hevad garantiinid, siis tööd ju enam teha ei saa,raharinglus katkeb ja tekivad hoopis teised suhted. Oled selleks end valmistanud? Eesti see oledki sina ise. Miks sa ometi ei kuule siis ja iseennast ei aita`?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Aitaks kĂŒll, aga paraku elan ma mitme perega koos ja mitte keegi mind ei usu. Nemad ei kasuta nutikat, kui kasutavad siis ei loe uudiseid ega meediat. Nemad ei usu, et see euroopaski on. Naeravad vaid ja elavad elu edasi.
Kui kord pauk on kÀes, siis nad ilmselt enam ei naera, aga eks sinna lÀheb veel sutsuke aega.
Mul on paraku jah pere, lapsed, mees, vanavanemad ja ma ei saa neid maha jĂ€tta ja Koost ĂŒksi metsa, nad saadaksid mind hullumajja, sest nemad ei usu, et mingi viirus olemaski on. Ma. Olevat hull ja kujutan asju ette 🙂
Seega, mina end paraku pÀÀsta ei saa, aga tehke seda teie.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Vaata, et sa muresse ei sure. Muidu korona tuleku ajaks oled juba tuhastatud ja ei tea muhvigi…

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tead, ega vist ei sure. Ma olen kohati olukorraga leppinud ja tean, et ma ei saa mitte midagi muuta. Samas oleks tore, kui inimesed kes kohe kuidagi kuulda ei vÔta teeks natukenegi silmad lahti, sest maailm tÔesÔna ei ole enam mitte midagi turvalist ja viiruse eest on end ikka vÀga raske kaitsta, eriti veel sellise superlevija eest.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Rootsi ja Saksa uudised juba rÀÀgivad sellest igatahes.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Stress ja paanika nĂ”rgestab immuunsĂŒsteemi, ega aita mitte kuidagi haiguse vastu vĂ”idelda. Pole vaja igaks juhuks muretseda.
Iga asi omal ajal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Mina tean seda, aga miks Eesti meedia vaikib?
Miks televisioon vaikib, Euroopa ju, kas see ongi see, et paanikat mitte kĂŒlvata vĂ”i milles asi?
Muidu haarab kĂŒll delfi igast killukesest kinni, nĂŒĂŒd peadpidi liiva all kui oht on terendamas.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Stress ja paanika nĂ”rgestab immuunsĂŒsteemi, ega aita mitte kuidagi haiguse vastu vĂ”idelda. Pole vaja igaks juhukas muretseda.

Iga asi omal ajal.

Ära igaks juhuks muretse???
Inimesi tuleks teavitada varakult, et oleks vÔimalus leida variant isoleerimiseks, varuda toitu jne. Kui kusagil ei rÀÀgita ei saagi ju rahvas asja tÔsiselt vÔtta, need siis kes vÀlismeedias ei sori ega vÔÔrkeeli ei rÀÀgi!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

https://lounaeestlane.ee/kuum-koroonaviirus-joudis-itaaliasse-riigis-on-kuus-raskelt-haigestunut-koik-lombardias/

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Stress ja paanika nĂ”rgestab immuunsĂŒsteemi, ega aita mitte kuidagi haiguse vastu vĂ”idelda. Pole vaja igaks juhukas muretseda.

Iga asi omal ajal.

Ära igaks juhuks muretse???

Inimesi tuleks teavitada varakult, et oleks vÔimalus leida variant isoleerimiseks, varuda toitu jne. Kui kusagil ei rÀÀgita ei saagi ju rahvas asja tÔsiselt vÔtta, need siis kes vÀlismeedias ei sori ega vÔÔrkeeli ei rÀÀgi!

Sinusugune paniköör mitte ei teavita inimesi ohust, vaid nĂ€itab, et meie seas on ka ĂŒksokuid hullukesi.
Usu mind, su vaimne hÀire mÔjub koroonast hullemini.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Rahustab teid vĂ”i ei, seekord eestinen ei valeta 🙂
Kogu info leiab ka kenasti googeldades, kui muidugi arukeses on vÔÔrkeeleoskust mitte vaid lootust, et oiiii.. Mind ei taba miski 😀

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Siin on kenasti nÀha mis testitud ja kinnitatud, 250 ootab kinnitust muidu veel.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tead, ega vist ei sure. Ma olen kohati olukorraga leppinud ja tean, et ma ei saa mitte midagi muuta. Samas oleks tore, kui inimesed kes kohe kuidagi kuulda ei vÔta teeks natukenegi silmad lahti, sest maailm tÔesÔna ei ole enam mitte midagi turvalist ja viiruse eest on end ikka vÀga raske kaitsta, eriti veel sellise superlevija eest.

TĂ€iesti arusaamatu jutt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Itaalias on tÔepoolest nakatunuid, otsisin ekstra inglisekeelse uudise: https://www.ansa.it/english/news/2020/02/21/coronavirus-16-new-cases-in-italy_3460d73a-ad8e-4fcf-8fc5-72e90df63791.html

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

https://eestinen.fi/2020/02/koroonaviirus-votab-itaalias-voimust-suletakse-massiliselt-koole-ja-uhiskondlikke-asutusi/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Miks peaks metsa jooksma? Mida seal teha on? Kuuseokkaid sĂŒĂŒa? Kas kĂ”igi eestlaste jaoks ĂŒldse jagub metsa?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Itaalias tÔesti meetmed. PÔhja-Itaalia 10-s linnas suleti koolid, avalikud hooned, restod ja kohvipoed. Uudised dw.com

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Oled nĂŒĂŒd 8 korda niisama tĂŒhje sĂ”nu teinud, kirjuta oma reaalne ettepanek ka, kui niisama himutada ei taha – mis me homme hommikul kohe tegema peame? Kuidas oma tavalist elu muutma peaksime?
Mina ja mu pere olemegi see Eesti, kes peaks kuulma.
Kuulan sinu ettepanekuid tÀhelepamelikult, jaga oma tarkust.
JÀtame 4 last koolist koju? Mees ei lÀhe enam tööle? Kui kauaks toitu varuda?

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 106 )

Esileht Ilu ja tervis Uus epitsenter, koroonaviirus murrab Itaaliat