Esileht Ilu ja tervis uus foorumi teema -spiraalist

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: uus foorumi teema -spiraalist

Postitas:

palun tehke eraldi foorumi teema spiraalist, sest uskumatu kui palju on siin ikka käpardeid tegemas üle ühe sellega seotud teemasid. selles vallas vaevalt enam kellelgi midagi uut öelda on-KASUTAGE OTSINGUT ja saate rohkem abi kui ainult oma küsimusele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 18:23; 10.03 22:23; 11.03 20:28; 11.03 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka täiesti nõus!
Absoluutselt arusaamatud on sellised teemapüstitused a la, kas kellelgi on spiraal (no ei ole, ei ole!) ja rääkige, millised on spiraali plussid ja miinused. No milleks?
Kõige piinlikum veel see, kui juba mitme lapse emad ja mitte väga noored ega algajad naised esitavad selliseid küsimusi.

Tavaliselt on ühel leheküljel kuni 5 spiraali teemat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 19:11; 11.03 17:03; 11.03 17:41; 11.03 18:32; 11.03 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lasen ka järgmine aasta uue panna (3-nda juba), aga enne seda hakkan juba suvel siit uurima, et mis ja kuidas ikka on ;)))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 18:23; 10.03 22:23; 11.03 20:28; 11.03 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mnjah, üldse võiksid olla etteantud teemad. siin siis spiraaliteema, kaalust alla, kaalu juurde.
pereelu all näiteks püsiteemad: vastik ämm, pettev mees, alimendid, armuke.
kooliapse all: igale eliitkoolile oma teema, siis tavakoolid, maakoolid.
tööelu all: tuludeklar, kohtutäitur, emapalk, koondamine, värdjas ülemus.
jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mida sa sellega ütelda tahad?[/tsitaat]Seda, et teatud vanuses ja sünnitanud naised peaksid rasestumisvastaseid vahendeid siiski nii palju tundma, et ei esita väga rumalaid ja algajalikke küsimusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 19:11; 11.03 17:03; 11.03 17:41; 11.03 18:32; 11.03 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sinuarvates võib neid laste ja vanuse tõttu diskrimineerida?[/tsitaat]Eeee…. et siis nagu mida? Kes neid diskrimineerib? Eeldada, et teatud vanuses ja lastega naisel on juba teatav elukogemus on siis diskrimineerimine?
Ma lihtsalt arvan, et teatud vanuses sünnitanud naine peaks juba tundma elementaarseid rasestumisvastaseid vahendeid. Need asjad tuleb endale selgeks teha enne seda, kui sekseluga alustatakse.

Kui mõni noor neiu, kes alles alustab suguelu ja uurib vahendite kohta, siis on nagu teine asi, aga 30-aastase, 2 lapse ema suust kuulda küsimust: mis asi see spiraal veel on? on pehmelt öeldes küll kurb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 19:11; 11.03 17:03; 11.03 17:41; 11.03 18:32; 11.03 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis see sinu asi on kes mida ja mille kohta küsib? [/tsitaat]Mis see sinu asi on, mida mina kirjutan?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 19:11; 11.03 17:03; 11.03 17:41; 11.03 18:32; 11.03 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis te vaidlete, üks just tõstis jälle ühte spiraali teemat 😉

ma saan aru küll, et alati on neid kelle jaoks see ongi uus teema, aga kasutage otsingut või lisage nenedele 5-le teemale foorumi avalehel

kui mulle sobib mirena ja kõik need paneku valud ja sümptomid jne. siis keegi teine ei saa ju sellepärast seda endale minna panema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 18:23; 10.03 22:23; 11.03 20:28; 11.03 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kust peaks üks kaks last sünnitanud naine teadma spiraalide kohta, kui ta on seni kasutanud vaid tablette? Kas enam ei olegi foorumid selleks mõeldud, et oma küsimustele vastuseid saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga palju informatiivsem oleks kasutada otsingut, mitte teha jälle üht uut teemat spiraalide kohta, millele saad hädapärased paar vastust, sest keegi ei viitsi jälle sajandat korda hädalisele kirjeldada oma spiraali panekut või kaaluda selle ja tolle eeliseid ja puuduseid.
Võta otsing lahti, sisesta otsisõna ja saad sadu huvitavaid vastuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vot just !!!!! ei viitsi enam 100x oma heast kogemusest kirjutada ja teine sama teema on mandliop. kus ma olen ka oma 100x tuimestusega väga kergest 5min op. kirjutanud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 18:23; 10.03 22:23; 11.03 20:28; 11.03 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tea, kust peaks üks kaks last sünnitanud naine teadma spiraalide kohta, kui ta on seni kasutanud vaid tablette? Kas enam ei olegi foorumid selleks mõeldud, et oma küsimustele vastuseid saada?[/tsitaat]Ei tea jah, kust ta peaks teadma? Meil on ju täielik infosulg! Mingit materjali pole võimalik kuskilt kätte saada.

Mina näiteks pole iialgi kasutanud ras.vastaseid plaastreid, tuperõngas Nuvaringi, Mirenat, spermitsiide, aga näe, ikka tean, mida need endast kujutavad ning üldjoontes on ettekujutus ka nende omadustest ja kasutamisest.
Samuti pole ma isiklikult kokku puutunud steriliseerimise ega vasektoomiaga, aga ometigi tean, mida need protseduurid üldjoontes tähendavad ning miks seda tehakse.

Ainult siis saad ju ise teada, et selline asi on olemas, kui oled ise reaalselt oma nahal asja kasutanud, onju?

Meil näiteks oli juba 23 aastat tagasi koolis inimese õpetuse tunnid, kus käisid mõnikord ka günekoloogid nendel teemadel loenguid pidamas. Minu arvates on loogiline, et enne suguelu alustamist tehakse endale selgeks, millised rasestumisvastased vahendid on olemas. Kuidas sa siis muidu valid nende seast endale sobivaima?

Olen täiesti nõus, et on asju, mida on ikka ja jälle hea üle korrata ning alati ei pea kõkide küsimuste suhtes otsingut kasutama, vaid võib ka värske teema teha. Aga, kui me nüüd konkreetselt spiraalist räägime, siis … Ühe lehekülje peal on 5-6 sarnast teemat ja inimene ei ole võimeline ennast huvitavat infot sealt kätte saama, siis on küll pahasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 19:11; 11.03 17:03; 11.03 17:41; 11.03 18:32; 11.03 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust jälle reguleeritakse siin liiast. Viimatine nali oli perekooli kasutustingimused, kus kirjas, mida osta-müüa ei tohi. Ja seal, relvade järel, aukohal, Tallinki kinkekaardid. No anna ometi keegi mõistust siinsetele adminnidele! Minu meelest on foorum siiski selleks, et siit saada nõu, millist arstidelt ja infolehtedelt EI saa – ehk tavalise, lihtsa eesti inimese kogemused mingi asjaga. Seda, kuidas üks Eesti arst tavaliselt spiraali paigaldab, ei saa ükski ravimifirma sulle täpselt teada anda ja garanteerida, eks ju?
Ja keda mõni teema häirib, ärgu lugegu. Või veel parem, tehku oma foorum, kus kõik on täpselt nii, nagu tema tahab. Sest ainult nii on ainuõige, nagu tema tahab ja nagu talle meeldib. Perekooli kanade ja adminnide meelest on tallinki kinkekaardid igaljuhul ohtlikumad kui narkootikumid või alkohol.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis uus foorumi teema -spiraalist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.