Esileht Pereelu ja suhted uus kaaslane

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: uus kaaslane

Postitas:
Kägu

ohhh sind kolmanda sordi lehmakest. kahju sinust lausa

<br />Esimese Eesti naisest ei pea küll kahju olema. Minu mees on minu üle uhke.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei arvanud, et avastan ennast foorumisse probleeme postitamas aga näe, ometi siin ma olen.

Küsin targematelt nõu….

Situatsioon on siis järgmine

Hakkasime käima ühe neiuga mõnda aega tagasi kohtingutel, oleme üksteisel külas käinud jne… ühesõnaga kõik oli ilus ja lilleline. Ma olen nüüdseks mitu aastat olnud nüüd vallaline olnud – ma ei oska rääkida tunnetest ega saada aru mis ta tahab või ootab. Olen teda senimaani väga hästi kohelnud. Ta ei ole minu liigast, ei usu endiselt, et ta mulle tähelepanu pööras kuid meil on hea klapp ja ma sisimas tean, et meeldin talle ka.

Viimane kord kui me kokku saime oli ta halvas tujus. Ta nähvas mulle mitu korda. Sain aru, et ta on millegi peale pahane ega ei taha minuga tegemist teha ja tõmbasin ka tagasi ega ei torkinud teda enam.

Esimene mõte oli lüüa käega ja saata ta kukele aga teisest otsast see on naine kelle nimel tasub pingutada ja ma ei saa tal nii kergelt minna lasta. Nüüd me ei ole mitu päeva rääkinud. Nagu näha tema poolt mingeid lepitussamme ka ei tule, pean võtma asja ma kätesse.

Kuidas ma peaksin ennast selles olukorras üleval pidama ja käituma? Millised võivad olla tema ootused? Mul on ainult üks katse asjad joonde saada ja mulle teeb kogu see olukord jubedalt haiget. Ma olen valmis tema nimel oma ego ja uhkuse valuga alla neelama ja ise mingeid samme astuma, kuid ei oska….

Mida sina minu olukorras teeksid?

Küsi, milles asi. Põhjus võib olla nii selles, et keegi on sinu kohta talle midagi öelnud kui ka sinuga täiesti mitteseotud asjades, näiteks keegi suri ära, kontrolltöö läks halvasti, tal on depressioon jne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted uus kaaslane