Esileht Pereelu ja suhted Uus karvateema

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Uus karvateema

Postitas:

Eelmine teema oli ühe kindla piirkonna karvadest, aga mina räägiks muudest karvadest inimkehal ka. Nendest, mis igapäevaelt näha on.

Näiteks mulle meeldivad hullupööra kerge habemega ja karvaste käsivartega mehed. Eelmises teemas väideti küll, et karvased käsivarred on midagi jõledat. Mind karvutute jäsemetega mehed üldse ei eruta, nagu lapsed oleks.
Karvaste käsivartega meestel on tavaliselt jalad ka karvased. Eemalt see just ilus välja ei näe, aga silitada mulle meeldib.

Avaldage arvamust!

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 10:40; 14.10 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saame tuttavaks! 😉

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 11:01; 14.10 11:53; 14.10 21:47; 15.10 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häirivad karvased seljad ja karvased kaenlaalused.

Rinnakarvade puhul oleneb tihedusest – kui on liiga palju, siis ei meeldi, aga kui on mingi hõre karvastik, viis karva kümnes reas, siis see on ka hullem kui täitsa karvutu.

Habe – osad on okei, osad mitte, oleneb, kuidas on hooldatud ja ka samuti karvakasvu tihedusest. Kui juba habe, siis korralik, mitte mingi hõre võsa või apokalüptiline vohamine, kuidas juhtub.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Habet võin ajada, kaenlaaluseid ka pügada. Isegi kubet. Aga seda ma küll ette ei kujuta et ma mehena rinnakarvu või käsi-jalgu raseeriks. Okei, ujujad pidid küll raseerima.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 11:01; 14.10 11:53; 14.10 21:47; 15.10 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle mehe puhul ei meeldi karvased selg ja rind/kõht (Kalle Sepp demonstreerib seda vääääga palju), ülejäänud kohad on okeid. Võib-olla liiga tume karv oleks turn-off, mul mehel selline heledam karvkate.
Tean üht meest, kel on isegi sõrmed pealt tumedate karvadega kaetud, minu jaoks eemaletõukav.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees on konkreetselt ahvipärdik. Tal vist on karvutud ainult peopesad ja jalatallad. Ma päriselt ei kujuta ette, et ta neid eemaldama hakkaks kuidagi, karvu st. Meie pere eelarve vist kannataks päris suurelt. See-eest on tal ka pikad ja tihedad ripsmed, paksud juuksed ja tihe habe. (Ei ole lõunamaalt Omar, jummala Võrokandi mies.)

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saame tuttavaks! ????

Oi aitäh pakkumast, aga mul on karvane mees juba olemas! 😀 Karrrvaneee…

https://media.giphy.com/media/10jRHyuxV1FsvC/giphy.gif

Mu meelest oleks küll maru imelik, kui ta oma jäsemed ära raseeriks.

Tunnistan ausalt, mul on endal ka veidi karvased käsivarred ja jalad. Jalgu raseerin, aga käsi küll mitte 😀

PS: Mees on mul, peale selle, et kehast karvane, pealaelt kiilanev ka. Minu arust on isegi see seksikas. Kas peaks kiilakatele meestele omaette teema tegema?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 10:40; 14.10 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saame tuttavaks! ????

Oi aitäh pakkumast, aga mul on karvane mees juba olemas! ???? Karrrvaneee…

https://media.giphy.com/media/10jRHyuxV1FsvC/giphy.gif

Mu meelest oleks küll maru imelik, kui ta oma jäsemed ära raseeriks.

Tunnistan ausalt, mul on endal ka veidi karvased käsivarred ja jalad. Jalgu raseerin, aga käsi küll mitte ????

PS: Mees on mul, peale selle, et kehast karvane, pealaelt kiilanev ka. Minu arust on isegi see seksikas. Kas peaks kiilakatele meestele omaette teema tegema?

Kiilakale pole vähemalt ükski müts vastukarva.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 11:01; 14.10 11:53; 14.10 21:47; 15.10 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karvane mees on nagu koduloom, valged linad, kraanikauss igal pool karvad maas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldivad meeste karvased käed. Selja ja rinna kohta väga midagi arvata ei oska, karvased jalad on meeste puhul nagu elementaarne, aga karvased käsivarred on nagu must-be mehe puhul.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karvased mehed ei meeldi, sest karv kipub haisema. Pese palju tahad, ikka on mingi hais. Habemikud välistan kah.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karvased mehed ei meeldi, sest karv kipub haisema. Pese palju tahad, ikka on mingi hais. Habemikud välistan kah.

Siledat ei saa nagu väga meheks pidada… Aga noh, ega Meheks olemine on moest läinud ka.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 11:01; 14.10 11:53; 14.10 21:47; 15.10 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paras kogus karva teeb mehest karuse ja kalli. Eriti, kui mehel ka lihast ja joont.

Kui mees on karvane ja kõhetu kui kilu või paks ülekaaluline, siia karvad veel lisaks teeb küll mingi kiimase ja haisva kombo. Suht eemaletõukav. Isegi, kui mees on sõbralik ja ontlik, annab ikka seda head avastada, kui pekk ja karvad ees. Võimatu see muidugi ei ole. Ebaõnn on, kui mees on paks, karvane ja idioot.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2 head näidet:
1. mehe juures häiris, et ta raseeris enda selga, rinnakarvu. Kujutate ette, nagu liivapaber käe all? Samas oli konkreetne paks habe ja kiilanev pea. Ei suutnud sellega leppida.
2. ei raseerinud üldse, ka kaenlaalt ja habe oli tihti pikem kui “paaripäevane” ehk pikem kui mulle meeldiks.
Antud juhul on vastuvõetavam see mitteraseerija, kuigi jah, siiski habe ja kaenlaalused- neid peaks kontrolliall hoidma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Uus karvateema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.