Esileht Kasutajaabi ja mõtted Uus meeldetuletus Perekooli päises

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Uus meeldetuletus Perekooli päises

Postitas:
Kägu

Et meid võidakse kõiki kuhugi üles anda, kui mõni kägu kaebab.
Kas saaks näiteid, mille kohta kaevatakse kõige rohkem, ja millisel puhul on kohustus üles anda? Mida seadusevastast võib perekoolis teha? Narkot müüa? Mõrvaplaane pidada? Alaealisi sebida?
No mõni näide, palun. Päris pimedas toimetada nagu ei tahaks, mine tea, millal millegagi vääratad.
Milleks see hoiatus on, mind teeb tõsiselt murelikuks. Kuhu me oleme teel või kuhu jõudnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Varsti ilmub järgmine kiri: MAGAGE RAHULIKULT, TEIE UND VALVATAKSE!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas saaks näiteid, mille kohta kaevatakse kõige rohkem, ja millisel puhul on kohustus üles anda? Mida seadusevastast võib perekoolis teha? Narkot müüa? Mõrvaplaane pidada? Alaealisi sebida?
No mõni näide, palun. Päris pimedas toimetada nagu ei tahaks, mine tea, millal millegagi vääratad.
Milleks see hoiatus on, mind teeb tõsiselt murelikuks. Kuhu me oleme teel või kuhu jõudnud?

Perekoolis saab vabalt viha (rahvuste või usu vastu) õhutada, mida siin on ka tehtud ja see on kriminaalselt karistatav. Samuti on karistatav see, kui keegi riputab siia üles kellegi teise isikuandmeid, mis muidu veebist leitavad ei ole. Otse loomulikult peab selline kontroll toimima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Perekoolis saab kõiki neid asju teha, mida teemaalgataja loetles,

Saab. Mu küsimus ongi, kas seda on tehtud. Millegi pärast ju peeti vajalikuks see hoiatus anda?

lisaks ka inimesi (näiteks blogijaid või artiste) sõimata või nende kohta teadvalt valet levitada.

Sõimamine pole kunagi olnud keelatud, pigem soositud, ja mulle tundub, et sama käib ka laimulevitamise kohta. Seda tehakse mitte ainult anonüümselt, vaid ka täiesti oma nimega küll Facebookis, küll meedias. Vahel muidugi kaebab mõni kellegi ka kohtusse.

Perekoolis saab vabalt viha (rahvuste või usu vastu) õhutada, mida siin on ka tehtud ja see on kriminaalselt karistatav.

See ongi mu murekoht. kõige libedam, kõige laiemini tõlgendatav, kõige teravam tööriist igasugu häirikute käes. Mina ei ole viha õhutanud ei rahvuste ega usu vastu, küll aga võib nii mõnegi mu sõnavõtu vihaõhutamiseks lugeda, pole kahtlustki. Kui TAHTA.

Kas siis Tähismaade, Uustalude, Malluka ja teiste, näiteks konkreetsete poliitikute peksjad on nüüd juba üles antud? Mind huvitab päriselt ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekoolis saab kõiki neid asju teha, mida teemaalgataja loetles,

Saab. Mu küsimus ongi, kas seda on tehtud. Millegi pärast ju peeti vajalikuks see hoiatus anda?

lisaks ka inimesi (näiteks blogijaid või artiste) sõimata või nende kohta teadvalt valet levitada.

Sõimamine pole kunagi olnud keelatud, pigem soositud, ja mulle tundub, et sama käib ka laimulevitamise kohta. Seda tehakse mitte ainult anonüümselt, vaid ka täiesti oma nimega küll Facebookis, küll meedias. Vahel muidugi kaebab mõni kellegi ka kohtusse.

Perekoolis saab vabalt viha (rahvuste või usu vastu) õhutada, mida siin on ka tehtud ja see on kriminaalselt karistatav.

See ongi mu murekoht. kõige libedam, kõige laiemini tõlgendatav, kõige teravam tööriist igasugu häirikute käes. Mina ei ole viha õhutanud ei rahvuste ega usu vastu, küll aga võib nii mõnegi mu sõnavõtu vihaõhutamiseks lugeda, pole kahtlustki. Kui TAHTA.

Kas siis Tähismaade, Uustalude, Malluka ja teiste, näiteks konkreetsete poliitikute peksjad on nüüd juba üles antud? Mind huvitab päriselt ka.

Loe nüüd see üleval olev märge uuesti aeglaselt läbi – seal on selge sõnaga öeldud, et on kohustus esitada õiguskaitseorganitele, kui perekoolile õiguskaitseorganitelt vastav nõue esitatakse. Et sa teaksid, siis õiguskaitseorganid alustavad menetlust kaebuse alusel. Ja puust ja punaseks: kui keegi nt laimamise osas pole kaebust esitanud, siis organid ka midagi ei menetle. Kui keegi esitab kaebuse, et perekoolis on teda laimatud, on organid kohustatud algatama menetluse ja perekoolilt laimaja andmed välja nõudma. Ei ole ju midagi keerulist.
Ju siis pole ei Tähismaad ega Mallukas kaebust kuhugi esitanud. Miks ei ole, tuleb küsida nende endi käest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühesõnaga, kes veel ei tea seda nippi – kui tahad edaspidi öelda, et mõni blogija/poliitik/äri- või naabrimees on valetaja/varas/inimrämps vms saast, siis tuleb kindlasti alati ette kirjutada: “Mina arvan, et…”. Sest karistada saab ainult selliste faktide esitamise eest, mida sa tõestada ei suuda. Kellegi arvamusavaldus pole aga fakt ja selle eest karistada ei saa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loe nüüd see üleval olev märge uuesti aeglaselt läbi – seal on selge sõnaga öeldud, et on kohustus esitada õiguskaitseorganitele, kui perekoolile uurimisorganitelt vastav nõue esitatakse. Et sa teaksid, siis õiguskaitseorganid alustavad menetlust kaebuse alusel. Ja puust ja punaseks: kui keegi laimamise osas pole kaebust esitanud, siis organid ka midagi ei menetle. Kui keegi esitab kaebuse, et perekoolis on teda laimatud, on organid kohustatud algatama menetluse ja perekoolilt laimaja andmed välja nõudma. Ei ole ju midagi keerulist.

Aga TÄPSELT sellest ma ju aru saangi. Mu küsimus oli, kas on siis juba üles antud? Loe aeglaselt, ei ole ju midagi keerulist?

Otsustab seda, kas sinu väljend aafriklaste kohta vajab sekkumist, ikka politsei (või kohus). Seni võivad häirikud kirjutada politseisse avaldusi kasvõi sada iga päev, aga nemad ju ei otsusta, kes vangikongi heidetakse.

Nii ongi. Aga sekeldusi saab igal juhul. Perekool peab mu andmed välja nuhkima, ilmselt mind ka sellest teavitama, instantsid tegelevad, uurivad, hindavad.

Ja kui sa juba kord mainisid, siis mis sa arvad, kas neegriteemad, kus räägitakse neegrite vastu tuntavast ebasümpaatiast, on sedasorti materjal, mida uurida? (Mul on praegu vastik kiusatus seletada, et ei, mina ei ole rassist ega tee kunagi neegri kohta kohatuid märkusi.)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loe nüüd see üleval olev märge uuesti aeglaselt läbi – seal on selge sõnaga öeldud, et on kohustus esitada õiguskaitseorganitele, kui perekoolile uurimisorganitelt vastav nõue esitatakse. Et sa teaksid, siis õiguskaitseorganid alustavad menetlust kaebuse alusel. Ja puust ja punaseks: kui keegi laimamise osas pole kaebust esitanud, siis organid ka midagi ei menetle. Kui keegi esitab kaebuse, et perekoolis on teda laimatud, on organid kohustatud algatama menetluse ja perekoolilt laimaja andmed välja nõudma. Ei ole ju midagi keerulist.

Aga TÄPSELT sellest ma ju aru saangi. Mu küsimus oli, kas on siis juba üles antud? Loe aeglaselt, ei ole ju midagi keerulist?

Otsustab seda, kas sinu väljend aafriklaste kohta vajab sekkumist, ikka politsei (või kohus). Seni võivad häirikud kirjutada politseisse avaldusi kasvõi sada iga päev, aga nemad ju ei otsusta, kes vangikongi heidetakse.

Nii ongi. Aga sekeldusi saab igal juhul. Perekool peab mu andmed välja nuhkima, ilmselt mind ka sellest teavitama, instantsid tegelevad, uurivad, hindavad.

Ja kui sa juba kord mainisid, siis mis sa arvad, kas neegriteemad, kus räägitakse neegrite vastu tuntavast ebasümpaatiast, on sedasorti materjal, mida uurida? (Mul on praegu vastik kiusatus seletada, et ei, mina ei ole rassist ega tee kunagi neegri kohta kohatuid märkusi.)

Ja kes peaks sinu küsimusele “kas on antud?”, vastama?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju see nende Marimellide või Malluka pihta jälle käib.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kes peaks sinu küsimusele, kas on antud, vastama?

Perekooli administratsioon. Ma seda ei julge loota, et mõni kägu seda teeb.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kes peaks sinu küsimusele, kas on antud, vastama?

Perekooli administratsioon. Ma seda ei julge loota, et mõni kägu seda teeb.

Kui juhm on inimene, kes loodab, et administratsioon vastab kõikide kasutajate küsimustele oma lobafoorumis. Ametlikud küsimused sooviga pädevat infot saada, tuleb esitada otse administratsioonile kirja teel. Sul vist pole korrektsest asjaajamisest aimugi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju see nende Marimellide või Malluka pihta jälle käib.

Aga kas peab neid siis taga tõmbama?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kui sa juba kord mainisid, siis mis sa arvad, kas neegriteemad, kus räägitakse neegrite vastu tuntavast ebasümpaatiast, on sedasorti materjal, mida uurida?

Kindlasti mitte. Perekoolis võib vabalt kirjutada, et “neegri koht on Aafrikas”. Seni, kuni Martin Helme, kes on Riigikogu liige ja vaenab neegreid, vabalt ringi kõnnib, pole meil midagi karta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kuni Martin Helme, kes on Riigikogu liige ja vaenab neegreid, vabalt ringi kõnnib, pole meil midagi karta.

Mismoodi ta neid vaenab, too mõni näide.

Kui juhm on inimene, kes loodab, et administratsioon vastab kõikide kasutajate küsimustele oma lobafoorumis. Ametlikud küsimused sooviga pädevat infot saada, tuleb esitada otse administratsioonile kirja teel. Sul vist pole korrektsest asjaajamisest aimugi.

Võib-olla peab väga juhm olema, aga isegi väga juhmil on õigus täpselt teada, mille eest võidakse sind uurima hakata.
Siin toodi näiteks Martin Helme, kes vaenavat neegreid. Mina saan aru, et ta võitleb migratsioonipoliitika vastu tänasel kujul, aga et ta vaenaks neegreid sellepärast, et nad neegrid on, pole ma näinud.
Samas kägu, kes seda kirjutas, on mentaalselt enam kui valmis MH peale kaebama ja loodab ka, et ta saaks karistada. Just sellest ma räägingi. Kas keegi võib avalikult toetada näiteks parteid, mida pole kombeks kiita, või on see ühel hetkel siiski nuhitav ja uuritav keiss?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Kui on must, näita ust!” – Selle hüüdlause mõte on, et neegrid ei meeldi ja nad tuleb minema saata. Ei tehta vahet, et mis neegriga tegemist on ja miks ta kuskil on. Kõik, sõltuvalt nahavärvist, tuleb minema ajada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“Kui on must, näita ust!” – Selle hüüdlause mõte on, et neegrid ei meeldi ja nad tuleb minema saata. Ei tehta vahet, et mis neegriga tegemist on ja miks ta kuskil on. Kõik, sõltuvalt nahavärvist, tuleb minema ajada.

See oli ebaõnnestunud kalambuur, illustreerimaks seda, et neegri puhul tuleks eriti hoolikalt uurida, kes ja kust. Kas sa näiteks seda ka võtsid täitsa tõsiselt, kui ta ütles, et pead peavad veerema? Arvasid, et ta soovib kedagi giljotineerida?

(Vaat sellised ajavadki mulle hirmu peale, kes ei saa aru, kuid on see-eest seda aktiivsemad.)

Too nüüd mõni tõsisem näide Helme neegrivihast, ole hea.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Too nüüd mõni tõsisem näide Helme neegrivihast, ole hea.

Viha on siin täiesti olemas. Miks tuleb just neegrite puhul uurida, et kes nad on ja kust nad on? Kui arvestada võimalikke julgeolekuriske, siis meie suurim vaenlane on hoopis idas. Idas neegreid pole. Järgmine julgeolekurisk on terrorism. Enamus kohalikke ja rahvusvahelisi terrorismiakte pole neegrite poolt sooritatud. Seega muud sisulist põhjust ei näe, kui rassivaen.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuni Martin Helme, kes on Riigikogu liige ja vaenab neegreid, vabalt ringi kõnnib, pole meil midagi karta.

Võib-olla peab väga juhm olema, aga isegi väga juhmil on õigus täpselt teada, mille eest võidakse sind uurima hakata.
Siin toodi näiteks Martin Helme, kes vaenavat neegreid. Mina saan aru, et ta võitleb migratsioonipoliitika vastu tänasel kujul, aga et ta vaenaks neegreid sellepärast, et nad neegrid on, pole ma näinud.
Samas kägu, kes seda kirjutas, on mentaalselt enam kui valmis MH peale kaebama ja loodab ka, et ta saaks karistada. Just sellest ma räägingi. Kas keegi võib avalikult toetada näiteks parteid, mida pole kombeks kiita, või on see ühel hetkel siiski nuhitav ja uuritav keiss?

Loomulikult on õigus ja siis sa saadadki kirja oma küsimustega otse perekooli administratsioonile ja saad ka oma vastused. Karistusseadustikus, aga ka võlaõigusseaduses on muuseas kõik, mille eest sind potentsiaalselt saab karistada, kenasti kirjas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näiteks on siin aeg-ajalt pakutud müügiks ravimeid, sh retseptiravimeid.

Liiklusreeglite rikkumisele üleskutsuvaid postitusi ja kirjeldusi kirjutaja enda toimepandud rikkumistest leidub igal teisel päeval (viimased küll ilmselt tõestamatuse tõttu politsei huviorbiiti ei jõua).

Narkootikumide kasutamise kohta on teemasid olnud.

Pahatahtlikku laimu avaliku elu tegelaste jm inimeste aadressil niikuinii.

Maksupettused, korterite mustalt väljaüürimised jmt niikuinii, aga ma ei tea, kas Perekool ka maksuametile andmeid peab jagama.

Jne jne jne.

Ehkki mul oleks muidugi ka väike inimlik uudishimu teada saada, mis on konkreetse hoiatuse vahetuks ajendiks. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See sõnum päises ei muuda mitte midagi mitte kellegi jaoks. Kui keegi arvab, et siinses foorumis oli võimalik kuni selle teate kirjutamiseni võimalik vahelejäämise kartuseta seadust rikkuda, ja nüüd see teade midagi muudab, selleks peab olema erakordselt naiivne. Kuigi tõepoolest, kurjategijad ongi tihtipeale erakordselt rumalad.

Aga mis ületab künnise, seda ei tea. Keegi kirjutas kunagi kuskile kommentaari “juudid ahju” ja sai mingi vihaparagrahvi alusel karistatud. Samas ta tegi seda korduvalt ja viis ise teemades juttu vihkamise peale, seega see polnud lihtsalt ühekordne juhus.

Väljamõeldud sündmused, kuigi kirja pandud “mina” vormis, näiteks väidetavad kogemused altkäemaksude, seaduserikkumiste, narkootikumidega, ei ole kuriteod mitte ühestki otsast, tundugu olustiku kirjeldused nii ehtsad kui tahes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teenusepakkujad ju teavad, mis koha külge mis IP mis päeval ja mis kell käis.

Ostad R-Kioskist 3€-se internetikaardi, sõimad pk-s, et konkreetselt see ja see isik on idikas, kaardi viskad pärast ahju ja otsad on ikkagi vees.
Ehk siis vihje sõimajakägudele…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostad R-Kioskist 3€-se internetikaardi, sõimad pk-s, et konkreetselt see ja see isik on idikas, kaardi viskad pärast ahju ja otsad on ikkagi vees.

See ei ole ju piisav. Telefonil on IMEI kood…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on siililegi selge, et Perekooli on kaaperdanud sotsid ja mis on sotside kõige kõvem trump- loomulikult ähvardamine. Ja kui keegi avaldab arvamust, mis ei ühti nende arvamusega, siis on ta automaatselt EKRE ning sõimatakse valimatult ja seda on ka antud teemas ilusasti näha.

Ja see miinuste kaotamine on ka sotsidele mokkamööda. Saavad nad ju nüüd vabamalt räusata, ilma, et peaks taluma laitmiste laviini, kuna paljud ei pea vajalikuks hakata pikalt ja laialt selgitama, miks kellegi jutt ei ole tema arvates õige.

Kahju, et PK on läinud suukorvistamiseni.

Eks jään nüüd kohtukutset ootama:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huvitav, mind küll ei häri see, et seadused ka siin kehtivad ja et pahandusele järgneb karistus. Ju ma siis pole midagi seadusevastast kunagi teinud siin. Ma ei räägi kaasa nendes malluka-marimelli-fööniksi sõimamise teemades. Ei propageeri ma siin rassiviha ega keelatud aineid- jätavad külmaks mind sellised teemad.
Eks ikka see koer kiunatab, kellele saba peale astutakse!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja mis sellest koodist kasu, kui seost inimese ja koodi vahel pole? iseasi, kes viitsiks sõimamise pärast nii palju vaeva näha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, mind küll ei häri see, et seadused ka siin kehtivad ja et pahandusele järgneb karistus. Ju ma siis pole midagi seadusevastast kunagi teinud siin. Ma ei räägi kaasa nendes malluka-marimelli-fööniksi sõimamise teemades. Ei propageeri ma siin rassiviha ega keelatud aineid- jätavad külmaks mind sellised teemad.
Eks ikka see koer kiunatab, kellele saba peale astutakse!

Pean lisama, et kommenteerin harva ja marimelli-fööniksit ma isegi ei tea kes nad on, ei loe neid teemasid. Aga igati ilusati alustatud teemasid hakkab keegi lammutama oma tõekspidamistega ja lõpeb alati mingi shitaloopimisega.

Mind pani kirjutama hoopis see ähvardamine ja sõrmega vibutamine PK poolt kõikidele kasutajatele, et oodake te ainult…selle asemel et kirjutada konkreetsele inimesele, kes on eksinud millegi vastu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just ostsin mustlaselt läpaka. IMEI koodi muideks pole…ja liikus Tln-Pärnu maanteel kiirusega 90km/h.

Aga ära selle musltase peale nüüd erutu, see oli suvanäide.
Pigem on küsimus selles, kuidas nad need lennujaama pommiähvardajad alati nii kiirelt kätte saavad?
Kas need siis tõesti teevad neid ähvardusi oma telefonidega ja lepingulise kliendina?
Nii loll ei saa ju olla…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas saaks näiteid, mille kohta kaevatakse kõige rohkem, ja millisel puhul on kohustus üles anda? Mida seadusevastast võib perekoolis teha?

Ma arvan, et siin on ikkagi mõeldud neid nimelisi teemasid, à la instabeibed või avaliku elu tegelased, kelle kallal halastamatult võetakse. Vabalt võib veel olla, et mõni blogija, kelle nime nimetada ei tohi, aga kes ise teisi halastamatult mõnita(s)b on ähvardanud “avalikustamisega”.

Ja veel, mul pole selle päises oleva teksti vastu midagi, aga sama teksti võiksid oma blogide päisesse kleepida ka need blogijad, kes teisi nimeliselt mustavad või on seda teinud. Vat siis oleks asi õiglane.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just ostsin mustlaselt läpaka. IMEI koodi muideks pole…ja liikus Tln-Pärnu maanteel kiirusega 90km/h.

Aga ära selle musltase peale nüüd erutu, see oli suvanäide.
Pigem on küsimus selles, kuidas nad need lennujaama pommiähvardajad alati nii kiirelt kätte saavad?
Kas need siis tõesti teevad neid ähvardusi oma telefonidega ja lepingulise kliendina?
Nii loll ei saa ju olla…

Poliis tegelikult saab võimaluse uurida ähvarduse tegemise hetkel masti “küljes” olevaid IMEI numbreid. Esimesena jäetakse valikust välja näiteks kodude valvesüsteemide SIM kaartide IMEI-d, siis nende inimeste IMEI-d, kes olid kindlasti kuskil mujal (telo kodos, ise magas kaineris kaineks), jne jne. Lõppeks jääb alles käputäis tegelasi …

0
0
Please wait...

Postitas:
nyah nyah

Täie aruga inimesed ei tee pommiähvardusi, see on ikka pigem nagamannide & lontkõrvade rida.

Aga yldisemalt, kyllap siis keegi siin on end väga karistamatuna tundma hakanud & vajab viisakat hoiatust, et viibime avalikus ruumis, kus kehtivad Eesti Vabariigi seadused.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Uus meeldetuletus Perekooli päises

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.