Esileht Ajaviite- ja muud jutud uus mees ja seks

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: uus mees ja seks

Postitas:
Kägu

Mul on uus mees, kes väidab, et ta pole aastaid naisega olnud. Oleme paaril korral temaga ka seksini jõudnud. Temaga olles, tema silitused-hellitused-ajavad mind hullult pöördesse ja meeletult teda tahtma, aga………Mehel nagu ei püsi kõvana, üritab mind siis rahuldada muul moel. Mina ju aga tahaks teda endas tunda. Kas võib siis asi olla selles, et ta pole aastaid olnud naisega???? Kas see läheb üle ja hiljem on võimalik ka normaalne seks temaga??

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: uus mees ja seks

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on uus mees, kes väidab, et ta pole aastaid naisega olnud. Oleme paaril korral temaga ka seksini jõudnud. Temaga olles, tema silitused-hellitused-ajavad mind hullult pöördesse ja meeletult teda tahtma, aga………Mehel nagu ei püsi kõvana, üritab mind siis rahuldada muul moel. Mina ju aga tahaks teda endas tunda. Kas võib siis asi olla selles, et ta pole aastaid olnud naisega???? Kas see läheb üle ja hiljem on võimalik ka normaalne seks temaga??[/tsitaat]

Mõnikord tõesti võib selline asi paari korraga mööduda. Eks oota ja vaata 🙂
Aga, et mees pole ammu naist saanud, see paneb mõtlema, et kas on mees äpu, inetu või mõne muu veaga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tean paari meest, kellel ka enam eriti kaua ei seisa, sest nad on pidevalt käsitööd teinud. Ma kardan, et see ikka võtab kauem kui paar korda aega, et sellest paraneda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Run Forrest, run 😀 Vedel noks on ikka jama 🙂 Muidugi on mehi, kes ei viitsi ka igat naist k…..a, et ootavad seda õiget. Vahepeal siis taovad pihku. Aga no ma ei tea. Endale nagu selline mees eriti peale ei läheks. Memmekas või nii 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isikliku kogemuse põhjal ei oska soovitusi anda, kuna mul on oma pika elu jooksul vaid 2 partnerit olnud, kellel kummalgi pole lõdva noksi probleemi olnud.
Aga tuleb meelde, et keegi on siin perekoolis sellel teemal kirjutanud, et esimesed korrad oma mehega voodis olles oli ikka täielik läbikukkumine.
Nimelt, mees oli nii kõvasti erutunud, et lihtsalt suurest erutusest ei saanud hakkama. Edaspidi enam äravajumise probleemi ei olnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Isikliku kogemuse põhjal ei oska soovitusi anda, kuna mul on oma pika elu jooksul vaid 2 partnerit olnud, kellel kummalgi pole lõdva noksi probleemi olnud.
Aga tuleb meelde, et keegi on siin perekoolis sellel teemal kirjutanud, et esimesed korrad oma mehega voodis olles oli ikka täielik läbikukkumine.
Nimelt, mees oli nii kõvasti erutunud, et lihtsalt suurest erutusest ei saanud hakkama. Edaspidi enam äravajumise probleemi ei olnud.[/tsitaat]
Kas mees on sinust vanem äkki, selline üle-neljakümnene?

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu ex või?:) Jah, paljudel juhtub, et esimesed paar korda suurest erutusest vajub ära.
Aga tee veel paar korda ja saad ise ka aru, kas asi selles, või ongi noksi-probleem. Sel juhul ta kindlasti üritab seda muudmoodi kompenseerida, hea keelekas jne. Sellest võidki kohe välja lugeda, et tal ei seisagi ja tegu tõsise probleemiga. Mina väsisin ära, keelekad olid head ja toredad küll ja hästi tegi ka aga no sorry, tahaks ikka seksida ka:(

Please wait...
Postitas:
k07

Aga äkki hoopis teisipidi – sellepärast polegi aastaid kellegagi olnud, et tal hästi ei seisa?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]k07 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga äkki hoopis teisipidi – sellepärast polegi aastaid kellegagi olnud, et tal hästi ei seisa?[/tsitaat]

No ta ikka olnud ka pikaaegses suhtes ja suhteid lörri läinud. Ühesõnaga haiget saanud ja siis otsustanud otsida ja oodata seda õiget.
Eks ma ise ka igasugu asju mõelnud, et äkki sellepärast polegi tal kedagi olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oli mul ka vahepeal selline mees. Tundus, et tal oli üldse selle füüsilise lähedusega probleeme ja seksist huvitatud nagu polnudki. Siiski paar korda sai tehtud ja see käis vaid korraks, mõne sekundi. Ta põdes isegi oma seda probleemi, ma lohutasin, et pole hullu, et see pole kõige tähtsam ka. Tegelikult olen ise ka väga vähese seksivajadusega nii, et ma ei näinudki selles mingit probleemi. mees aga põdes ja muretses üle mu arust ja siis võib asja hullemaks teha ta jaoks.Võibolla ka jah, et polnud sellepärast ammu naisega olnud, et teab oma probleemist. Mina siiski ainult sellepärast suhet ei lõpetaks. Selleks on muud põhjused ja palju olulisemad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]k07 kirjutas:[/small]

No ta ikka olnud ka pikaaegses suhtes ja suhteid lörri läinud. Ühesõnaga haiget saanud ja siis otsustanud otsida ja oodata seda õiget.
Eks ma ise ka igasugu asju mõelnud, et äkki sellepärast polegi tal kedagi olnud. [/tsitaat]

Aga kui vana see mees on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga kui vana see mees on?[/tsitaat]

Mees on 38 aastane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa oled ka vist ise pikalt ilma olnud, et sellise äpu mehe peale nii erutud. Aga see, et mees kaua naiseta olnud, siis sellistega juhutbki nii, kuna pikalt pihku pandud, ja naise peale enam õieti ei reageeri.
Kui mõlemal püsivust ja tahtmist, siis saab ka lõpuks selle asja korda.

Please wait...
Postitas:
rotsik

[tsitaat]Sa oled ka vist ise pikalt ilma olnud, et sellise äpu mehe peale nii erutud. Aga see, et mees kaua naiseta olnud, siis sellistega juhutbki nii, kuna pikalt pihku pandud, ja naise peale enam õieti ei reageeri.
Kui mõlemal püsivust ja tahtmist, siis saab ka lõpuks selle asja korda.[/tsitaat]’
Erakordselt rumal seisukoht.
Erutav või mitteerutav on inimene isiksusena, tervikuna. Seismine määrab ainult selle, mil määral seda erutust on võimalik rahuldada. Igal juhul peab erutus tulema enne aktsioonini minekut, vähemalt mingilgi määral. Mitteerutava mehega ei hakka ju üldse pükse jalast tirimagi.
Ja hea seismisega El Troppo ei ole kahjuks põrmugi erutav, seisku või 24/7
Munn ei määra mehe mehelikkust, kuigi on selle oluline osa. Mees, kelle mehelikkus ainult munni olemasolus seisneb, see polegi muud, kui mr Munn.

Jah, kui erutaval mehel ei seisa, siis on see tragöödia, aga selle väljaselgitamiseks tuleb kõigepealt seda meest ikkagi erutavaks pidada. Muude tunnuste alusel.

Kas teie siis hakkaksite seismist testima mehel, kes muidu huvi ei paku?

Please wait...
Postitas:
Alfonss

roostes on ja ilmselt tuli juba meetri pealt ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mees on sinust vanem äkki, selline üle-neljakümnene?[/tsitaat]Misasja? Mida see minu mees siia puutub?
Ma ju kirjutasin, et minu kahel sekspartneril ei ole sellist muret olnud.

Kirjutasin kellegi teise kogemusest, kellest olen perekoolist kunagi lugenud.
Selle mehe vanuse kohta ei oska midagi öelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõnikord tõesti võib selline asi paari korraga mööduda. Eks oota ja vaata 🙂
Aga, et mees pole ammu naist saanud, see paneb mõtlema, et kas on mees äpu, inetu või mõne muu veaga?[/tsitaat]
Vanadust, aga mõned pole tilliga litsid, nii mõnigi ootab suurt tunnet. Teemaalgatajale soovin kannatust, oletatavasti on mees sust nii pöördes, et lihtsalt närv ei pea vastu, paanitseb oma \”soorituse\” pärast üle. Aeg annab aru, samuti on olemas arstiabi. Ära head inimest jäta!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu mees oli 2a enne mind ilma seksita (ka selline tüüp, kes läks eksist lahku ja põdes pikalt, igaühega seksida ei tahtnud, ainult siis, kui tunded on) ja meie omavahel suhtlesime sellest aasta enne, kui seksini jõudsime.

Esimestel kordadel vajus ka temal keset seksi ära, aga mida aeg edasi, seda paremaks läks. Praegu enam probleemi pole.

Mees 37.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Minu mees oli 2a enne mind ilma seksita (ka selline tüüp, kes läks eksist lahku ja põdes pikalt, igaühega seksida ei tahtnud, ainult siis, kui tunded on) ja meie omavahel suhtlesime sellest aasta enne, kui seksini jõudsime.

Esimestel kordadel vajus ka temal keset seksi ära, aga mida aeg edasi, seda paremaks läks. Praegu enam probleemi pole.

Mees 37. [/tsitaat]Nii kosutav on vahelduseks lugeda, et on ka selliseid mehi olemas!:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

huh, kohe kergem hakkas neid kommentaare lugedes! ma arvasin ka igasuguseid rumalusi, et ma ei mõju talle erutavalt, et ta äkki polegi üldse võimeline vahekorras olema jne. sest mul selline,kommentaaridest lähtudes ,mitte väga haruldane lugu- kooselu kestis pool aastat, aga seksini mitte kordagi ei jõudnud. tean sama, et see mees pole olnud eriline naistekütt- tal oli viimane suhe juba mitu aastat tagasi. ja siis saime taas meie kokku, üritasime vahekorda, kuid tal …no lihtsalt ei seisnud. ta süüdistas algselt mind, kuid tundub siiski ,et ta ise põdes oma ebaõnnestumist , sest nüüd ,aastaid hiljem taas koos olles ta enam mulle läheneda ei julge.
samas aga olen ma ka nii loll ja kaua ilma olnud, et ei oska enam kuidagi ise algatajaks olla…

Please wait...
Postitas:
Pennywise

Minu mehel oli esimene kord minuga äärmiselt piinlik, lihtsalt ei seisnud ja kõik. Hiljem kunagi tuli see jutuks ja selgus, et ta oli endale sisendanud, et ta lihtsalt peab mind veenma, et ta on voodis äärmiselt hea ja võimekas, kuna tundus, et muidu pole ma tast huvitatud. Ja sinna see sooritus läkski. Hiljem loomulikult seda muret enam tekkinud ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisan veel seda, et minu oma hiljem ütles, et kartis alguses – just sellepärast, et vahepeal pikalt üksi olnud. Kartis, et pole minu jaoks piisavalt hea, ei saa enam hakkama jne. Kui see pidur kadus, hakkasid ka asjad edasi liikuma.

Me ootasime seksiga nii kaua just tema initsiatiivil, mina olin ammu valmis ja kohati närviline, et ta mu lähenemiskatseid tõrjus.
Peast jooksis läbi sada varianti sellest, kuidas tal on midagi viga (psüühiliselt, füüsiliselt) kuni selleni, et probleem on hoopis minus.

Tegelikkuses tahtiski lihtsalt endas kindel olla, et mina olen see õige. Kui seksini jõudsime, siis sealt edasi hakkasid asjad ainult paremuse poole liikuma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Lisan veel seda, et minu oma hiljem ütles, et kartis alguses – just sellepärast, et vahepeal pikalt üksi olnud. Kartis, et pole minu jaoks piisavalt hea, ei saa enam hakkama jne. Kui see pidur kadus, hakkasid ka asjad edasi liikuma.

Me ootasime seksiga nii kaua just tema initsiatiivil, mina olin ammu valmis ja kohati närviline, et ta mu lähenemiskatseid tõrjus.
Peast jooksis läbi sada varianti sellest, kuidas tal on midagi viga (psüühiliselt, füüsiliselt) kuni selleni, et probleem on hoopis minus.

Tegelikkuses tahtiski lihtsalt endas kindel olla, et mina olen see õige. Kui seksini jõudsime, siis sealt edasi hakkasid asjad ainult paremuse poole liikuma. [/tsitaat]Super!

Ilmselt oled üks vähestest neist õnnelikest naistest, kes ei pea muretsema sellepärast, et mees vasakule hakkab panema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Super!

Ilmselt oled üks vähestest neist õnnelikest naistest, kes ei pea muretsema sellepärast, et mees vasakule hakkab panema.[/tsitaat]

Ma ise olen täiesti veendunud selles. Mul omal läks ta murdmisega nii kaua ja olen vahel naljaga öelnud, et ei pea kartma, et ta mujale läheb, ükski naine ei viitsi nii pikalt tema järele oodata 🙂

Aga teiste suhtumist on kohati kummastav kuulata. On neid, kes olid veendunud, et kui mees minuga nii pikalt \”käib\” ilma seksimata, siis
a) on tal mõni haigus
b) on tal kuskil mujal teine pere
c) ei ole mina piisavalt atraktiivne
d) meeldivad talle tegelikult mehed

ja nii edasi, ehk ilmtingimata peab kuskil mingi probleem olema, pole võimalik, et mees lihtsalt soovib oodata ja kindel olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Krt, minul oli ka jama noksi tõusmisega, kui armukesega esimest ja vist ka teist korda asja ajasime. Oli nagu mingi süütunne naise ees vms. Hiljem läks kõik ludinal, kodus tegelesin kõigepealt naisega, siis küla peal armukese juurde ja hommikul jälle koju või vastupidi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Krt, minul oli ka jama noksi tõusmisega, kui armukesega esimest ja vist ka teist korda asja ajasime. Oli nagu mingi süütunne naise ees vms. Hiljem läks kõik ludinal, kodus tegelesin kõigepealt naisega, siis küla peal armukese juurde ja hommikul jälle koju või vastupidi.[/tsitaat]
Tubli mees!

Please wait...
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud uus mees ja seks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.