Esileht Pereelu ja suhted Uus mees voodis

Näitan 15 postitust - vahemik 121 kuni 135 (kokku 135 )

Teema: Uus mees voodis

Postitas:
Kägu

Kui mehed on kahepalgelised ja põhimõttelagedad ja silmakirjalikud naiste teemades, et  – naisel ei või olla mitmeid partnereid elus, aga meestel võib olla – siis ei saa selliste meestega ei vaielda ega arvamus avaldada ja pole mõtet sõna võtta ühiselt. Mõttetu. Sest kui mees omab neid naispartnereid erinevaid, siis ta ju vahetab neid.

Just nii, nagu ütlesin. Osa asju peaks enda teada jätma, aga on ka mehi, kes otsivad hoorakest voodisse ja igasugune kogemus on kullaväärtusega Keegi ei jää kuivale sisuliselt, kes seksi soovib. Tuleb lihtsalt otsida vastav mees, sest vooruslik mees on voodis nagunii igav, aseksuaalne või silmakirjalik, nagu ütlesin. Tahad väbdagängsterit, pead vastava auraga meest noolima.

+1
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Väga õigeid soovitusi on antud. Ei muutu ajaga midagi paremaks, sama halb ikka????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tasu alahinnata oma haistmismeelt.

Inimesed on ka ju loomariigi osa- kui partneri lõhn on ebameeldiv, siis sellest ei peagi asja saama. Seda kõike olenemata peenise suurusest jm.

Usalda iseennast.

 

+9
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ütlen ka, et kui esimesed korrad kesised, kuid sealt edasi super heaks ei lähe, siis mina olen ennem ilma ja otsin uue, kuid selline olukord, kus ma täiesti rahuldatud ei ole, see on veel hullem kui ilma olla. 🙂

+4
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei tasu alahinnata oma haistmismeelt.

Inimesed on ka ju loomariigi osa- kui partneri lõhn on ebameeldiv, siis sellest ei peagi asja saama. Seda kõike olenemata peenise suurusest jm.

Usalda iseennast.

Lõhn ei tohi vastik olla ja käsi peab käes ilusasti istuma.

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu arust naisel veab, et nii ebasümpaatsest tüübist lahti saab. Naine on noor, kaunis ja tore, kindlasti leiab kaaslase, kes teda väärib.

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kes on olnud samas olukorras, kus uus mees osutub voodis kehvaks. Kas olete suhtega jätkanud või lõpetanud?

Kui palju sul on olnud neid mehi üldse?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on olnud samas olukorras, kus uus mees osutub voodis kehvaks. Kas olete suhtega jätkanud või lõpetanud?

Häirib veel, et peale vahekorda on tal vänge higihais. Kahjuks ei tule ta selle peale, et pesema minna.

??? Palju see mees sulle seksi eest maksab. Eks sa pead selle järgi otsustama. Võtad higihaisu kui töö osa.  Sellised küsimused saavad olla ainult naisel, kes on mehega lepingulistes suhtes ja tööks on intiimteenuste pakkumine.  Mis on naisel viga, et hoiab suu kinni ja ei ütle enda armastatud mehele, mis sobib ja mis mitte? Ainult raha saab olla põhjus, et higihaisuga meest ei saadeta naise poolt pesema. Küsimus ei ole selles, milline on tema, vaid küsimus on sinus, miks sulle väga meeldib vaikida ja kannatada ? Sest kui sulle ei meeldiks vaikida, siis sa reageeriks kohe ja poleks ka vaja enesepiinamiseks seda teemat teha. ( kiri muide tundub väga mehe kirjutatud, kellel pole ammu naisega suhet olnud)

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

johhaidii, see on nii vana teema küll juba, et TA on ilmselgelt juba uutel jahimaadel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise olen jätkanud mehega, kellega ei läinud hästi, tal ei tõusnud korralikult. Tagantjärele võttes oli see ajaraisk, sest ega paremaks ei läinud, ikka pigem hullemaks. Aga tal olid kogu aeg mingid vabandused, et oli väsinud, stress, haige, et peab harjuma minuga ja et see polegi tähtis, tema ju armastab mind jne. Kui veel hakkas rääkima, et mina hoopis süüdi, ei võimle piisavalt, et võiks ikka teha seda, teist ja kolmandat, panna need ja need riided vms, siis lõpetasin ära. Pole normaalne, et lihtsalt vahekord on selline tunde kestev pingutus ja läheb ikka üle kivide ja kändude. Igatahes kui voodis on juba alguses midagi viltu, siis lihtsalt ei sobi ja tuleb otsida järgmine, sest esialgsed probleemid pigem ajaga süvenevad, mitte ei lähe paremaks.

Väga naiivne on arvata, et ebaōnnestunud seksi pōhjus on vaid mehes. Ilmselgelt ikka ebapiisavas keemias ja puuduvates tunnetes sinu vastu.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli samamoodi, et mul esimene partner, kellega 11a koos elasin ja kes siis tundus mulle voodis lihtsalt normaalne ja tavaline, seadis mul tegelikult lati päris kõrgele, et pärast selle suhte lõppu tundusid mitmed järgmised voodipartnerid ikka väga-väga viletsad.

Ma olin nii ära harjunud, et mehel ongi hea suurusega varustus, ei mingeid erektsiooniprobleeme, tegeleb enne vahekorda minuga piisavalt, teeb alati keelekat jne.

Peale seda sattus ikka ridamisi  mitu viletsat partnerit – väikese varustusega, erektsiooniprobleemidega,  ei osanud või ei viitsinud üldse eelmängu teha, rääkimata keelekast jne jne.

Õnneks ei leppinud ühegagi neist, liikusin edasi ja leidsin endale väga hea ja armsa mehe, kes on ka voodis väga hea.

Minu nõuanne on mitte leppida viletsa seksiga – kui olete ikka 3x proovinud ja iga kord on mingil moel ebameeldiv olnud ja mees ei huvitu ega püüagi midagi parandada siis tuleb talle head aega öelda – mingit head suhet sellest nagunii ei tule ja kehva seksiga pole ka mõtet oma aega raisata.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????????
Higist haisev mees tänapäeval, kui kõik vahendid on olemas, lendab ukse taha.

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tõsiasi on see, et viletsa seksiga ei pea leppima. Ma ei räägi siinkohal suurusest (kes sellepärast suhte lõpetab, ei tee ka midagi valesti, inimese enda valik ja on võimalik viisakalt loobuda) vaid nagu ikka sellest, mida ja kuidas mees teha oskab ja viitsib. Kahjuks on nii, et kui latt on madalal ja õiget asja pole saanud, siis on keeruline otsustada, istutakse ja oodatakse, et äkki läheb paremaks. Mul oli ka üks esimesi suhteid üsna nigelalt varustatud mees, kes sinna juurde midagi paremat pakkuda ka ei viitsinud. Õnneks lõpetasime muudel põhjusel suhtlemise, aga kardan, et kui seda poleks juhtunud, siis oleksin sellega leppinud, sest mees ise mulle meeldis ja ma ei kujutanud ette, kuidas tegelikult peaks olema. Praegu, peale mitut väga head partnerit ei kujutaks ette, et oleks seda kannatanud või sellest oleks mingit asja saanud. Bottom line ongi, et tegu on ikkagi suure osaga suhtest ja kui esimesed korrad mees mingit initsiatiivi üles ei näita (ei ole nii, et võib arvata, et esimesed korrad on lihtsalt sisse-välja proovisõit), siis korra võib suunata, aga muidu pole mõtet edasi proovida. Voodis head mehed annavad ka esimesel korral 100%.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tõsiasi on see, et viletsa seksiga ei pea leppima. Ma ei räägi siinkohal suurusest (kes sellepärast suhte lõpetab, ei tee ka midagi valesti, inimese enda valik ja on võimalik viisakalt loobuda) vaid nagu ikka sellest, mida ja kuidas mees teha oskab ja viitsib. Kahjuks on nii, et kui latt on madalal ja õiget asja pole saanud, siis on keeruline otsustada, istutakse ja oodatakse, et äkki läheb paremaks. Mul oli ka üks esimesi suhteid üsna nigelalt varustatud mees, kes sinna juurde midagi paremat pakkuda ka ei viitsinud. Õnneks lõpetasime muudel põhjusel suhtlemise, aga kardan, et kui seda poleks juhtunud, siis oleksin sellega leppinud, sest mees ise mulle meeldis ja ma ei kujutanud ette, kuidas tegelikult peaks olema. Praegu, peale mitut väga head partnerit ei kujutaks ette, et oleks seda kannatanud või sellest oleks mingit asja saanud. Bottom line ongi, et tegu on ikkagi suure osaga suhtest ja kui esimesed korrad mees mingit initsiatiivi üles ei näita (ei ole nii, et võib arvata, et esimesed korrad on lihtsalt sisse-välja proovisõit), siis korra võib suunata, aga muidu pole mõtet edasi proovida. Voodis head mehed annavad ka esimesel korral 100%.

Alati võimalik ka ju neegri riista suurusega strap on külge panna. Rohkem kui küll 😀

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsiasi on see, et viletsa seksiga ei pea leppima. Ma ei räägi siinkohal suurusest (kes sellepärast suhte lõpetab, ei tee ka midagi valesti, inimese enda valik ja on võimalik viisakalt loobuda) vaid nagu ikka sellest, mida ja kuidas mees teha oskab ja viitsib. Kahjuks on nii, et kui latt on madalal ja õiget asja pole saanud, siis on keeruline otsustada, istutakse ja oodatakse, et äkki läheb paremaks. Mul oli ka üks esimesi suhteid üsna nigelalt varustatud mees, kes sinna juurde midagi paremat pakkuda ka ei viitsinud. Õnneks lõpetasime muudel põhjusel suhtlemise, aga kardan, et kui seda poleks juhtunud, siis oleksin sellega leppinud, sest mees ise mulle meeldis ja ma ei kujutanud ette, kuidas tegelikult peaks olema. Praegu, peale mitut väga head partnerit ei kujutaks ette, et oleks seda kannatanud või sellest oleks mingit asja saanud. Bottom line ongi, et tegu on ikkagi suure osaga suhtest ja kui esimesed korrad mees mingit initsiatiivi üles ei näita (ei ole nii, et võib arvata, et esimesed korrad on lihtsalt sisse-välja proovisõit), siis korra võib suunata, aga muidu pole mõtet edasi proovida. Voodis head mehed annavad ka esimesel korral 100%.

Miks mees peab oskama ja sina ei pea? Sa oled mehele igav auk, seepärast mees ei viitsi, sest tuima naisega seksida on väga kole tegevus. Samamoodi nagu ei peaks naise rindu või jalgevahet narrima, ei peaks ka sina narrima mehe elundit mille suurust tema otsustada ei saa.

Ma arvan, et sa oled kehv seksija ja hästi pettunud naine, seepärast on mehed ka süüdi sinu kehvas suguelus.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 121 kuni 135 (kokku 135 )


Esileht Pereelu ja suhted Uus mees voodis