Esileht Pereelu ja suhted Uus peremudel püsikõrvalsuhe :D

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Uus peremudel püsikõrvalsuhe :D

Postitas:

http://www.perekool.ee/index.php?id=55691&class=forum&action=post&post=8827774

Vabandust,kui foorumi risustan,ag minu arust on see jutt lugemist väärt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 12:24; 23.01 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

omamoodi huvitav on lugeda neid ühepoolseid kirjeldusi sündmustest. ala jalutasin mina ühel ilusal päeval pargis kärbselegi liiga tegemast, kui korraga kargas välja suur ja kuri hunt. hunt hakkas mind ründama, kuigi ma ei ole talle midagi teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma alguses mõtlesin ka,et liba,aga siis tuli meelde sõbranna kes teise sõbranna juures kostil olles tolle mehega magas.Täitsa kainena muide.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 12:24; 23.01 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nojah, mis seals ikka. ka nii võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mammamiia…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Olen selle mehega PÜSIKÕRVALSUHTES juba üle 5aasta, meil on esimene 4-ne laps, aga temal on ka teine AMETLIKUM elukaaslane, kellega ta reaalselt koos elab.\”

vauuu! olen kindel, et see story kusagil meedias äramärkimist leiab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kui mõlemad naised lepivad olukorraga ja mees panustab võrdselt nii siia kui sinna, siis mis vahet seal on, kuidas teised inimesed elavad. Vahe vist selles, et ei peeta armukest salaja vaid lapsed kõik ametlikud ja saavad oma õigused.

Palju tervem peremudel, kui näiteks kaks meest koos elavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh seda eitede kisa nüüd 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin imestada, kui ühiskonnas kehtib kõik-panevad-kõiki mentaliteet?
Perekooliski naised-mehed õigustavad armukesi.
Ilmub artikleid, kuidas kõrvalsuhe päästab tegelikult suhteid.
Monogaamia on nii eilne uudis.
Konservatiivid saavad vastu kõrvu, nii et tolmab.

See on siis tulemus. Või vähemalt üks näide.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Rabakana kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis siin imestada, kui ühiskonnas kehtib kõik-panevad-kõiki mentaliteet?
Perekooliski naised-mehed õigustavad armukesi.
Ilmub artikleid, kuidas kõrvalsuhe päästab tegelikult suhteid.
Monogaamia on nii eilne uudis.
Konservatiivid saavad vastu kõrvu, nii et tolmab.

See on siis tulemus. Või vähemalt üks näide.[/tsitaat]

Piged on sellised asjad ikka vastavate seltskondade ridades. Minu tuttavate seas selliseid asju küll ei kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püsikõrvalsuhe on ikka mega väljend 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see lugu meenutab mulle lugu yhelt aafrika vabatahtlikult, kes kysinud mustamandrimehelt, et miks nad kyll kondoome ei kasuta? Mees vastanud, et miks ta peaks kasutama, kui tema on truu mees – k6igile oma naistele 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa aru, kui mõlemad naised lepivad olukorraga ja mees panustab võrdselt nii siia kui sinna, siis mis vahet seal on, kuidas teised inimesed elavad. Vahe vist selles, et ei peeta armukest salaja vaid lapsed kõik ametlikud ja saavad oma õigused.

Palju tervem peremudel, kui näiteks kaks meest koos elavad.[/tsitaat]
Kui su jutt õige oleks, ka siis ei maksaks tollel tibukesel kogu skandaalist tingitud süüd \”teise naise\” kaela veeretada, nagu ta tegi. Moraal moraaliks, aga kui kõik osapooled sellega rahul ei ole, ja kolmnurgas mõnulev mees asja ilma konfliktideta korraldada ei oska, siis ei peaks siiski niisugusi \”vabameelseid\” suhteid viljelema.
Öökima ajab ka suhtumine, et \”issi\” pole milleski süüdi. Kmoon.
Tervest peremudelist on sellised kräud miljonite miilide kaugusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul endal on normaalne ja pikk kooselu aga selliseid uue peremudeli järgijaid tean tuttavate kaudu 3-me!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul endal on normaalne ja pikk kooselu aga selliseid uue peremudeli järgijaid tean tuttavate kaudu 3-me![/tsitaat]
No kui see kõigile sobib, nad suudavad ilma tülideta ühiselt aega veeta ja ei haugu järjekindlalt valede põõsaste all, siis andku minna.

Kui ei suuda, siis sai see proua Püsikõrvakas täiesti asja eest sõimata, ehkki keretäie tegelik adressaat peaks ikka olema isane, kes ahmitseb kokku rohkem, kui manageerida jõuab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Moraalitu inimese mulin, kes räägib loomulikult ebaloomulikest asjadest ja arvab, et see on õige ka veel. Uskumatu, millisteks on inimesed muutunud. Häbi sellistele püsikõrvalsuhte osapooltele, on riistasulpsutaja alles koos sulpsutusagregaadiga. Ma ei suuda mõelda neist, kui tavainimestest ja nende mured pole loomulikud, sellised perverssed pigem. No ei ole kahju armukesest, kes oma lastega teise naise koju ronib. Ja imelik, et sellised söövad ka nagu meiegi ja kasutavad näiteks hambaharja nagu tavainimesed? [/tsitaat]

Naljakas, et kõik siin kiruvad armukest, aga eiratakse täiesti seda, et mees oli see, kes viis naise enda koju. Ja see, kes seda naist seal siis tüli tekkides ei kaitsnud. Muidu kõva mees küll, kui kepiks läheb, aga oleks et astuks siis naise kaitseks välja ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.perekool.ee/index.php?id=43743&class=forum_schnell&action=view_post&post=8828466

Ilmselt saab see naine ka varsti teada, et ta on püsikõrvalsuhe.
Ja milles on naist süüdistada, kui mees ei ole rääkinud, et ta on abielus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd siis nimetatakse armukesi sellise nimega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga huvitav. meie ilusa keele rikastamiseks on kõik variandid teretulnud, mis lubaksid sarvede tegemisel ennast paremini tunda:

Püsikõrvalhüpe püsikõrvalsuhtes
jne

tegelikult pane mis nime tahad- lits jääb litsiks ja hoorjääger hoorajäägriks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tase. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla see teine naine on väga haritud ja oleks muidu üksik… nüüd on tal vähemalt lapsed

neid ikka on, tean mõndasid..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks keel ikka uueneb meeldib see meile või mitte. Sõna \”kärgpere\” ju ka viimase aja uuendus, varsti on tavapärane ka \”¨okolaadilaps\” ja lõpuks ka \”püsikõrvalsuhe\”.Jaan Tootsil ja Kati Tootsil pea sama seis, kuigi nede puhul lisandub \”püsikõrvalsuhtele \” ka \”püsikõrvalejäänudabielu\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]väga huvitav. meie ilusa keele rikastamiseks on kõik variandid teretulnud, mis lubaksid sarvede tegemisel ennast paremini tunda:

Püsikõrvalhüpe püsikõrvalsuhtes
jne

Hoorajääger on ahvi väljend:)

tegelikult pane mis nime tahad- lits jääb litsiks ja hoorjääger hoorajäägriks.

[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, siinsamas foorumis küsige Nyah-Nyahi käest, et kuidas see ikkagi praktikas toimib. Temal ka selline peremudel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võibolla see teine naine on väga haritud ja oleks muidu üksik…

😀 loe nüüd see jutt uuesti ja rahulikult läbi ja siis sa äkki veendud,et haritud see naine kohe kindlasti ei ole…puruloll paistab pigem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 17:05; 24.01 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võibolla see teine naine on väga haritud ja oleks muidu üksik…

😀 loe nüüd see jutt uuesti ja rahulikult läbi ja siis sa äkki veendud,et haritud see naine kohe kindlasti ei ole…puruloll paistab pigem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 17:05; 24.01 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] kus kohas sina elanud oled, et sa sellist asja nii südamesse nüüd võtad? kuidas sa suhtud meie presidenti? tema oli abielus oma esimese naise Merryga kui ta sai oma püsikõrvalsuhte Eveliniga lapse. lahutasid nad Merryga alles siis kui Kadri-Keiu oli vist juba aastane. alles siis abiellus THI Eveliniga. THI lapsed esimesest abielust olid sel ajal 10. ja 5aastane kui ta Eveliniga kurameerima hakkas. ka Evelin oli tol ajal veel abielus kui ta THIga käima hakkas. see on meie esipaar.
siin juba mainiti üht teist paari, perekond Tootse. ka lugupeetud inimesed. lisaks veel Raimo Kägu, tema abikaasa Aili Kägu ja Raimo püsikõrvalsuhe Kristiina Ojuland. ka kõik lugupeetud inimesed. söövad nagu sinagi, pesevad ka hambaid.[/tsitaat]

See just tõestab kui halb käitumine selline on.
Nüüd mõned ilma põhimõteteta inimesed, nagu sina äkki, arvavad, et see on tavaline. See ei ole tavaline, see ei ole normaalne, see on moraalitu ja vale.

Ja ma ei usu, et keegi neist väljatoodutest ei oleks soovinud seda vältida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun välja, et juubel, mida mees pidas oli 50 või 60. Ning rase tibi on mehest tunduvalt noorem. Ise tean sellist kooselu, kus mees elas armukesega ülemisel korrusel, vana naine alumisel korrusel. Mees sai armukesega kaks last, aga alumisel korrusel oleva naisega oli ikka abielus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sellises suhtes on muidugi või sees. Aga need kaks naist, ametlik/ametlikum ja too teine, armuke või püsikõrvalsuhe, kuidas neid hindate? Kui mõlemad on teineteise olemasolust teadlikud ja aastaid nii elatud. Mida arvata? Kummast on rohkem kahju või kumb jätab endast lollima mulje? Kumma naise asi oleks sellisele \”peremudelile\” lõpp teha ja sirge seljaga minema astuda? Kui ütlete, et armuke peaks loobuma, sest esimene naine oli ennem olemas. Aga võibolla vaadata asja hoopis nii, et armukese jaoks ei ole ju midagi teistmoodi. Tema olukord on algusest peale olnud sama: ta hakkas armukeseks, teadis, et mehel on naine olemas. Küll aga muutus esimese naise olukord armukese lisandumisega suhtesse. Võibolla siis peaks suhte lõpetama hoopis esimene naine?
Aga huvitav ikka, miks naised selliseid suhteid taluvad? Mehed ka muidugi. Tean kahte paari, kus hoopis naisel on püsikõrvalsuhe, millest ka abikaasa on teadlik. Kas armastatakse oma kaasat nii väga, või just vastupidi, on üsna ükskõik temast, mis teeb.
Ma tean tuntud inimestest, et Helgi Sallo elas püsikõrvalsuhtes ja tal on ka tütar sellest suhtest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häid mehi ongi nii vähe, et kõigile ei jätkugi
tsitaat kalevipoegadest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Uus peremudel püsikõrvalsuhe :D

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.