Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 216 )

Teema: .

Postitas:
Kägu

.

+15
-111
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 50 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ka ei kanna maski. Ma ei taha. Väide, et Sa seljuhul ilma hapnikuta jääd, lolliks lähed või muud lõbusat Sinuga juhtub, on aga naeruväärne. Arstid teevad aastakümneid maskides tööd. Sealjuures väga selget mõistust ja normaalset hapnikutaset eeldavat tööd. Pole kuulda olnud, et neid opilaua kõrvale pidevalt kokku kukub hapnikupuuduses. Niiet kui Sa ei soovi maski kanda, siis leia endale mingi parem vabandus või ära liigu avalikes siseruumides. Mina näiteks ei liigu ja ei vaja seega ka maski.

+75
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nee kovidikad võiksid kuhugi mingi omaette ühiskonna moodustada ja siis seal üksteisele oma viirust näkku hingata.
Tavainimene ju seda ei taha.

Ka teile on vaja mingit organiseerimisabi?

+48
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täitsa lõpp, nagu väikesed lapsed oma jonnimisega. Põhimõtteliselt terve maailm on KUID kandnud maski ja nüüd eestlastel on mingi tohutu häda sellega. Täielik üllatus, keegi teist pole varem kuskilt kuulnud, et mujal on täpselt sama lugu, laotakse ette oma inimõigusi ja ei tea mida veel. Päriselt arvate, et mitte üks eurooplane maskikohustusega riikidest poleks selle teemaga juba Inimõiguste kohtusse läinud, kui see päriselt kellegi vabadust piiraks? Advokaadid oleks ammu juba hagi teinud ja rahale järgi minema hakanud.

Jajah, muidugi, eestlased on need esimesed geeniused maailmas, kes selle peale tulevad.

+64
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No mida asja, kuidas saab inimesi sundida maske kandma ja sellega piirata inimeste kättesaadavust eluks kõige vajalikumale asjale, milleks on hapnik – masendavad otsused!

Minu pärast pangu v riik lukku v kehtestagu liikumispiirangud, aga hapniku kättesaadavuse piiramine on nendest meetmetest kõige kahjulikum inimese tervisele.

Selleks ei pea olema arst, et aru saada, et CO2 sissehingamine on halb, see on kogetav iseenda peal.

Ma loodan, et sul on okei siis, kui arst su terve päeva kestva lahtisel südameoperatsioonil maski kanda keeldub.

+55
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis oli sinu põhjendus niisuguse infantiilse jutu tekitamiseks ENNE maskikohustust? Millist ajutegevust see mask kahjustama peaks, seda taset, mida iseloomustab antud tekst? Võimatu, see on niigi ülimadal.
Mitte mingit hapnikupuudust see õnnetu mask ei põhjusta, raiuge see endale pealuusse.
https://wexnermedical.osu.edu/blog/masks-oxygen-levels
Ebamugav, jah. Ohtlik, ei ole.

+33
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule hakkas eile tunduma, et need protestijad/eitajad on viiruse läbi põdenud ja sellest ajukahjustuse saanud. Eile oli Terviseameti FB lehel ühe noore mehe põdemislugu ja sinna alla oli terve kamp neid ajuhaigeid mõnitama ja halvustama kogunenud.

+47
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll on tänapäevast lumehelbekest ikka kerge masendada ja piinata!

+13
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ka ei kanna maski. Ma ei taha. Väide, et Sa seljuhul ilma hapnikuta jääd, lolliks lähed või muud lõbusat Sinuga juhtub, on aga naeruväärne. Arstid teevad aastakümneid maskides tööd. Sealjuures väga selget mõistust ja normaalset hapnikutaset eeldavat tööd. Pole kuulda olnud, et neid opilaua kõrvale pidevalt kokku kukub hapnikupuuduses. Niiet kui Sa ei soovi maski kanda, siis leia endale mingi parem vabandus või ära liigu avalikes siseruumides. Mina näiteks ei liigu ja ei vaja seega ka maski.

Mina olen hetkel eneseisolatsioonids (tänu neile peanreisidasaamamuidusuren kodanikele), aga kui tekib eluoluline vajadus välja minna, siis panen küll maski ette. Selleks ei pea tõesti kuigi tark olema, et mõista, et elementaarset kaitsevahendit enda ja teiste suhtes on arukas  tarvitada.

+26
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need lumehelbekesed, kes kardavad viirust või need, kes on haiged, kandku maski või istugu kodus – ülejäänud terve mõistuse säilitada suutnud inimesed jätke rahule!

+7
-38
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei sunni sind keegi maski kandma. Võid rahilikult ilma maskita kodus olla. Avalikkesse siseruumidesse ära lihtsalt mine ja siis keegi ei sunni.

+43
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei sunni sind keegi maski kandma. Võid rahilikult ilma maskita kodus olla. Avalikkesse siseruumidesse ära lihtsalt mine ja siis keegi ei sunni.

Võid ise kodus istuda, kui soovid! Inimene vajab eluks ka toitu ja liikumist, selleks on vaja käia poes muide. Kes kardab, kandku maski poes, terved inimesed jätku rahule!

+4
-53
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seetõttu see ongi repressiivmeede, et vastasel juhul võetakse sult õigusi ära, kui soovid valida maski mittekandmise.

+3
-24
Please wait...
Postitas:
Kägu

Need lumehelbekesed, kes kardavad viirust või need, kes on haiged, kandku maski või istugu kodus – ülejäänud terve mõistuse säilitada suutnud inimesed jätke rahule!

Yeah, ma istun igal võimalusel kodus. Päris mõnus on kusjuures. Toitu võib tellida ja liikuma ei pea rahvarohketes kohtades.

Vot, aga mulle meeldib poes ise toitu valida!

+3
-36
Please wait...
Postitas:
Kägu

Võid ise kodus istuda, kui soovid! Inimene vajab eluks ka toitu ja liikumist, selleks on vaja käia poes muide. Kes kardab, kandku maski poes, terved inimesed jätku rahule!

Kuidas sa tead, et sa oled terve, mitte asümptomaatiline kandja või juba nakatanud (ilma esimeste tunnusteta)? Mis tunnuste järgi sa ennast terveks määratled?

+28
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

No sulle on antud valik, kas liigud ringi maskiga või istud kodus maskita. Lihtne.

+21
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas sa tead, et sa oled terve, mitte asümptomaatiline kandja või juba nakatanud (ilma esimeste tunnusteta)? Mis tunnuste järgi sa ennast terveks määratled?

Sest mul on olemas aju ja ma kasutan seda.

+1
-40
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tüüpiline kägu seksib ka marlist korduvkasutatava kondoomiga ja imestab kuidas see spermatosoidipoiss ja HIV küll kaitsevahendist mööda pääsesid.

+5
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead, mul on REAALNE kohustus eneseisolatsioonis olla, sest puutusin cov positiivse kolleegiga kokku. Me kumbki ei osanud karta, et nii võib minna nagu ka keegi välja minnes ei mõtle, et temaga täna võib õnnetus juhtuda. Kartmisega pole siin midagi tegemist, see on praegune reaalsus.

Aga sina jätka oma jonnimist ja mina loodan, et ma sinuga kokku ei puutu.

+23
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

No sulle on antud valik, kas liigud ringi maskiga või istud kodus maskita. Lihtne.

Selline “valik” ju represseerimine. Minu valik on see, et tahan- liigun ringi, tahan-olen kodus. Mõlemas kohas ilma maskita, tervena!

+4
-30
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta panustab vist oma suurepärasele intelligentsile 😀

+21
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tavainimesel on need nii lühikesed ajaperioodid, millal mask ees peab olema. Kui sellest maks. pooletunnisest poeskäimisest ajukahjustus tekib, no siis on see juba eelnevalt olnud. Meil ei pea ju maskiga tänaval käima.

+36
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga miks sa oma ajukest selleks ei kasuta, et välja uurida, miks mitte keegi pole EIKsse pöördunud?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tead, mul on REAALNE kohustus eneseisolatsioonis olla, sest puutusin cov positiivse kolleegiga kokku. Me kumbki ei osanud karta, et nii võib minna nagu ka keegi välja minnes ei mõtle, et temaga täna võib õnnetus juhtuda. Kartmisega pole siin midagi tegemist, see on praegune reaalsus.

Aga sina jätka oma jonnimist ja mina loodan, et ma sinuga kokku ei puutu.

Mul ei ole sellist kohustust, sest mu tutvusringkonnas pole ühtegi haiget – mis me nüüd teeme? Su kolleeg on olnud Sulle palju ohtlikum.

+1
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selline “valik” ju represseerimine. Minu valik on see, et tahan- liigun ringi, tahan-olen kodus. Mõlemas kohas ilma maskita, tervena!

No aga ole siis, mis sa sellest teisi pead teavitama? Sa oled vist see inimene ka, kes peolauas kõva häälega teavitab mida ta ei söö. Et ikka kõik teaksid, et üks suure tunnustuse- ja tähelepanuvajadusega inimene on liikvel.

+23
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks sa oma ajukest selleks ei kasuta, et välja uurida, miks mitte keegi pole EIKsse pöördunud?

Aga miks ma pean sellepärast EIK-sse pöörduma veel, tore küll.

+1
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tavainimesel on need nii lühikesed ajaperioodid, millal mask ees peab olema. Kui sellest maks. pooletunnisest poeskäimisest ajukahjustus tekib, no siis on see juba eelnevalt olnud. Meil ei pea ju maskiga tänaval käima.

Siis ta teeb uue teema, et mask maksab 1.10 ja kust vaene üksikema selleks raha võtab.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kole palju lolle on pandeemiaajal kapist välja tulnud.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga ole siis, mis sa sellest teisi pead teavitama? Sa oled vist see inimene ka, kes peolauas kõva häälega teavitab mida ta ei söö. Et ikka kõik teaksid, et üks suure tunnustuse- ja tähelepanuvajadusega inimene on liikvel.

Ei peagi teavitama. Kägu väitis, justkui tegemist ei ole represseerimisega, vaid meile on ju antud “suurepärased” kaks valikut. Vihjasin sellele, et inimlikus olukorras oleks seal veel üks valik antud.

0
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samuti ei mõista, mis teema on eestlastel maskidega. Kord vinguvad et kallid ja ei jaksa osta. Siis lämbuvad ära. Nüüd tagatipuks üks arvab, et see on repressioon!

Terve maalima kannab maske. Suvel oli osades riikides siseruumides ja ühistranspordis mask kohustuslik. Reisisin ja kandsin maski nii nagu nõuti. Lõpuks ometi jõuti ka eestis nii kaugele  et peab maski kandma ja nüüd surevad ju eestlased rahapuudusesse ning hapnikuvaegusesse. Mis teil viga on?

+26
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 216 )