Esileht Ajaviite- ja muud jutud Uus sõda?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Uus sõda?

Postitas:
Kägu

Just kuulsin, et Venemaa plaanib Eestile kallale tungida. Netist otsest infot ei leidnud, kas keegi teab midagi lähemalt? Peab hakkama juba Prantsusmaale sättima?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Just kuulsin

Sa küsigi neilt, kellelt kuulsid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just kuulsin, et Venemaa plaanib Eestile kallale tungida. Netist otsest infot ei leidnud, kas keegi teab midagi lähemalt? Peab hakkama juba Prantsusmaale sättima?

Seal on jah hästi turvaline. Tõeline eestlane ikka põgeneb, kui kodumaale kallale tungitakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seal on jah hästi turvaline. Tõeline eestlane ikka põgeneb, kui kodumaale kallale tungitakse.

See oli rohkem jutumärkides mõeldud, kuigi ega mida see napid miljon eestlast ikka teha saavad? 😒 Neistki enamus naised, vanurid või lapsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnneks ma oskan vene keelt ja vene rahvusest inimestega olen lapsest peale rohkem suhelnud, kui eestlastega. Ehk siis ei kavatsegi kuhugi põgeneda vaid pigem olen see kelle eest põgenema peaksid need, kes tavalistele inimestele kõrges kaares pähe lasevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnneks ma oskan vene keelt ja vene rahvusest inimestega olen lapsest peale rohkem suhelnud, kui eestlastega. Ehk siis ei kavatsegi kuhugi põgeneda vaid pigem olen see kelle eest põgenema peaksid need, kes tavalistele inimestele kõrges kaares pähe lasevad.

Totu, venemaal on samuti kapitalism, ei tule nad sulle siia kommunismi tooma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Totu, venemaal on samuti kapitalism, ei tule nad sulle siia kommunismi tooma.

kas nad on Lenini maha matnud? Minu arust oli hiljuti küsitlus kus nad valisid Stalini oma silmapaistvamaks riigijuhiks! On nad kommunistide sigadused hukka mõistnud ja korvanud nagu sakslased natsismi kuriteod?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ärge minge ühe lolli teemaalgatusega kaasa. Paniköörid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

saunas midagi räägiti jah

Please wait...
Postitas:
Kägu

saunas midagi räägiti jah

Mis sa plärad! Ma küsisin sinult ainult, et kas täna jagame ka nuustikut või võtsid enda oma

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ärge minge ühe lolli teemaalgatusega kaasa. Paniköörid.

Lollid on lahe meelelahutus.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Just kuulsin, et Venemaa plaanib Eestile kallale tungida.

See pole ju uudiseks. Venemaa on koguaeg soovinud Eesti vallutada ja nii mõnigi kord on see ka õnnetunud, nii Põhjasõja ajal, 1918aastal, 1939/40 ja lõpuks ka 1944 aastal. Praegu ta eriti ei julge. Kuigi oleme pisemad kui Ukraina, on meil siiski tugev seljatagune ja Eesti pole praegu seda ohvrit väärt, mida tuleks vallutamise eest maksta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Venemaal pole mingit erilist huvi EESTI vastu. Pole vaja suurusehullustust põdeda. Kui Venemaa ründab, siis NATOt ja selle varjus olevaid jõude. Eesti on muidugi kahurilihaks mõeldud algusest peale. Nato ei ole siin mitte meie kaitseks, vaid ikka suurematel eesmärkidel.
Naiivitarid.

Please wait...
Postitas:
pritnispeeers

Isa ütles kunagi, et Venemaa peabki meid enda osaks. Lihtsalt aja küsimus, millal ta oma näpuliigutuse ära teeb. Temal jäi eluksajaks see kodust väljaaetu-häire sisse. Ka oma maja ei ehitanud ta lõpuni, vaid täpselt niipalju kui hädavajalik. Et kui ära võetakse, siis võimalikult vähese kahjuga.
Mul paanikat selles osas pole. Nõukogude-aegne lipp on ka ilusti kapis ootel.
A muidu ma valin…noh, ma ei ütle. Siin mõrvatakse kõik nende valijad poole sõna pealt. 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõukogude-aegne lipp on ka ilusti kapis ootel.

Tohoh?
Jooksed rõõmsalt iga riigikorraga kaasa?

A muidu ma valin…noh, ma ei ütle. Siin mõrvatakse kõik nende valijad poole sõna pealt

No ilmselgelt EKRE. Ma ka võib-olla valin (kuigi kahtlen veel). Meeldib nende julge ja sirgjooneline oma asjaajamine, aga lubadused on neil kahjuks utopismi valdkonda kuuluvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koik valimislubadused on ju ebareaalsed, stiilis “kui ma ükskord lotoga võidan…” ära pööra tähelepanu, muidu on probleem: kuidas saab valida erakonda, kes peab sind idioodiks? Ja nad KÕIK teevad seda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ilmselgelt EKRE.

Ikka sotse, nemad ju kisavad, kuidas Ekre mõrvab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.err.ee/909544/soome-meedia-laanemere-kohal-kaib-aktiivne-luuretegevus
https://www.postimees.ee/6517779/rootsi-raport-venemaa-valmistub-suureks-sojaks

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Uus sõda?