Esileht Pereelu ja suhted Uus suhe ja seks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 107 )

Teema: Uus suhe ja seks

Postitas:

Mina ema õpetas mind kunagi nii ja elu on näidanud, et see vastab tõele.
Kui mehel on tõsisemad plaanid, siis ei kiirusta ta voodisse jõudmisega. Selleks on järgnevatel aastatel ja aastakümnetel veel aega küll. Hinnake käest kinni hoidmise aega, seda ei saa enam tagasi!
Kui esimestel kordadel miski viltu läheb (ei tõuse või tuleb liiga vara ära), siis olete te mehele väga tähtis. Ta on närvis ja pingutab väga, et kõik suurepärane oleks.
Muidugi võivad mõlemal juhul olla põhjuseks ka mingis seksprobleemid, aga seda plaj uväiksema tõenäosusega.
Väärt mees hoolitseb ennekõike naise rahulduse eest.
Sii nkäib mõni mees ka, oleks tore, kui nad kommneteeriks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 03.06 08:53; 03.06 09:31; 03.06 19:12; 03.06 19:15; 03.06 20:48; 07.06 17:33; 09.06 09:54; 10.06 21:11; 11.06 13:55; 11.06 15:15; 11.06 17:08; 13.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minul naisena on mehega tõsisemad plaanid, siis ma küll järgnevaid aastaid või isegi aastakümneid(!?)seksiga oodata ei malda. Mul on normaalne libiido ja vastastikune seksuaalne sobivus tuleks enne asjade tõsisemaks minekut ära proovida, et pärast poleks vaja silmad peos perekooli teemasid tegema tulla sellest, et mees ei taha niipalju kui mina või tahab hoopis muid asju vms. Kätt hoida ja kudrutada saab ka peale seksimist.
Aga see jutt, et kui mehele tõsiselt meeldid, siis esimestel kordadel on ta sooritus veits kohmakas, see on vist isegi tõsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 09:17; 05.06 13:15; 06.06 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minul naisena on mehega tõsisemad plaanid, siis ma küll järgnevaid aastaid või isegi aastakümneid(!?)seksiga oodata ei malda. Mul on normaalne libiido ja vastastikune seksuaalne sobivus tuleks enne asjade tõsisemaks minekut ära proovida, et pärast poleks vaja silmad peos perekooli teemasid tegema tulla sellest, et mees ei taha niipalju kui mina või tahab hoopis muid asju vms. Kätt hoida ja kudrutada saab ka peale seksimist.

Aga see jutt, et kui mehele tõsiselt meeldid, siis esimestel kordadel on ta sooritus veits kohmakas, see on vist isegi tõsi.

Kust ometi lugesid, et seksiga peab aastaid või aastakümneid ootama? Mõte oli ikka selles, et ei pea minema voodisse esimestel päevadel või nädalatel. Seda enam, et 100% ohutut seksi pole olemas.
Esikohal peaks olema ikka vaimne sobivus, väärtushinnangud jms, mitte seks! Enne ikka täielik hingeline lähenuds ja usaldus.Tegelikult ei ole olemas mingit seksuaalset sobimatust. Kui on armastus, austus, hoolimine, siis on mõlemale poolele rahuldustpakkuv seks harjutamise asi. Küll aga ei saa harjutada isiksuseomadusi ja väärtushinnanguid!
Enamik inimesi on täiesti normaalse libiidoga, häired on siiski suhteliselt harvad. Küll aga on libiido erinevatel elupurioodile erinev – rasedus, imetamine, väikesed lapsed, pinged tööl, menopaus jms. Üksteist armastavad ja austavad partnerid saavad sellest üle.
Kui aga eesmärgiks on lihtsalt seks, siis andke muidugi kohe minna!
Sellegipoolest ei ole kudrutamine pärast seksi ema see. Seda eelnevat enam tagasi ei saa…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 03.06 08:53; 03.06 09:31; 03.06 19:12; 03.06 19:15; 03.06 20:48; 07.06 17:33; 09.06 09:54; 10.06 21:11; 11.06 13:55; 11.06 15:15; 11.06 17:08; 13.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aga eesmärgiks on lihtsalt seks, siis andke muidugi kohe minna!
Sellegipoolest ei ole kudrutamine pärast seksi ema see. Seda eelnevat enam tagasi ei saa…

naljakas, mina pole kunagi see kudrutaja olnud 🙂 nüüd küll juba aastaid abielus, aga kui minevikku meenutada, siis tõesti meeldivate meestega sai voodisse mindud tihti esimesel korral. kui ma meest juba pikemalt tundma õppisin, siis oli minu jaoks tegemist pigem juba sõbraga ning sõpradega ei seksita 😀 hiljem selgus, et selliseid oli mitmeid, kes oleksid tahtnud kinos ja jalutamas käia ja aeglaselt suhet luua, aga minu jaoks muutusid nad kiiresti sõpradeks. ühega isegi üritasin, aga ei suutnud ja pärast polnud sõprus ka enam see, mis varem 🙁
kusjuures abielus ka mehega, kellega samas asutuses töötades nägupidi teadsime paar kuud, aga esimesel ühisel firmapeol voodisse jõudsime 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab väga nagu mingi impotent oma kesiseid või olematuid sooritusi siin õigustamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aga eesmärgiks on lihtsalt seks, siis andke muidugi kohe minna!

Sellegipoolest ei ole kudrutamine pärast seksi ema see. Seda eelnevat enam tagasi ei saa…

naljakas, mina pole kunagi see kudrutaja olnud ???? nüüd küll juba aastaid abielus, aga kui minevikku meenutada, siis tõesti meeldivate meestega sai voodisse mindud tihti esimesel korral. kui ma meest juba pikemalt tundma õppisin, siis oli minu jaoks tegemist pigem juba sõbraga ning sõpradega ei seksita ???? hiljem selgus, et selliseid oli mitmeid, kes oleksid tahtnud kinos ja jalutamas käia ja aeglaselt suhet luua, aga minu jaoks muutusid nad kiiresti sõpradeks. ühega isegi üritasin, aga ei suutnud ja pärast polnud sõprus ka enam see, mis varem ????

kusjuures abielus ka mehega, kellega samas asutuses töötades nägupidi teadsime paar kuud, aga esimesel ühisel firmapeol voodisse jõudsime ????

Neid naisi on alati olnud, kelle arvates mees ongi ainult sekspartner ja mitte kõige parem sõber. Mina kuulun ise nende hulka, kes eeldavad, et mees peab olema seksi kõrval absoluutselt ka kõige parem sõber, kellega saab absoluutselt igast asjast rääkida, sest ainult nii saab abielusuhe olla täuslik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 03.06 11:43; 05.06 11:58; 05.06 13:27; 05.06 13:30; 06.06 10:39; 06.06 10:40; 06.06 11:32; 06.06 12:11; 07.06 09:58; 07.06 14:15; 07.06 14:19; 08.06 12:13; 08.06 19:04; 09.06 13:31; 09.06 15:45; 09.06 22:19; 10.06 12:49; 10.06 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aga eesmärgiks on lihtsalt seks, siis andke muidugi kohe minna!

Sellegipoolest ei ole kudrutamine pärast seksi ema see. Seda eelnevat enam tagasi ei saa…

naljakas, mina pole kunagi see kudrutaja olnud ???? nüüd küll juba aastaid abielus, aga kui minevikku meenutada, siis tõesti meeldivate meestega sai voodisse mindud tihti esimesel korral. kui ma meest juba pikemalt tundma õppisin, siis oli minu jaoks tegemist pigem juba sõbraga ning sõpradega ei seksita ???? hiljem selgus, et selliseid oli mitmeid, kes oleksid tahtnud kinos ja jalutamas käia ja aeglaselt suhet luua, aga minu jaoks muutusid nad kiiresti sõpradeks. ühega isegi üritasin, aga ei suutnud ja pärast polnud sõprus ka enam see, mis varem ????

kusjuures abielus ka mehega, kellega samas asutuses töötades nägupidi teadsime paar kuud, aga esimesel ühisel firmapeol voodisse jõudsime ????

Päris jube elu. Kõik pole peas küll korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõte oli ikka selles, et ei pea minema voodisse esimestel päevadel või nädalatel.

Esimestel päevadel võib-olla ehk mitte, aga esimeste nädalate jooksul ikka nagu võiks. Muidu on pärast pettumus suur, kui tuleb välja, et mees voodis kehv on või et tal üldse ei tõuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bla bla bla. Mõttetu demagoogiline jura. Üks ei välista teist ja seos pikal kooselul puudub. Ise olen 14a abielus mehega, kellega läksime voodisse esimene õhtu. Ei olnud nii plaanis aga noorus oli ja suvi oli ja hormoonid lõid peapeale kokku. Mis teha. Seks oli hea ja on siiani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minul naisena on mehega tõsisemad plaanid, siis ma küll järgnevaid aastaid või isegi aastakümneid(!?)seksiga oodata ei malda. Mul on normaalne libiido ja vastastikune seksuaalne sobivus tuleks enne asjade tõsisemaks minekut ära proovida, et pärast poleks vaja silmad peos perekooli teemasid tegema tulla sellest, et mees ei taha niipalju kui mina või tahab hoopis muid asju vms. Kätt hoida ja kudrutada saab ka peale seksimist.

Aga see jutt, et kui mehele tõsiselt meeldid, siis esimestel kordadel on ta sooritus veits kohmakas, see on vist isegi tõsi.

Kust ometi lugesid, et seksiga peab aastaid või aastakümneid ootama? Mõte oli ikka selles, et ei pea minema voodisse esimestel päevadel või nädalatel. Seda enam, et 100% ohutut seksi pole olemas.

Esikohal peaks olema ikka vaimne sobivus, väärtushinnangud jms, mitte seks! Enne ikka täielik hingeline lähenuds ja usaldus.Tegelikult ei ole olemas mingit seksuaalset sobimatust. Kui on armastus, austus, hoolimine, siis on mõlemale poolele rahuldustpakkuv seks harjutamise asi. Küll aga ei saa harjutada isiksuseomadusi ja väärtushinnanguid!

Enamik inimesi on täiesti normaalse libiidoga, häired on siiski suhteliselt harvad. Küll aga on libiido erinevatel elupurioodile erinev – rasedus, imetamine, väikesed lapsed, pinged tööl, menopaus jms. Üksteist armastavad ja austavad partnerid saavad sellest üle.

Kui aga eesmärgiks on lihtsalt seks, siis andke muidugi kohe minna!

Sellegipoolest ei ole kudrutamine pärast seksi ema see. Seda eelnevat enam tagasi ei saa…

Sina küll ära mine mehele, sest sulle on seks ebameeldiv. Kogu su teema ongi seksist kui ebameeldivast asjast. Sinu suhe ei saa olema eriti rõõmus ja terve, sest seks on ohtlik ja paha asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 17:06; 05.06 00:53; 05.06 14:44; 06.06 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama teema nagu ühel eelneval Käol, et kui mehega tutvumise järel venib seksivaba periood liiga pikaks, nii et selle aja jooksul tekib sõbrasuhe ja mees nn vennastub, siis ei tule minu poolt enam seksile mingit rohelist tuld. Siis on see mees minu jaoks seksi mõttes maha kantud ja ajus registreeritud kui sugulane.

See siiski ei tähenda seda, et mees, kellega ma kiiresti seksin ja meil pärast seda tasapisi suhe areneb, et siis selle mehega ei võiks sõbruneda, kõigest rääkida jne. Ruttu seksini jõudmine suhte alguses ei välista minu jaoks hilisemat usalduslikku suhet, aga vastupidi, seksiga venitamine ja enne seksini jõudmist sõbrunemine – see nullib seksini jõudmise.

Mu elu on täiesti okei ja mu peas on kõik korras, tänan muretsemast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.06 17:23; 04.06 14:10; 06.06 15:50; 06.06 17:37; 06.06 20:13; 07.06 13:59; 09.06 11:11; 11.06 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ema õpetas mind kunagi nii ja elu on näidanud, et see vastab tõele.

Kui mehel on tõsisemad plaanid, siis ei kiirusta ta voodisse jõudmisega. Selleks on järgnevatel aastatel ja aastakümnetel veel aega küll. Hinnake käest kinni hoidmise aega, seda ei saa enam tagasi!

Kui esimestel kordadel miski viltu läheb (ei tõuse või tuleb liiga vara ära), siis olete te mehele väga tähtis. Ta on närvis ja pingutab väga, et kõik suurepärane oleks.

Muidugi võivad mõlemal juhul olla põhjuseks ka mingis seksprobleemid, aga seda plaj uväiksema tõenäosusega.

Väärt mees hoolitseb ennekõike naise rahulduse eest.

Sii nkäib mõni mees ka, oleks tore, kui nad kommneteeriks.

Ma olin ühele mehele kohe nii väga tähtis, et tal ei tõusnud ka kolme aasta pärast kuigi hästi. Jätsin ta siis maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hea teemaalgataja, küllap on erinevaid inimesi olemas. mina kuulun sinna “teise” parteise, kes kiirelt voodisse läheb. oma mehega ma kõigepealt seksisin, sest oli kirg ja meeletu tõmme, siis saime headeks tuttavateks, siis sõpradeks ja lõpuks selgus, et oleme hingesugulased ning praegu ei kujuta elu teineteiseta ette.
aga sina tee ikka omamoodi. ega minu mees sulle sobiks ka. sobib ikka mulle. ja sinu mees kindlalt ei sobi selle “teise” partei naistele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 18:47; 05.06 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõte oli ikka selles, et ei pea minema voodisse esimestel päevadel või nädalatel.

Esimestel päevadel võib-olla ehk mitte, aga esimeste nädalate jooksul ikka nagu võiks. Muidu on pärast pettumus suur, kui tuleb välja, et mees voodis kehv on või et tal üldse ei tõuse.

Aga kui voodis juba käidud ja siis tuleb välja, et on tegelikult vägivaldne, petis, hoopis erinevate väärtushinnangutega jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 03.06 08:53; 03.06 09:31; 03.06 19:12; 03.06 19:15; 03.06 20:48; 07.06 17:33; 09.06 09:54; 10.06 21:11; 11.06 13:55; 11.06 15:15; 11.06 17:08; 13.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minul naisena on mehega tõsisemad plaanid, siis ma küll järgnevaid aastaid või isegi aastakümneid(!?)seksiga oodata ei malda. Mul on normaalne libiido ja vastastikune seksuaalne sobivus tuleks enne asjade tõsisemaks minekut ära proovida, et pärast poleks vaja silmad peos perekooli teemasid tegema tulla sellest, et mees ei taha niipalju kui mina või tahab hoopis muid asju vms. Kätt hoida ja kudrutada saab ka peale seksimist.

Aga see jutt, et kui mehele tõsiselt meeldid, siis esimestel kordadel on ta sooritus veits kohmakas, see on vist isegi tõsi.

Kust ometi lugesid, et seksiga peab aastaid või aastakümneid ootama? Mõte oli ikka selles, et ei pea minema voodisse esimestel päevadel või nädalatel. Seda enam, et 100% ohutut seksi pole olemas.

Esikohal peaks olema ikka vaimne sobivus, väärtushinnangud jms, mitte seks! Enne ikka täielik hingeline lähenuds ja usaldus.Tegelikult ei ole olemas mingit seksuaalset sobimatust. Kui on armastus, austus, hoolimine, siis on mõlemale poolele rahuldustpakkuv seks harjutamise asi. Küll aga ei saa harjutada isiksuseomadusi ja väärtushinnanguid!

Enamik inimesi on täiesti normaalse libiidoga, häired on siiski suhteliselt harvad. Küll aga on libiido erinevatel elupurioodile erinev – rasedus, imetamine, väikesed lapsed, pinged tööl, menopaus jms. Üksteist armastavad ja austavad partnerid saavad sellest üle.

Kui aga eesmärgiks on lihtsalt seks, siis andke muidugi kohe minna!

Sellegipoolest ei ole kudrutamine pärast seksi ema see. Seda eelnevat enam tagasi ei saa…

Sina küll ära mine mehele, sest sulle on seks ebameeldiv. Kogu su teema ongi seksist kui ebameeldivast asjast. Sinu suhe ei saa olema eriti rõõmus ja terve, sest seks on ohtlik ja paha asi.

Misaasja? Kui kohe voodisse ei roni, on seks ebameeldiv?
Kui kohe voodisse minek nii õige ja hea on, miks on siis nii palju soovimatuid, isatuid lapsi ja katkiseid peresid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 03.06 08:53; 03.06 09:31; 03.06 19:12; 03.06 19:15; 03.06 20:48; 07.06 17:33; 09.06 09:54; 10.06 21:11; 11.06 13:55; 11.06 15:15; 11.06 17:08; 13.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõte oli ikka selles, et ei pea minema voodisse esimestel päevadel või nädalatel.

Esimestel päevadel võib-olla ehk mitte, aga esimeste nädalate jooksul ikka nagu võiks. Muidu on pärast pettumus suur, kui tuleb välja, et mees voodis kehv on või et tal üldse ei tõuse.

Aga kui voodis juba käidud ja siis tuleb välja, et on tegelikult vägivaldne, petis, hoopis erinevate väärtushinnangutega jne?

Siis tuleb maha jätta. Ega siis iga seks ei tähenda elu aeg koos olemist. Jah, on tore, et kui nii kujuneb, kuid nii see ka pole, et kui “tohks” tehtud, siis mees kohe käpa all või mees kohe eeldab, et nüüd elab naine nii nagu mees tahab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 20:13; 04.06 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõte oli ikka selles, et ei pea minema voodisse esimestel päevadel või nädalatel.

Esimestel päevadel võib-olla ehk mitte, aga esimeste nädalate jooksul ikka nagu võiks. Muidu on pärast pettumus suur, kui tuleb välja, et mees voodis kehv on või et tal üldse ei tõuse.

Aga kui voodis juba käidud ja siis tuleb välja, et on tegelikult vägivaldne, petis, hoopis erinevate väärtushinnangutega jne?

Siis tuleb maha jätta. Ega siis iga seks ei tähenda elu aeg koos olemist. Jah, on tore, et kui nii kujuneb, kuid nii see ka pole, et kui “tohks” tehtud, siis mees kohe käpa all või mees kohe eeldab, et nüüd elab naine nii nagu mees tahab.

Aga seks ei ole ju ometi riskivaba ettevõtmine! Seesama foorumgi siin on täis kirjutisi vahenditest hoolimata alguse saanud rasedustest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 03.06 08:53; 03.06 09:31; 03.06 19:12; 03.06 19:15; 03.06 20:48; 07.06 17:33; 09.06 09:54; 10.06 21:11; 11.06 13:55; 11.06 15:15; 11.06 17:08; 13.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mehega tutvumise järel venib seksivaba periood liiga pikaks, nii et selle aja jooksul tekib sõbrasuhe ja mees nn vennastub, siis ei tule minu poolt enam seksile mingit rohelist tuld.

Mina olen jälle vastupidi: mida pikemalt oma meest tunnen, seda suurem on nn seksiisu. Mul ei pole mingit soovi kellegi võõraga seksida, soov tekib pigem siis, kui tekib mingi vaimne ja emotsionaalne klapp.
Seega – inimesed on erinevad ja nende soovid suhete ja seksi samuti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.06 22:05; 05.06 11:05; 08.06 18:43; 09.06 08:12; 10.06 09:27; 11.06 17:48; 14.06 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju tarku mõtteid siin. Hetkel sama teema päevakorras -uus suhe ja seks. Aga teistmoodi probleem – partneril seisab mitmeid tunde järjest, kõik nagu super, kuid kogu selle maratoni tulemusena saab ta lõpuni vaid ühe korra, heal juhul kaks.Tunnen end kuidagi nirult seepärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 22:17; 04.06 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teistmoodi probleem – partneril seisab mitmeid tunde järjest, kõik nagu super, kuid kogu selle maratoni tulemusena saab ta lõpuni vaid ühe korra, heal juhul kaks

Mitu korda ta purskama peab siis? Kui tegemist juba mitte verinoore mehega, siis need tavaliselt ei saagi viis korda järjest, üks või kaks korda on hea küll. Kui probleem on selles, et enne tuleb tunde nühkida, siis sellest saan küll aru, ise seda väga ei viitsiks, mul kaob erutus ära selle aja peale, aga kui vaid selles, et ainult üks või kaks korda tuleb, siis sellest mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 07:37; 09.06 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap on pikaaegsest poleerimisest oma riista tundetuks muutnud. Soovitada ei oska midagi. Palu tal enne kohtumist vahetult enne mitte oma riista poleerida.

See on sama loll jutt kui see, et iga päev sööd õuna ja nädala pärast enam õuna maitset ei tunne.

Kas mees tarvitab mingeid antidepressante? Kui ei, siis tuleks ikka arsti poole pöörduda, see on tihti suurem probleem kui enneagne seemnepurse.
Ja nagu ikka, kui mees arsti kardab ja pole nõus, siis ei hooli ta ei endast ega oma naisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 09:54; 05.06 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees.

Vastab tõele — kui naine end kohe kätte annab, siis on ta tore sekspartner, aga ärgu saagu kurjaks, kui ma ta nime ei mäleta ega tagasi helista (no võibolla kunagi hiljem, varahommikul, kui vaja).

Kui naine pikemalt õrritab ja kätte ei anna, on tore, aga kui kolmandal korral ka veel kätte ei anna, siis tuleb järgmine võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle leian, et teatud vanast vanusest tundub see ootamine juba kergelt nõme. Täiskasvanud inimesed, mõlemad teavad, et ihu igatseb seksi järele, mis mõttega siis kusagile kaugusse edasi lükata. Ega seks ei välista jutuajamisi, käest kinni käimiseid ja teise tundma õppimist. Esimesel-teisel korral ehk mitte, aga nädalate kaupa niisamaa käest kinni käia, kui oled juba 30, no ei näe mõtet sellel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 10:46; 04.06 14:04;
To report this post you need to login first.

Noore tüdruku puhul pole see raskesti kättesaadava mängimine veider, siis on see enne-kohvikusse-ja-loomaaeda igati omal kohal, aga ma leian, et peale 30ndat mõjub taoline pipardamine juba kuidagi kohatult. Täiskasvanud, küps naine on piisavalt enesekindel ja võib rahumeeli meeldiva mehega kohe voodisse hüpata, pole seal vaja enne enam mingeid kohtingukordi loendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud kaasatundjatele. Jummala eest, maraton oli täpselt see sõna, mis endalgi korduvalt pähe tuli. Usu või mitte, koju jõudsin 2,5 kilo kergemana, sest see rapsimine kestis tõesti terve öö. Üllatav on see, et väikemees kohe üldse kogu selle rühmamise peale ära ei vaju. Tegemist ei ole jh teps mitte verinoore inimesega.
Mõtlesin korra, et kas seost ei või olla sellega, et tegemist on sportlasega, kes harrastab kestvusalasid- maratone jookseb, sõidab, uisutab jne. Kõikvõimalikud tabletid stimulaatoritena on välistatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 22:17; 04.06 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle leian, et teatud vanast vanusest tundub see ootamine juba kergelt nõme. Täiskasvanud inimesed, mõlemad teavad, et ihu igatseb seksi järele, mis mõttega siis kusagile kaugusse edasi lükata. Ega seks ei välista jutuajamisi, käest kinni käimiseid ja teise tundma õppimist. Esimesel-teisel korral ehk mitte, aga nädalate kaupa niisamaa käest kinni käia, kui oled juba 30, no ei näe mõtet sellel.

Oleneb kõik ju eesmärgist, kui eesmärk ongi vaid kuskilt ja kelleltki seksi saada, siis loomulikult esimesel korral ja mida enam oodata. Kui aga inimene soovib suhet, mingitki kooselu, läbikäimist, siis loomulikult oleks naeruväärne kohe esimesel korral voodi maanduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.06 13:54; 05.06 06:57; 06.06 12:50; 06.06 16:31; 06.06 17:56; 07.06 00:39; 09.06 10:04; 11.06 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle leian, et teatud vanast vanusest tundub see ootamine juba kergelt nõme. Täiskasvanud inimesed, mõlemad teavad, et ihu igatseb seksi järele, mis mõttega siis kusagile kaugusse edasi lükata. Ega seks ei välista jutuajamisi, käest kinni käimiseid ja teise tundma õppimist. Esimesel-teisel korral ehk mitte, aga nädalate kaupa niisamaa käest kinni käia, kui oled juba 30, no ei näe mõtet sellel.

Oleneb kõik ju eesmärgist, kui eesmärk ongi vaid kuskilt ja kelleltki seksi saada, siis loomulikult esimesel korral ja mida enam oodata. Kui aga inimene soovib suhet, mingitki kooselu, läbikäimist, siis loomulikult oleks naeruväärne kohe esimesel korral voodi maanduda.

Minul on kogemust vähe, seksinud olen üldse vaid kahe mehega. Teisega neist läksin 30-sena kohe teisel kohtumisel voodisse. See ei takistanud meil aga sugugi üksteist ka muus osas tundma õppimast ja nüüd kolm last ja 15 aastat hiljem arvan ma ikka, et kui kohe esimestel tutvumistundidel on äärmiselt hea klapp ning tunned teisega koos end mõnusalt turvaliselt, siis see, mitmendal kohtumisel sa voodisse jõuad, ei määra suhte pikaajalisuse seisukohalt midagi. Kui suhtel edasist arengut ei ole, siis tavaliselt mitte seepärast, et liiga vara sai seksitud vaid ikka seepärast, et mõnusat klappi ei teki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 10:46; 04.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle leian, et teatud vanast vanusest tundub see ootamine juba kergelt nõme. Täiskasvanud inimesed, mõlemad teavad, et ihu igatseb seksi järele, mis mõttega siis kusagile kaugusse edasi lükata. Ega seks ei välista jutuajamisi, käest kinni käimiseid ja teise tundma õppimist. Esimesel-teisel korral ehk mitte, aga nädalate kaupa niisamaa käest kinni käia, kui oled juba 30, no ei näe mõtet sellel.

Oleneb kõik ju eesmärgist, kui eesmärk ongi vaid kuskilt ja kelleltki seksi saada, siis loomulikult esimesel korral ja mida enam oodata. Kui aga inimene soovib suhet, mingitki kooselu, läbikäimist, siis loomulikult oleks naeruväärne kohe esimesel korral voodi maanduda.

Sa tõesti arvad, et nendest kohtumistest ei saa suhe alata, kui on esimesel tutvumispäeval seksini jõutud? Jah, tõenäosus suhte arenemiseks võib küll olla väiksem, kuid kindlasti ei saa öelda, et kui otsid suhet, siis on naeruväärne kohe voodisse maanduda. Pigem kiirendab see suhte leidmise protsessi, heidad kiiremini sobimatud kõrvale.

Ega ei ole nii, et iga mees kohe naisele meeldib ja et suhtes on seks teisejärguline, küll harjub. Mõni mees on selline, et eemalt vaatad oh kui tore, aga kui voodisse jõuab, siis selgub, et tal on mingi kiiks, mis ei sobi. Ja kui juba alguses midagi ei klapi, siis pole eriti mõtet asja suhteks arendada, vastumeelsus pigem süveneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.06 17:23; 04.06 14:10; 06.06 15:50; 06.06 17:37; 06.06 20:13; 07.06 13:59; 09.06 11:11; 11.06 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud nooremana paar korda selliseid olukordi, kus sai pikalt nn käest kinni hoitud ja ootusi üles krutitud, kuid voodisse jõudmisega asi ka lõppes.
Üks osutus hammaste krigistajaks. Kujuta nüüd ette, et magad mõnusasti lusikapoosis kaisus ja siis pool ööd käib su kõrva ääres mingi krigin ja norskamine vaheldumisi või ka korraga. Ma üritasin ta käte vahelt eemale vingerdada, kuid ta tuli ikka ja jälle järele ning asus kallistama, vajus unne ja hakkas hambaid krigistama. Suhteliselt õudne ning esimene koos magamine jäi ka viimaseks.
Teine kord oli pikk, ilus, sümpaatne mees, elas minust üks tänavavahe edasi, klapp tundus olevat väga hea ja see, et ta hoidis end justkui tagasi (ei tulnud külla, et “lennanud peale”, käisime lihtsalt kohtingutel ja jalutamas), mõjus mulle nii erutavalt ja arvasin, et nüüd olen küll selle õige leidnud. Ühel hetkel nõustus ta siiski mulle külla tulema, jõudsime ka voodisse, aga tal erektsiooni üldse ei tekkinudki. Üritasime mis me üritasime, tulemus null, nii õhtul, öösel kui ka hommikul. Vahet polnud, kas mängus oli suu või käed või mis iganes, riist jäigi pisikeseks ja pehmeks, ei tuksatanudki mitte. Lisaks olid tal suhteliselt pikad ja pehmed kubemekarvad, mis lõhnasid ebameeldivalt, kuigi olime enne end pesnud.
Hommikul olin nii pettunud – sain aru küll, miks need pikad jalutuskäigud ja romantika, aga… ma siiski tahan meest, kellega saab ka normaalselt seksida, mitte ainult näpukat või keelekat või vibraatorit. Meie suhtlus lõppes hetkega ja mul oli endast nii kahju, et just siis, kui mul tekkis elevus ja lootus, et kas tõesti tõi elu mu teele nii ahvatleva mehe, lendas kõik sisinal tühjaks nagu läbitorgatud õhupall.
Praegu olen suhtes, aga kui see peaks juhtumisi lõppema, siis uue suhte otsingutel mingit käehoidmisetappi küll ei planeeri. Kui klappi on, siis nii kiiresti voodisse kui võimalik. Eks sealt vaatab edasi, kas ja kuidas suhe areneb. Mida vanemaks saan, seda olulisem on hea seks ja kui head seksi pole, siis enne olen ilma meheta, kuid seksuaalselt mitteklappiva mehega suhet kindlasti ei arenda. Ei taha ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud kaasatundjatele. Jummala eest, maraton oli täpselt see sõna, mis endalgi korduvalt pähe tuli. Usu või mitte, koju jõudsin 2,5 kilo kergemana, sest see rapsimine kestis tõesti terve öö. Üllatav on see, et väikemees kohe üldse kogu selle rühmamise peale ära ei vaju. Tegemist ei ole jh teps mitte verinoore inimesega.

Mõtlesin korra, et kas seost ei või olla sellega, et tegemist on sportlasega, kes harrastab kestvusalasid- maratone jookseb, sõidab, uisutab jne. Kõikvõimalikud tabletid stimulaatoritena on välistatud.

Annaks jumal, et minuga veel kunagi midagi nii ilusat juhtuks 😀 (olen naine)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 20:13; 04.06 19:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 107 )


Esileht Pereelu ja suhted Uus suhe ja seks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.