Esileht Ajaviite- ja muud jutud Uus Swedpanga äpp

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Uus Swedpanga äpp

Postitas:
Kägu

Kas olete ka sellega hädas? No lihtsalt ei tööta. Tahad lapsele raha kanda, enne oli üks sõrmeliigutus, nüüd üks jama teise otsa.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei ole hädas ja lapsele ka ei taha raha kanda

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna uue äpi loogika on varasemast erinev, siis tahtis natuke harjumist. Aga midagi ületamatut küll ei ole.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole otseselt hädas, aga mulle lihtsalt ei meeldi uus lahendus. Äpi kohta kuidagi liiga detailne ning kirju, justkui logiks veebilehele. Enne oli hea ja konkreetne oma kindlate valikutega ning just see meeldis, et ülekande tegemiseks pakkus ta mulle kohe vajamineva konto numbri, aga nüüd pean eraldi otsima. Vajab harjumist kindlasti veel.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Allsrevas on nupp “maksed”, kui selle peale vajutad, näitab hiljuti tehtud makseid, oma kontosid ja määratud makseid – see on küll mugav.

Mis ei meeldi, on see, et enam ei ole võimalik äpist otsida kontorite ja sularahaautomaatide asukohti. “logi välja” nõuab ka üht liigutust rohkem, kui vanasti.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib, saan lapsele raha kantud ja kõik tehtud. Sisselogimine on lihtsam kui varem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib sõrmejäljega sisenemine. Väga mugav. Eelmine oli smart id-ga ja see läks kuidagi täiesti tuksi. Lõi mingi numbri ette, aga kohta, kuhu ma oma koodi kirjutan, enam ei olnud. Ma ei saanud sellest enam midagi aru ja sisse logida enam ei õnnestunud. Nüüd nii hea kontojääki vaadata. Makseid pole teinud. Ma isegi ei teagi kuidas see käib. Ikka alati arvutis teinud neid.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib sõrmejäljega sisenemine. Väga mugav. Eelmine oli smart id-ga ja see läks kuidagi täiesti tuksi. Lõi mingi numbri ette, aga kohta, kuhu ma oma koodi kirjutan, enam ei olnud. Ma ei saanud sellest enam midagi aru ja sisse logida enam ei õnnestunud. Nüüd nii hea kontojääki vaadata. Makseid pole teinud. Ma isegi ei teagi kuidas see käib. Ikka alati arvutis teinud neid.

Kui selline asi peaks veel juhtuma, siis võib abiks olla mõlema äpi uuesti installimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

“logi välja” nõuab ka üht liigutust rohkem, kui vanasti.

Miks sa välja logid? Äpi sulgedes läheb nagunii kontost välja ju. Või sain ma su jutust valesti aru

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ülimugav äpp. Meeldib näotuvastusega sisenemine.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Raputamist enam pole?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Raputamist enam pole?

Ei tundu olevat, sellest tunnen küll puudust.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas tesõrmejäljega sisse saate? Mul isegi ei paku varianti seadete all.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vana oli mugavam- Tõmbasin ekraanil ülevalt alla – kontode jäägid näha, makse sai sisselogimata teha (kuni mingi summani). Praegu tõmban ekraanil paremale ja näen kontode jääke, aga makse tegemiseks pean sisse logima.
Rikkusivad ea asja ära… 🙁 Või ma ikka ise loll?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Raputamist enam pole?

Kontojääki saab näha vidinas. Seadistada saab seadetes.

Kuidas tesõrmejäljega sisse saate? Mul isegi ei paku varianti seadete all.

Seadetes saad valida “Kasuta biomeetrilisi andmeid”.

Praegu tõmban ekraanil paremale ja näen kontode jääke, aga makse tegemiseks pean sisse logima.

Sõrmejälgeja on sisselogimine väga mugav ja lihtne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

logi sisse, vajuta oma nimetähtede peale, sealt saad sisse lülitada biomeetrilised andmed vmt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks see äpp mu välja logib, kui olen sisse loginud ja käin samal ajal mõnes teises äpis? Nt.kalkulaatoris või e-maililt vaatamas, kui suure summa pean kandma? Tahan summat sisestada, aga juba olen välja logitud…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt ei oska ma seda õieti kasutada. Ja sellepärast see mulle ei meeldigi, läheks ikka tohutu aeg, kuni ma aru hakkaks saama, kuidas ma midagi teha saan.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

“logi välja” nõuab ka üht liigutust rohkem, kui vanasti.

Miks sa välja logid? Äpi sulgedes läheb nagunii kontost välja ju. Või sain ma su jutust valesti aru

Ei lähe äppi sulgedes nagunii kontost välja, kui sulged äpi ja kohe uuesti avad, siis oled ikka veel sisse loginud. Ilmselt logib pangast välja, kui mõnda aega ei kasuta – aga selline suletud äpis sisselogituna olemine on turvarisk. Seega ikka alati on targem välja logida.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks see äpp mu välja logib, kui olen sisse loginud ja käin samal ajal mõnes teises äpis? Nt.kalkulaatoris või e-maililt vaatamas, kui suure summa pean kandma? Tahan summat sisestada, aga juba olen välja logitud…

Võibolla sa liigud eri rakenduste vahel väga aeglaselt. Minul ei logi välja. Mõnes olukorras mugav, mõnes olukorras turvaprobleemiks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vana oli mugavam- Tõmbasin ekraanil ülevalt alla – kontode jäägid näha, makse sai sisselogimata teha (kuni mingi summani). Praegu tõmban ekraanil paremale ja näen kontode jääke, aga makse tegemiseks pean sisse logima.

Minu jaoks oli ka vana mugavam ja tahaks seda tagasi. Praegune tundub nagu selline, et “käsk uuendada tuli kusagilt ülevalt, no me uuendasime siis ka üht-teist”.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldib uus äpp. Loogika on jah teine, aga palju kiirem ja mugavam. Hästi tehtud.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks kõigega on võimalik harjuda, ma leidsin atm-ide kaardi ka üles, väga rumalas kohas, kontaktide all peidus. Jälle lisaliigutusi vaja teha.
Aga see on küll vilets lugu, et e-arved ei tule äppi vaid nende nägemiseks viib rakendus kodulehele.
Samas, maksed on mugavamad. Lapsele raha kandmine ei ole probleem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest idiootsus kuubis. Vihkan kui täiesti toimiv asi, pe*se keeratakse!
Enamus kordadel ei lähe makseid läbi, makse oma kontode vahel, nõuab ka lisa vajutusi. Kui enne sai otse lotot osta, nii et 2 näpuvajutust läbi äpi, siis nüüd peab ma ei tea mitu korda sisse veel logima ja end autentima 🤦‍♀️
Samahästi võib arvutis, kodulehel makseid edasi teha.
Lihtsamaks küll midagi ei tehtud. Kas vana äppi tagasi ei saa?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei meeldi see uus äpp. LHV äpp on nagu sõõm värsket vett selle kõrval oma lihtsusega.
Mis mulle siis täpsemalt ei meeldi:
1. Et pidin kontojäägi nägemiseks laadima eraldi vidina.
2. Et tihti see äpp ja vidin ei lae andmeid. Nö jääbki mõtlema.
3. Mobiiliga poes maksmine on tüütult ebamugav.
4. Esileht on liiga infot täis. Nt viimased maksed jne.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega see vana äpp ka täiuslik ei olnud, olid ka sellel omad piirangud.
Aga uus tundub vähemalt esialgu veel halvem.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. Et pidin kontojäägi nägemiseks laadima eraldi vidina.

???
Proovisin just. Vajutan swedi ikooni, vaatan otsa, sellega logib kohe sisse ja kontojääk kohe üleval suurelt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Justnimelt – tuleb sisse logida, et kontojääki näha.
Kõigil pole näotuvastusega telefone

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõigil pole näotuvastusega telefone

No siis on näpujäljega ikka.
Ja kui seda ka mitte, siis on eluaeg aidanud helistamine 1503, kus see jääk ÖELDAKSE.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mul on sõrmejäljega. Aga vanal äpil sai ülevalt menüüriba juurest alla tõmmata, ning näha kontojääki ilma sisse logimata. Vidinaga saab kah näha ilma logimata, lihtsalt peale peab klikkama.
Ja jutt ongi sellest, et see ei tööta korralikult.
Näotuvastus mulle ei meeldi, kuidagi kummaline oli niimoodi telefoni jõllata, et sisse saada.
Kindlasti võib vaielda, et pole ju raske sisse logida ja vaadata. Jah, ei ole. Kuid olles mugav tänapöeva inimene siis ootaks erinevatelt uuendustelt siiski elu lihtsamaks muutumist. Mitte tüütumaks.
Tänan.

+4
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Uus Swedpanga äpp