Esileht Tööelu, raha ja seadused. uus tähtajaline töö ja rasedus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: uus tähtajaline töö ja rasedus

Postitas:

Ma otsisin küll, kuid eileidnud sellist teemat. Seega püstitan uue.
Vanast tüükohast sain eelmise aasta sügisel koondamisteate – üks osakond asutusel suleti. Olin kodus sügise, kuid jälgisin ka töökuulutusi. Detsembri algusest sain tööle. Pole minu eriala ja pole ka püsiv koht – lapsehoolduspuhkuse ajaks asendaja. Eile aga tegin testi ja avastasin, et rase!! Oleme ligi 5 aastat üritanud ja nüüd sellisel ajal siis.. 🙂
Siiski küsin, kuidas rahaliselt, kuidas tööga? Rasedust hetkel 4 nädalat ja ma ei plaani kohe tööandjale öelda (4 katkemist on olnud). Kui kõik läheb hästi, siis saan ikka dekreeti jääda lihtsalt selel vahega, et 3a hiljem pole enam töökohta kuhu naasta? Kuidas oleks õige käituda? Laps on väga oodatud, kuid üllatas meil praegusel hetkel tõsiset 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoline on, et sul on koht vähemalt selle ajani kindel, mil põhitöötaja laps saab u 1.5a (vanemhüvitise lõpp). Kui sind võeti asendama detsembris, siis selleni on praegu ikka veel vähemalt 1a aega (oleneb, kas alustasid enne teise töötaja alustamist, tema dekreedi alguses/ajal või siis kui ta juba lhp-l). Kui nii, siis jõuad kenasti dekreeti minna ja ka lhp-l mõnda aega olla (ma soovitaks kindlasti lhp-le jääda, mitte töölepingut lõpetada kui dekreet läbi – iial ei või teada, millal see kasulik võib olla).

Kuigi tõsi ta on, et teoreetiliselt võib asendatav töötaja 2n etteteatamisega igal hetkel lhp-lt tagasi tulla. Aga reaalsuses enamus töötajaid enne vh lõppu ei naase ning annab siiski veidi pikemalt ette teada.

Aga nüüd keskendu sellele, et enda eest hoolitseda. Pöördu kohe ka arstile ning räägi 4 katkemisest. Loodetavasti see lapsuke sünnib kenasti.

Seda ka, et kuna dekreeti jääd ilmselt 2012 aastanumbri sees, siis dekreedirahad saad 2011 aasta järgi (seal oli sul vist puuduva töötasuga kuid, seega kahjuks kaotad rahades). Ma täpselt ei tea, millal sul tähtaeg on, aga võimalik, et annaks ajastada nii, et vh algab sul kuidas soovid, kas 2012 või 2013. Saad ise arvestada, kuidas kasulikum. Dekreedis oleku periood ja dekreedirahad lähevad vh arvestuse aluseks oleku ajast välja, seega sellega summa ei vähene, kui see on 2012 järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, dekreeti saad minna kui asendatav enne ei naase. Jah, dekreedi lõppedes saad minna lhp-le kui asendatav pole naasnud.
Jah, tööleping võib lõppeda ka lhp ajal.
Sel juhul kasulik kohe pärast VH lõppu Töötukassasse-sul õigus töötuskindlustushüvitisele kui vähemalt 12k töötanud 36k jooksul(lhp jääb välja aga töölepingu lõpujärgne aeg enam ei jää)

Dekreediraha 2011.a alusel. Kui keskmine ka alla miinimumi, ikka miinimumpalga alusel(tingimusel, et töölepingus põhipalga nr vähemalt 290).

VH saad 2012.a alusel, kui dekreet lõpeb 2013 st dekreet algab pärast 14.augustit 2012

st
sünnituse tähtaeg on mitte enne septembri II poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. uus tähtajaline töö ja rasedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.