Esileht Tööelu, raha ja seadused. Uus töökoht hirmutab

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Uus töökoht hirmutab

Postitas:

Alustan uuel aastal uues töökohas. Soovisin ise muutust ja kuulutuse järgi oli see mulle sobilik. Aga on tekkinud hirm, et kui firma ei täida enda eesmärki ja ei löö läbi, ei lähe inimestele peale… Olen juba tuttavatelt kuulnud nurinat, et liiga palju reklaamivad ja püüavad pildil olla, omanik omamoodi ja ei sobi. Firma ka uus. Samas oleks see mulle just hea proovile panemiseks, sest vanas kohas oli autoritaarne režiim ja ma olin seal eikeegi. Kuidas end maha rahustada ja endas motivatsiooni leida vaatamata negatiivsele vastukajale

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja küsimus oli mis?
AGA uuele kohale minnes olla pisut närviline on normaalne. Loodetavasti kõik laabub, anna endale ja kolleegidele natuke aega. Nemad võivad ka närvis olla uue kolleegi/ülemuse pärast:)

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga on tekkinud hirm, et kui firma ei täida enda eesmärki ja ei löö läbi, ei lähe inimestele peale

Kuidas saab sinus hirmu tekitada see, kui kellegi teise (sina ju pole omanik) firma oma eesmärki ei täida?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustan uuel aastal uues töökohas. Soovisin ise muutust ja kuulutuse järgi oli see mulle sobilik. Aga on tekkinud hirm, et kui firma ei täida enda eesmärki ja ei löö läbi, ei lähe inimestele peale… Olen juba tuttavatelt kuulnud nurinat, et liiga palju reklaamivad ja püüavad pildil olla, omanik omamoodi ja ei sobi. Firma ka uus. Samas oleks see mulle just hea proovile panemiseks, sest vanas kohas oli autoritaarne režiim ja ma olin seal eikeegi. Kuidas end maha rahustada ja endas motivatsiooni leida vaatamata negatiivsele vastukajale

Ja mida sul kaotada on? Eelmise töökoha oskused on sul ju alles. Samapalju võimalusi kui on kaotada, on ju ka võita. Miks sa valid ebaõnnestumise. Karda parem seda, et firma on väga edukas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma allrs otsin uut tööd, aga ikka hirm. Alati uuel kohal hirm, et äkki ei sobi jne. See ok tunne, lihtsalt ära lase sel võimust võtta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks, et kui uuel kohal hirmu ei ole, siis on sinuga kas midagi lahti või on töökoht alla sinu võimete.
Ja oma tuttavate põhjal ära otsusta, nad ei ole esinduslik valim.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Uus töökoht hirmutab