Esileht Tööelu, raha ja seadused. Uus töökoht ja meeletu depressioon

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Uus töökoht ja meeletu depressioon

Postitas:

Otsisin üle aasta tööd. Olin töötuna arvel ja lõpuks leidsin. Olen küll lapsepuhkusel oleva inimese asendaja, aga asi ju seegi. Palk on hea ja töösisu iseenesest meeldiv. Aga töökaaslaste terror on muutunud täiesti väljakannatamatuks. Pidev \”augukaevamine\” ja \”seljataga ärategemine\” nõuab paksu nahka, aga mul seda paraku pole. Koju jõuan masendununa, jõuetuna ja nutt kurgus. Ma ju nii väga püüan oma tööd hästi teha. Tõepoolest, ma ei püüa suvaliste kolleegide meelejärgi astuda ja istuda. Aga sellest lähtuvalt kuulen ma pidevalt kolmandatelt isikutelt, et minu peale on jälle kaebamas käidud ühel või teisel põhjusel. Ometi olen ma ülimalt rahumeelne, võrreldes teistega isegi liigagi rahumeelne ja sõbralik. Kas ei peaks olema? Kas sellest kolleegide vaen? Saan aru, et asendatavat hoiti siin väga jne, aga ta ju tuleb tagasi. Millest selline vaev minu kui asendaja vastu? Arusaamatu. On kellelgi sarnast juhtumit olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui õudne, mul nii kahju sinust!
Ma ei tea miks aga mul on tunne, et just eestlaste seas on väga palju selliseid õelaid ja vastikuid inimesi, kes püüavad teistele \”jalga taha panna ja ära teha\” Olen Soomes töötanud ja seal sarnasaid olukordi eriti kuulnud pole.
Töötasin 15 aastast ühes asutuses-alguses oli jube, sest 3 kolleegi vihkasid mind(millepärast-seda ei saanud kunagi teada)ja päevast päva seda taluda oli kurnav.Hiljem õnneks tööülesanded muutusid ja viidi üle osakonda, kus kaastöötajad olid väga sõbralikud.Kui seda muutust poleks olnud siis tõenäoliselt oleksin sealt töölt ära tulnud.Karta on, et niisuguseid inimesi ei muuda, ükskõik kui sõbralik või meeldiv sa oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen märganud, et kui nendega natuke ülbem olla, siis läheb asi paremaks, sest see tekitab hoopis neis veidike ebakindlust, et näe, see meie uus ei olegi nii pehmeke ja kõigega nõus. Pigem, kui näitad, et oled konkreetne, kellelegi pugema ei kavatse hakata ja kui nemad sind ei soovi aktsepteerida, vastad samaga, õõnestab see nende positsiooni. Lõpptulemus võib olla päris hea – rägin oma kogemusest. Selgroog tugevaks ja julge oma seisukoht ikka välja öelda. Varsti need õelutsejad seal end liidritena ei tunne ja vbl leiavad selles midagi kasulikkugi, et sinuga läbi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Uus töökoht ja meeletu depressioon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.