Esileht Ajaviite- ja muud jutud Uuskasutuskeskuse hinnad

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Uuskasutuskeskuse hinnad

Postitas:
Kägu

Ütle palun, et sa teed nalja ja oled need leheküljed kuidagi võltsinud…

Need juhtumid juba tõesti sarnanevad mingi isetekkelise perekoolikate hüsteeriaga.

Noh, sama teema oli siinsetel ju paar aastat tagasi Didriksoni jopedega, et igaühel peab see olema.
Nüüd siis ilmselt osa seltskonda jookseb Tarbeklaasi vooluga pimedalt kaasa.
Homme saavad taas 10 korda odavamalt uuesti müüa, sest pole nad ei praktilised ega ka ilusad mitte.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Need juhtumid juba tõesti sarnanevad mingi isetekkelise perekoolikate hüsteeriaga.

Noh, sama teema oli siinsetel ju paar aastat tagasi Didriksoni jopedega, et igaühel peab see olema.

Homme saavad taas 10 korda odavamalt uuesti müüa, sest pole nad ei praktilised ega ka ilusad mitte.

Teemasse sa midagi kosta ei oska, kuna teiste vanu asju sina ei taha. Aga mõnitada võid ikka mõnuga?

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemasse sa midagi kosta ei oska, kuna teiste vanu asju sina ei taha. Aga mõnitada võid ikka mõnuga?

Ja sinu sisukas postitus kandis… Millist sõnumit?

Minule Tarbeklaasi toodang meeldib, näiteks vaasid on mõnusad rasked, ei lähe iga suurema õie peale ümber.
Nõukaajast jäänud kümmekond kaussi-vaasi, kasutan aeg-ajalt, aga nüüd teen vist pausi sisse, sest muidu tundun iseendale ka moevooluga kaasajooksjana. Võtan hoopis hirmkoleda Iittala jälle kapist välja 😁

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ka imestan seda Tarbeklaasi hullust! Mitmesaja euroga müüakse koledaid vaase.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka Tartus on asjad viimase kuu aja jooksul tõusnud. Ja tõesti ükskord sattusin ka uue kauba päeval kell 10.00 poodi ja oligi krabamine. Esimesed sissesaajad ladusid korvid kuhjaga täis ja alles siis hakkasid vaatama mida võtavad ja mida jätavad. Üks naine, kes endale kõik mänguasjad krabas, teda näen igal laadal neid mänguasju ka müümas. Selles mõttes oli tõesti tobe, et puidust mänguasi müüdi Uuskasutuskeskuses 1 euroga ja edasi müüdi see 5 euroga. Osad sellised edasimüüjad juba teavad kuna iga päev kaup välja pannakse ja käivadki igapäev ostmas.

See on selline kahe otsaga asi…ühest küljest jah, veits nõme. Ilmselt samad inimesed krabavad ka FB tasuta asjade grupist samamoodi kraami kokku ja siis müüvad edasi.Teisest küljest jälle….juu nad siis saavad niiviisi elatud. Parem las teenivad omale elatist sel viisil, kui mõne kuritegelikuma ja teistele inimestele otseselt kahju tekitavama sissetulekuviisi otsivad….

Ma mõtlen ka, et miks peab nii kade olema? Inimene ise ostab oma raha eest, pärast müüb samuti oma aja ja muude kulude hinnaga. Õudne, kui kade võib ikka olla!

Jah olen kade, sest mul pole võimalust päevasel ajal ega mitte uue kauba päeval poodi minna. Mänguasju ei osta ma mitte enda tarbeks vaid töövahenditeks ja tõesti hakkab rahast kahju kui tean, et oleksin saanud selle asja uuskasutuskeskusest mitu korda odavamalt.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tartu Uuskasutuskeskuses on minu meelest küll väga normaalsed hinnad. Seevastu Sõbralt-Sõbrale…! Prisma omasse olen päris palju nii enda kui lapse riideid viinud – ja mõne päeva pärast pikali kukkunud stange alla kui näinud, mis hinnad on külge pandud. Uskumatult kõrged! Üldse on seal hinnatase ikka ulmeks kiskunud, Ikea kraam on tõesti kallim, kui poes ( ja tihti on asjadel ka midagi puudu, nt söögitoolil turvarihmad jne).H ja M väljaveninud ja värvist riided jms on väga üle hinnatud ning seda on nüüd paraku enamus.

Seega sinna oma asju enam ei vii, viin Taaskasutuskeskusse, kus kui teenindajaga pilgud kohtuvad ka Aitäh! öeldud, mitte nagu Sõbralt-Sõbrale:”nooooo…kui on korraliku ja puhtad, siis viige sinna (toonil parem kui ei viiks). Samas juba pool kaupa neil Eesti annetustest. Ja kapuuts kadunud kerge laste tuulejope, mitte esimeses nooruses – 8 EUR-i panna…no tule taevas appi:))))) ostsin ise äkki 1.-  teisest kaltsukast.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi oskan, lihtsalt sina ei saanud aru.
Kui sulle midagi proovida seletada, siis ilmselt peab kasutama lihtlauseid ja max. kolme sõnaga.

Aga ma oskan isegi seda teha.
– Uuskasutusest ei pea ostma, kui hinnad on kallid. Ja kallid on nad sellel põhjusel, et 1. see teema on populaarne ning 2. poodide pidamine ongi kallis tegevus.
– Kes neid kalliks peab, võib ju alati samu asju osta portaalidest (mis samuti teenivad vaheltkasu, aga tunduvalt vähem). Osta.ee, okidoki, KB jne.
Mingit “eluaegset garantiid” sai ei saa sellise toote puhul nagunii ei kuskilt, kui tegu on vana või kasutatud asjaga.

“Teiste vanadest asjadest” on mul auto, kinnisvara, palju riideid, isegi jalgratas.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tänapäeval ongi taaskasutus kallis. Vaata facebookis järelturgusid! Asjad müüakse põhimõtteliselt peaaegu uue hinnaga. Kõige parem näide on igasugused cybexid ja asjad. Vahel jääb tunne, et ostetaksegi sellepärast uuena, et pärast kasutatuna see räbal nime peale pea uue hinna eest maha müüa. Ise ostsin poest vankri 1600€ eest, sama vanker oli kasutuses olnud aasta ja inimene tahtis selle eest 1400€ saada. Loll pole see kes müüb vaid see kes ostab. Samas on näha, et ega inimesed enam ei osta naljalt järelturult kalli hinnaga kasutatud kraami. Oli ka selline olukord kus üks naine müüs 6 kuud kasutuses olnud vankrit 300€ ja siis keegi viitas, et poest saab uuena soodushinnaga 320€ (balios s). Seepeale kiideti ka, et tema ostis ju selle 399€ ehk siis üritataksegi võimalikult kasumisse oma kasutatud träni müümisega jääda.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesin just hiljutist postitust ühes blgis ja seal välja toodud Uuskasutuskeskuse hinnad odavad ju.

http://ebaparlikarp.ee/?p=40369

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka Tartus on asjad viimase kuu aja jooksul tõusnud. Ja tõesti ükskord sattusin ka uue kauba päeval kell 10.00 poodi ja oligi krabamine. Esimesed sissesaajad ladusid korvid kuhjaga täis ja alles siis hakkasid vaatama mida võtavad ja mida jätavad. Üks naine, kes endale kõik mänguasjad krabas, teda näen igal laadal neid mänguasju ka müümas. Selles mõttes oli tõesti tobe, et puidust mänguasi müüdi Uuskasutuskeskuses 1 euroga ja edasi müüdi see 5 euroga. Osad sellised edasimüüjad juba teavad kuna iga päev kaup välja pannakse ja käivadki igapäev ostmas.

See on selline kahe otsaga asi…ühest küljest jah, veits nõme. Ilmselt samad inimesed krabavad ka FB tasuta asjade grupist samamoodi kraami kokku ja siis müüvad edasi.Teisest küljest jälle….juu nad siis saavad niiviisi elatud. Parem las teenivad omale elatist sel viisil, kui mõne kuritegelikuma ja teistele inimestele otseselt kahju tekitavama sissetulekuviisi otsivad….

Ma mõtlen ka, et miks peab nii kade olema? Inimene ise ostab oma raha eest, pärast müüb samuti oma aja ja muude kulude hinnaga. Õudne, kui kade võib ikka olla!

Jah olen kade, sest mul pole võimalust päevasel ajal ega mitte uue kauba päeval poodi minna. Mänguasju ei osta ma mitte enda tarbeks vaid töövahenditeks ja tõesti hakkab rahast kahju kui tean, et oleksin saanud selle asja uuskasutuskeskusest mitu korda odavamalt.

Aga see on ju sinu valik. Väga, väga inetu on tigetseda ja kadetseda nende üle, kel teistsugused võimalused ja valikud.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seega sinna oma asju enam ei vii, viin Taaskasutuskeskusse, kus kui teenindajaga pilgud kohtuvad ka Aitäh! öeldud, mitte nagu Sõbralt-Sõbrale:”nooooo…kui on korraliku ja puhtad, siis viige sinna (toonil parem kui ei viiks). Samas juba pool kaupa neil Eesti annetustest. Ja kapuuts kadunud kerge laste tuulejope, mitte esimeses nooruses – 8 EUR-i panna…no tule taevas appi:))))) ostsin ise äkki 1.-  teisest kaltsukast.

Teine “teine Eesti” 🙁
Kas tõesti käib korrektsete lausete moodustamine täiskasvanud inimesel üle jõu?

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

ehk siis üritataksegi võimalikult kasumisse oma kasutatud träni müümisega jääda.

Normaalne ju? Sina äritseks kahjumiga? Miks?

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

tartu taaskasutus ei võta riideid vastu ja sealse müüja tujukus ja nähvamised on paljud taaskasutuse fännid (=ostjad) toda poodi vältima pannud. nõude jm hinnad kõvasti kallimad kui nt uuskasutuses

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli ka selline olukord kus üks naine müüs 6 kuud kasutuses olnud vankrit 300€ ja siis keegi viitas, et poest saab uuena soodushinnaga 320€ (balios s). Seepeale kiideti ka, et tema ostis ju selle 399€ ehk siis üritataksegi võimalikult kasumisse oma kasutatud träni müümisega jääda.

Kasutatud vankrite eest soovitakse küll kohati ulmehinda saada. Kui asi on kasutuses olnud pool aastat, aasta, paar, siis ei ole see enam uueväärne, mille eest sadu eurosid küsida. Tuttav müüs turvatooli 15 euroga, sest ei tihanud rohkem küsida ja see oligi väga hea hind, sest huvilisi olevat olnud piisavalt.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ehk siis üritataksegi võimalikult kasumisse oma kasutatud träni müümisega jääda.

Normaalne ju? Sina äritseks kahjumiga? Miks?

Oma kasutatud asja eest ma üle 50% poe hinnast ei küsi. Pigem müün odavamalt ja saan asjast lahti kui müün kallimalt ning jäängi müüma

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.facebook.com/1049682838561137/posts/1451570648372352/?d=n

Uuskasutuskeskusele ägavad kaltsude all, sest eestlased ostavad kilode kaupa riideid kokku. Kellelgi pole tegelikult nendega midagi teha.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uuskasutuskeskusele ägavad kaltsude all, sest eestlased ostavad kilode kaupa riideid kokku. Kellelgi pole tegelikult nendega midagi teha.

Olen seda kogu aeg öelnud, aga mingis prügiteemas, kui julgesin kirjutada, et viin oma kantud rõivad-jalanõud jäätmejaama, sain kuulda kui südametu julmur ma olen ja oleks hoopis taaskasutusse pidanud viima, sest “kas sind üldse ei huvita, et osadel inimestel pole midagi selga panna”.
Tõesti ei huvita, vabandust!

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen seda kogu aeg öelnud, aga mingis prügiteemas, kui julgesin kirjutada, et viin oma kantud rõivad-jalanõud jäätmejaama, sain kuulda kui südametu julmur ma olen ja oleks hoopis taaskasutusse pidanud viima, sest “kas sind üldse ei huvita, et osadel inimestel pole midagi selga panna”.

Sind tõesti ei peagi huvitama kas ja mida teistel inimestel selga on panna aga planeet, millel elad, võiks küll huvitada. Loodetavasti sul endal ei ole lapsi.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sind tõesti ei peagi huvitama kas ja mida teistel inimestel selga on panna aga planeet, millel elad, võiks küll huvitada. Loodetavasti sul endal ei ole lapsi.

See viimane on muidugi klassika! 😂

Lugedes teemaalgatajat, kes odavpoodidest lapstööjõuga toodetud lirusid käib jahtimas, nendin, et temasuguseid tõesti planeedi saatus ei huvita. Neid ka mitte, kes oma “kappppi tühjendusi” iga paari kuu tagant teevad. “Lapsele on vaja!” inimesed samuti jalajäljele ei mõtle. Mina aga maksan, et prügi utiliseerida saaks, ja korraga olen loodusreostaja. Mõtle ikka, mis jama sa suust välja ajad.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänapäeval ongi taaskasutus kallis. Vaata facebookis järelturgusid! Asjad müüakse põhimõtteliselt peaaegu uue hinnaga. Kõige parem näide on igasugused cybexid ja asjad. Vahel jääb tunne, et ostetaksegi sellepärast uuena, et pärast kasutatuna see räbal nime peale pea uue hinna eest maha müüa. Ise ostsin poest vankri 1600€ eest, sama vanker oli kasutuses olnud aasta ja inimene tahtis selle eest 1400€ saada. Loll pole see kes müüb vaid see kes ostab. Samas on näha, et ega inimesed enam ei osta naljalt järelturult kalli hinnaga kasutatud kraami. Oli ka selline olukord kus üks naine müüs 6 kuud kasutuses olnud vankrit 300€ ja siis keegi viitas, et poest saab uuena soodushinnaga 320€ (balios s). Seepeale kiideti ka, et tema ostis ju selle 399€ ehk siis üritataksegi võimalikult kasumisse oma kasutatud träni müümisega jääda.

Seal kärugrupis on tõesti huvitav see, et kui keegi küsib nõu, mis hinnaga kasutatud käru müüa, siis hakatakse alati rääkima ostuhinnast, et pane 70% või 50% ostuhinnast vms. Mis see loeb, palju sa ise maksid selle eest,  nagu järelturu müüjal oleks õigus teatud protsent ostuhinnast tagasi saada. Sama loogika järgi kui ise ostsid käru soodukaga, aga järelturul müüakse samaväärseid kallimalt kui sinu 70% ostuhinnast, siis sa ei tohi rohkem küsida?

Ja kokkuvõttes, müüki võib panna iga hinnaga, kui keegi soovib osta, siis ostja enda asi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oli ka selline olukord kus üks naine müüs 6 kuud kasutuses olnud vankrit 300€ ja siis keegi viitas, et poest saab uuena soodushinnaga 320€ (balios s). Seepeale kiideti ka, et tema ostis ju selle 399€ ehk siis üritataksegi võimalikult kasumisse oma kasutatud träni müümisega jääda.

Kasutatud vankrite eest soovitakse küll kohati ulmehinda saada. Kui asi on kasutuses olnud pool aastat, aasta, paar, siis ei ole see enam uueväärne, mille eest sadu eurosid küsida. Tuttav müüs turvatooli 15 euroga, sest ei tihanud rohkem küsida ja see oligi väga hea hind, sest huvilisi olevat olnud piisavalt.

Kui huvilisi piisavalt, siis oligi hind liiga odav ju. Ise ei julgeks osta 15 euro eest turvatooli, mul tekiks kohe küsimus, mis sellel viga on.

+1
0
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Uuskasutuskeskuse hinnad