Esileht Väikelaps Uut voodit

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Uut voodit

Postitas:
Kägu

Olen lapsele uue voodi otsingutel. Beebi võrevoodist on välja kasvamas. Kahjuks on valik nii suur, et ei oska valida. Milline voodi on teie lapsel? Hinnaklass 200-300 max.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.ikea.ee/et/products/magamistuba/voodid/voodid-vaikelastele/slakt-lisavoodikoha-hoiukastiga-voodiraam-valge-spr-89227731

Minu lastel on sellised. Nii väikesele, kes otse võrevoodist ümber kolib, ostaksin turvapiirde juurde. https://www.ikea.ee/et/products/lastetuba/lapsed-3-7/voodid-vaikelastele/vikare-turvapiire-valge-art-30099293

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võta võimalusel täismõõdus. Siis saad vajadusel mugavalt teda kaissu võtta tema enda voodis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peale võrekat otstsin lapsele 160 cm pika voodi äärega. Kui kooli läheb siis saab täismõõdus voodi, milles magab eeldatavasti kuni välja kolib 🙂 Taoline aga mitte sama mudel: https://www.on24.ee/laps/lastemoobel_sisustus/lastevoodid/122502

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas saab voidi ostmine nii keeruline olla? Milline on ülejäänud mööbel, kui palju on ruumi? Selle järgi ostadki. Mune poodi ja vaata, mis meeldib. Iga adi ei pea käima teiste kogemuse järgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie kasutasime pikalt võrevoodit, sest sellel käis üks külg ära ja lahtisele küljele ostsime sama IKEA turvapiirde, mida keegi siin juba soovitas. Võrekas oli lihtsalt mõnusalt väike ja kuni laps sinna kenasti ära mahtus, polnud mõtet ruumi suurema voodi peale raisata (hiljem magas seal veel mõnda aega ka ilma turvapiirdeta). Ja järgmiseks tuli kohe täissuuruses üheinimese voodi, mis ilmselt jääbki kuni selle ajani, mil ta kodust välja kolib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin pikendatava, aga kahetsen, et ei ostnud kohe täispikka 1-inimese oma. See tükkidena madrats ei ole kindlasti sama mugav kui täispikk.
Pikendatava voodi I osast kasvab väga kiiresti välja (ei mäleta, kas üldse kasutasime seda), II osa pikemal lapsel ei kestnud 3-aastaseks saamiseni, väiksemakasvulisel vist nüüd 4-aastasena tuleb pikendada.
Kasutame muidugi edasi ka täispikana, kuna ei taha igal aastal voodeid vahetada, aga vist vahetan jupilise madratsi välja täispika vastu, kui voodi täispikaks saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie ostsime ka täispika täiskasvanud inimese voodi. Meie lapse tuppa mahtus ära 140cm laiune, seega päris lai on ka. Täiskasvanu laia voodit sellises hinnaklassis päris vist ei saa, sest põhiliselt on kallis madrats ja madratsi pealt mina kokkuhoidu ei teeks, sest see peab ju sinu lapse selga ja arengut toetama parimal võimalikul viisil. Aga ma arvan, et pika 90cm laiuse korraliku madratsiga voodi võiks küll juba max 300 euro eest saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsime oma tollal 3a lapsele selle: https://www.optimus.lv/ru/produkts/257121/430

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.webshop.ee/voodi-pauline-90×200-metallist-varv-valge

Meil selline voodi, laps 6a.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on lapsel sedatüüpi voodi: https://www.on24.ee/sisustus/voodid_madratsid/voodid/218161
Mitte päris sama mudel, aga põhimõtte sama, et kastid voodi all. Saigi ostetud kohe suur voodi pärast võrekat, praegu laps kuuene. Voodi all kastides on mänguasjad, selle võrra toas vähem muud mööblit, pole vaja mänguasjakasti või kappi, hea kõik ära panna. Selliseid on mitmes veebipoes, me leidsime lõpuks mudeli, mille sai soodukaga kätte u 250ga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peale võrevoodit kasutasime vanemast lapsest jäänud pikendatavat voodit. 6 aastaselt läksid öösel jalad vastu voodi äärt (ilma pikendust lahti tegemata) ja ostsime täispuidust 90×200 voodi, selle sisse uue madratsi. Pikendatavalt voodilt võtsime ääre ja mees kruvis selle uuele voodile külge kuna laps rabeleb õudsalt ja oli oht, et keerab ennast voodist välja. Esimesel öösel keeraski end isegi üle kõrgendiku maha. Õnneks olin selleks valmistunud ja pikendatava voodi madratsid olid maha pandud. Voodi saime Ostast 30 euroga. Väga korralik.
90cm lai voodi on väikse lapse jaoks üsna lai. Kui laps on rabeleja, siis võib juhtuda, et keerab ennast öösel ringi või risti. Seega kui panete ääre, võiks see ulatuda vähemalt poole peale.
Pikendatavat voodit ei tahtnud enam kasutada kuna tundus, et lapsel läks seal kitsaks (laius vist 70cm). Öösel kuulsin pidevalt kolks ja kolks – lapse käed käisid pöörates vastu voodi äärt. Ja pikendatava voodi madrats ei olnud hea – liiga õhuke ja mitmest jupist kokku pandav.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Uut voodit