Esileht Pereelu ja suhted Uute abielusõrmuste nö üleandmine-kuidas teie toimiksite?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Uute abielusõrmuste nö üleandmine-kuidas teie toimiksite?

Postitas:

Meil on detsembris alles 3.pulmaaastapäev. Suutsin aga mõnda aega tagasi oma sõrmuse ära kaotada. Kuna need olid lihtsalt poest ostetud, siis samasugust enam ei ole õnnestunud leida-küll sarnast,aga mitte siiski sama.
Kuna need sõrmused said nö omal ajal suhteliselt väikse eelarvega soetatud, siis ega nad väga kvaliteetsed ka polnud-minu oma korduvalt lömmis olnud ja ka mehel sama asi.Puudusid ka graveeringud.
Seega mõtlesime, et ostame siis üldse mõlemale täiesti uued ja korralikud sõrmused,laseme graveerida jne. Ja siis annaks nö aastapäeval üle.

Nüüd jäingi mõtlema, et kuidas sellist asja kõige parem teha oleks, sest pole see ju ka päris lihtsalt nö suvalise ehte kinkimine.
Ise pakuks välja 3 varianti, aga ei teagi,milline neist kõige parem oleks:
1) Tuleval pulmaaastapäeval (dets.) anname lihtsalt teineteisele natuke mõnusamas õhkkonnas sõrmused (kodus välja minna ei saa, sest siis beebi alles 2 kuune). Õhtul lapsed magama,sampus,küünlad jne.
2)Teeme seda hoopis järgmisel aastal, kui saame kuskil natuke erilisemas kohas kahekesi olla (plaanis reisile minna pulmaastapäevaks).
3)Ootaks kuni 5.aastapäevani ja teeks hoopis pisikese koosviibimise/peo lähedastega,kes pulmas olid (meil oli väike pulm).
Vahetaks omavahel siis ilusaid sõnu ja sõrmuseid ja peaks pisikese peo vms.

Millist varianti teie eelistaksite või pakuksite midagi muud välja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 09:47; 20.07 17:23; 21.07 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostaks otsekohe uued sõrmused ja annaks kahekesi olles (shampus ja kook) üle. Ei peaks pikka sõrmusteta vahet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ebausklik selle koha pealt ja teeksin kiiremas korras uued sõrmused ja annaks kahekesi olles pidulikult üle. Vaataks pulmavideot ja fotosid taustaks, meenutaks toimunut jne.
Ei ootaks isegi detsembrini, suht kohe teeks (kui sõrmuste raha olemas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksige nagu pulmaööl ja vahetage orgasmi saades sõrmused 😉
Ma tõenäoliselt ostaks sõrmused ja paneks sõrme..asi ants..Vaja siis heietada kõige juures või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 15:13; 21.07 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks variant lapse sünni puhul sõrmuseid vahetada. Minu meelest igati sobiv, sest laps on teie armastuse tagajärg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kadus ka nädal tagasi abielusõrmus ära.Olen kaalust alla võtnud,ei tundunud küll,et ära tuleb sõrmest.
Nii kahju,sest ilus sõrmus oli,nime veel sees polnud.Pidime pulma-aastapäeval laskma nimed sisse teha.
Mees ostab uue,ei tee mingit tseremooniat.Panen lihtsalt uuesti sõrme,ja olen hoolikam.Tuleb kohe parjaks teha,kui on muutusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ei ole uuel sõrmusel mingit erilist emotsionaalset väärtust seoses abiellumisega.See oleks nö väliseks näitajaks,et olen abielus. Aga milleks teistele see teadmine.Kui see üks ja ainus õige sõrmus kaoks,siis võib muidugi teha uusi nö tseremooniaid mehega omavahel,aga siis oleks uus sõrmus ikka miski muu tähtsusega kui see esimene sõrmus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi mehega, ka tal on mõtteid kindlasti, et mis variant sobiks talle kõige paremini. Väga kaua aga ei maksaks oodata selle sõrmuse vahetamisega.

Meil on ka poolenisti uued sõrmused. Mees kaotas oma ära, minule jäi oma jagu väikseks. Olin lisaks salasuhte pidaja ning võtsin oma sõrmuse lõpuks päris ära. Uus sõrmus mehele ja minu oma pisut laiemaks sai tehtud siis, kui otsustasin selle pulli lõpetada nin lubasime, et oleme edaspidi ekslusiivses suhtes ning suhtume oma abielusse tõsiselt. Mingit tseremooniat ei ole uute sõrmuste jaoks spetsiaalselt olnud. Niipea, kui minust sai uuesti aus naine, võtsin oma sõrmuse, tegin laiemaks ja panin sõrme tagasi. Muud välist sümbolit, et jään talle truuks, ei osanud ma tol hetkel välja mõelda. Aga see oli talle oluline ja tähtis. Mees tegi sellepeale omale uue sõrmuse ja see läks ka kiirelt sõrme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te ikka abielus olete ja kannate sõrmust, siis lähete ostate need sõrmused ära ja teete kahekesi kena pidulikuma istumise ja pistate üksteisele sõrme. Nüüd, lähemal ajal, mitte talvel ega tuleval aastal ega 20 aasta pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 16:38; 20.07 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu jaoks ei ole uuel sõrmusel mingit erilist emotsionaalset väärtust seoses abiellumisega.See oleks nö väliseks näitajaks,et olen abielus. Aga milleks teistele see teadmine.Kui see üks ja ainus õige sõrmus kaoks,siis võib muidugi teha uusi nö tseremooniaid mehega omavahel,aga siis oleks uus sõrmus ikka miski muu tähtsusega kui see esimene sõrmus.[/tsitaat]

No minu jaoks isiklikult ei ole sõrmus üldse mingi tähendusega, välja arvatud signaal teineteisele ja avalikkusele, et oleme seotud ja jah-sõna öelnud. Nii et minul isiklikult täitsa poogen, mis sõrmus. Aga see, mis tähendus meile sinuga sõrmusel on, ei puutu praegu asjasse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 16:38; 20.07 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laske end kiriklikult laulatada. Või siis selle usu rituaali järgi, mis on teile kõige südamelähedasem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna hetkel olen rase ja veidi ka käed turses ja kaalu juures, siis ei julge kohe ka sõrmuseid osta-muidu sama seis, et praegu läheb ja pärast suur. Olin sõrmuseid ostes rase, pärast võtsin kaalust palju alla, ei saanud ka aru, et sõrmus eriliselt suur oleks ja üks hetk oli lihtsalt kadunud.

Minu jaoks on oluline,et selle sõrmuse andmine ei oleks nii,et sähh sulle ja mulle. Muidugi ei tähenda abielu sõrmust jne,see vaid märk, aga samas märk,mida ma kannangi ainult ühe ja kindla mõttega-ma olen kellelegi pühendunud ja seotud ja selle üle uhke. Ja eks ta ikka natuke suurema tähendusega, kui näiteks niisama sünnipäevaks saadud sõrmus.

Seega tahaks siiski, et selle üleandmine teineteisele oleks natuke erilisem. Nii arvab ka abikaasa. Samas mingit kindlat arvamust tal,et kuidas seda teha jne ei ole. Aga asi, mida me mõlemad siiski arvame on see, et see võiks siiski toimuda pulmaaastapäeval.

Seega vist jääks ikkagi nii, et sellel aastapäeval,väike omavaheline ilus hetk ja sõrmused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 09:47; 20.07 17:23; 21.07 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiste inimeste oma sõrmuste vahetamist vaatama kutsumine oleks veidi tobe. Mis see teisi huvitab, et te sõrmused ära kaotasite ja nüüd uued ostsite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust on see et umbes teeme ilusa romantilise õhtu, sööme maasikaid ja joome ¨ampust täitsa ok..aga mingi sõrmuste vahetamise koht tundub MULLE küll seal veits kentsakas ja naljakas 😀 Aga igaühe oma asi…
Mulle üldse ei meeldiks sellisel juhul mingi KORRALDATUD ilus õhtu. Kui mu sõrmus oleks kadunud, siis ma annaks ehele märku et ta üllataks mind kuidagi uue sõrmusega, kui ma seda ei oska oodata…:) Umbes nagu naljaga et \”kas tuled mulle uuesti naiseks\” või \”kas sa tahaksid ikka edaspidi ka minu naine olla\” 😀 See võib ka toimuda romantilise õhtu käigus..aga mulle ei meeldiks nii et selle eesmärgiga teeme omavahel ilusa õhtu ja eraldi sõrmusevahetus tseremoonia 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 15:13; 21.07 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minuarust on see et umbes teeme ilusa romantilise õhtu, sööme maasikaid ja joome ¨ampust täitsa ok..aga mingi sõrmuste vahetamise koht tundub MULLE küll seal veits kentsakas ja naljakas 😀 Aga igaühe oma asi…
Mulle üldse ei meeldiks sellisel juhul mingi KORRALDATUD ilus õhtu. Kui mu sõrmus oleks kadunud, siis ma annaks ehele märku et ta üllataks mind kuidagi uue sõrmusega, kui ma seda ei oska oodata…:) Umbes nagu naljaga et \”kas tuled mulle uuesti naiseks\” või \”kas sa tahaksid ikka edaspidi ka minu naine olla\” 😀 See võib ka toimuda romantilise õhtu käigus..aga mulle ei meeldiks nii et selle eesmärgiga teeme omavahel ilusa õhtu ja eraldi sõrmusevahetus tseremoonia :D[/tsitaat]
Mina just mõtlesin sama moodi.
Kuna sõrmused lahkusid meil mõne kuu eest sõrmest minu süül, siis arvan, et mina pean ka uued hankima ja uue abieluettepaneku tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui me igal aastal nagunii oma pulmaaastapäeva tähistame, siis sinna juurde ka uute sõrmuste üleandmine ei ole ju mingi eriline tseremoonia ning just sobib sinna päeva juurde. Korduvalt olen ju öelnud, et just sellel päeval seda teeksime.
Seda enam, kui me otsustasime mõlemale uued sõrmused muretseda, mitte ainult mulle.

Aga tänan kõiki arvamuse eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 09:47; 20.07 17:23; 21.07 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina just mõtlesin sama moodi.
Kuna sõrmused lahkusid meil mõne kuu eest sõrmest minu süül, siis arvan, et mina pean ka uued hankima ja uue abieluettepaneku tegema. [/tsitaat]

Milles sinu \”süü\” seisnes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 19:22; 21.07 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielusõrmuse kaotamine on halb enne…..uuri netist. Mina ei muretseks uusi sõrmuseid, kui pole, siis pole. Kui on ette nähtud, siis imekombel leiad oma vana abielusõrmuse üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Abielusõrmuse kaotamine on halb enne…..uuri netist. Mina ei muretseks uusi sõrmuseid, kui pole, siis pole. Kui on ette nähtud, siis imekombel leiad oma vana abielusõrmuse üles. [/tsitaat]

Mina küll nii ebausklik ei oleks. Pigem pean halvaks endeks seda, kui mees väidetavalt \”töö\” pärast (ka vabadel päevadel ning puhkuse ajal) abielusõrmust kandmast keeldub:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 19:22; 21.07 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaotasin ka oma sõrmuse aastaid tagasi. Sõrmuseta ringikäimine on küll halb enne, seega meie lasime teha lihtsalt kohe uue sõrmuse ja kannan seda senini nagu oleks see seesama, mis mees mulle pulmapäeval sõrme pani. Lasin teha täpselt samasuguse kui mehel, ainult et õigema suurusega siis. Sõrmuseta ringi ei käiks mitte päevagi kauem kui sõrmuse valmistamine aega võtab.
Olgu lisatud, et meil on hulgenisti tuttavaid, kes tegid uusi, moodsamaid ja uhkeid sõrmuseid ja uuendasid vandeid ja kulutasid tseremooniatele suuri summasid – kõik nad on tänaseks lahutatud. Tseremooniad ei too õnne ega hoia peret koos, seda teeb ikka armastus ja hoolimine ja kohusetunne.
Minu sõrmus on siiani kadunud, kuigi tean, kus selle kaotasin, pole seda õnnestunud leida. Samas ei tule mulle meeldegi, et see pole ju originaalsõrmus, muul ajal, kui näiteks praeguse teema juures. Minule seostub see 20 a vana sõrmuse väliskuju selle tundega, mida tollal läbi elasin, kui abiellusime, seega ei vahetaks seda kuju kunagi millegi moodsama või ilusama vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Uute abielusõrmuste nö üleandmine-kuidas teie toimiksite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.