Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: …

Postitas:

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.12 15:06; 30.12 21:23; 30.12 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

koolitustelt ja huviringidest olen mina täiskasvanuna leindud
niisama kuskil kohatud tuttavad ei jää püsima, aga kui mingi ühine tegevus või väärtus seob, siis jääb pidev suhtlemine millest saab ka sõprus tekkida

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõprussuhete tekkimiseks on vaja aega. Sul ei paista seda eriti olevat. Millal sa kavatsed nende uute tuttavatega suhelda? Huviringid ja koolitused on muidu hea idee. Leiaksid sarnaste huvidega inimesi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui need eelmised suhteid olid väärtuslikud, otsi need inimesed üles. Tunne huvi, kuidas neil läinud on. Pikaajaline tutvus ja sõprus on väärtus. Aga kui tõesti uusi inimesi ellu vaja on, siis otsi oma huvidepõhiseid tutvusi. Loengud, seminarid, kursused, vestlusringid jne on head kohad märgata inimest, kes võiks sulle pikemalt ka huvi pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskandis oled ja mida teha meeldib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvel muidugi pole aga kevadel hakka orienteerumas käima. Mina sain niimoodi endale ühe hea sõbra. Samad näod päevakutel.

http://paevakud.ee/category/laane-virumaa-orienteerumiskolmapaevakud/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koolitustelt ja huviringidest olen mina täiskasvanuna leindud

niisama kuskil kohatud tuttavad ei jää püsima, aga kui mingi ühine tegevus või väärtus seob, siis jääb pidev suhtlemine millest saab ka sõprus tekkida

Mind kohe huvitab, mis huviringidest neid leitakse?
Olen ise spetsiaalselt läinud huviringidesse, et äkki kohtub uute inimestega.
Reaalsus on see, et kui kell kukub, siis iga isik läheb oma teed. Ole isegi teinud ettepanku, et läheb edasi kuskile istuma..siis kõigil kiire..See oleks nagu privaatsuse rikkumine, kui midagi enamat ootad. Jah fb sõbraks lisatakse, aga sellega asi ka passiivselt piirdub

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )