Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: V

Postitas:
Kägu

Tere. Olin mõni aeg tagasi pubis sõbrannaga. Kuulsime kõrvalolevast lauast omavahel tuttavate meeste juttu.Üks kelkis,et tema naine nii hea ja parim,teise mehe naine polevat väärikas vms. Et pole pikema suhte naine jne. Me ei saanud aru miks peab end kiitma ja teist maha tegema? Kergitasime kulmu selle jutu peale. Ma tihti eesti meest kiitnud välismaalastele,üritanud mõista .Aga teiste maha tegemine on küll matslus.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahah.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti mees ongi mats, sest isa oli mats ja vanaisa oli mats. Kultuur tuli alles siis kui sakslane selle tõi. Eestlastel on ka suht kannataja geenid. Kindlasti peaks verd segama eksootiliste riikide meestega. Vaadake kuidas must mees naist jumaldab

 

+8
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Naljakas, kuidas mõnele ikka meeldib lauseid kontekstist välja tõmmata. Ja kui keegi kuulab sind ja su sõbrannat meeste üle arutamas, siis arvab ka, et oled õeluskott, kui kurdad, kuidas mees kodutöödes vähe aitab või muu tavaline teema. Suhted on ju väga erinevad, mõni ongi lühemaajaline. Võibolla see kommenteerija mees oskas hoopis läbi näha, et sõber ei ole oma naisesse nii armunud nagu ta ise oma naisesse on. Või et ta lihtsalt hindab naiste juures erinevaid asspekte kui ta sõber. Mis seal nii imelikku on? Inimesed ikka arutavad oma arvamusi omavahel ja mõni on lihtsalt domineerivama välja ütlemisega.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niiii lahe teema pealkiri, sina vorbidki neid ühetähelisi siin jah?

Lisaks, mis selle teema point on??

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sõin täna kartuliputru. Pärast tööd lähen käin toidupoes ja siis veel kinno. Homseks on plaanis suurpuhastus ja saun.

/sorry, ma sain aru, et me kirjutame suvalisi mõtteid siia üles

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealkiri oli- Viisakus
Kus oli kirjas et kontekstist väljas ?
Öeldu point oli et mul oli eesti mehe pärast häbi. Norm mees ei tee oma vana tuttava naist maha. Ja ei kiida oma naist mitmekordselt valjusti. Ja see ei olnud kuskil kolkas vaid Tln kesklinnas.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Olin mõni aeg tagasi pubis sõbrannaga. Kuulsime kõrvalolevast lauast omavahel tuttavate meeste juttu.Üks kelkis,et tema naine nii hea ja parim,teise mehe naine polevat väärikas vms. Et pole pikema suhte naine jne. Me ei saanud aru miks peab end kiitma ja teist maha tegema? Kergitasime kulmu selle jutu peale. Ma tihti eesti meest kiitnud välismaalastele,üritanud mõista .Aga teiste maha tegemine on küll matslus.

aga miks sa sellelt mehelt ei küsinud? Juu tal oli vajadus ennast kuidagi upitada. Teine äkk iütles, et ostis just alles uue auto.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Olin mõni aeg tagasi pubis sõbrannaga. Kuulsime kõrvalolevast lauast omavahel tuttavate meeste juttu.Üks kelkis,et tema naine nii hea ja parim,teise mehe naine polevat väärikas vms. Et pole pikema suhte naine jne. Me ei saanud aru miks peab end kiitma ja teist maha tegema? Kergitasime kulmu selle jutu peale. Ma tihti eesti meest kiitnud välismaalastele,üritanud mõista .Aga teiste maha tegemine on küll matslus.

Teiste jutu peamt kuulamine on ka matslus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

V nagu veritasu või.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oma naist kiidab, on just kõik väga hästi – pahasti oleks see, kui “norm mees” oma naist kõvahäälselt laidaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niiii lahe teema pealkiri, sina vorbidki neid ühetähelisi siin jah?

Lisaks, mis selle teema point on??

Sa ei ole veel siiamaani aru saanud, et Perekoolis ei saa paljud inimesed pealkirju kirjutada? Mina ka ei ole veel leidnud brauserit, kus seda teha saaks. Kui sa seda nähtust esimest korda kohtad, siis jah, aga sa ei peaks lahmima ega mõnitama. Loe Kasutajaabi ja teisi PK foorumi teemasid, kui muidu ei usu ja aru ei saa, mis toimub.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niiii lahe teema pealkiri, sina vorbidki neid ühetähelisi siin jah?

Lisaks, mis selle teema point on??

https://foorum.perekool.ee/teema/uue-teema-tegemine/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad olid meist 2m kaugusel.

Kõik oli selgelt kuulda.

Mina ja maailm..

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niiii lahe teema pealkiri, sina vorbidki neid ühetähelisi siin jah?

Lisaks, mis selle teema point on??

Sa ei ole veel siiamaani aru saanud, et Perekoolis ei saa paljud inimesed pealkirju kirjutada? Mina ka ei ole veel leidnud brauserit, kus seda teha saaks. Kui sa seda nähtust esimest korda kohtad, siis jah, aga sa ei peaks lahmima ega mõnitama. Loe Kasutajaabi ja teisi PK foorumi teemasid, kui muidu ei usu ja aru ei saa, mis toimub.

Kasutagu arvutit. Kirjutab pealkirja sisu lahtrisse ja lohistab või copib hiirega õigesse kohta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niiii lahe teema pealkiri, sina vorbidki neid ühetähelisi siin jah?

Lisaks, mis selle teema point on??

Sa ei ole veel siiamaani aru saanud, et Perekoolis ei saa paljud inimesed pealkirju kirjutada? Mina ka ei ole veel leidnud brauserit, kus seda teha saaks. Kui sa seda nähtust esimest korda kohtad, siis jah, aga sa ei peaks lahmima ega mõnitama. Loe Kasutajaabi ja teisi PK foorumi teemasid, kui muidu ei usu ja aru ei saa, mis toimub.

Kuidas siis suurem osa saab ilusti pealkirjastada oma teemasid ja siis paar üksikut ei saa sellega hakkama?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tihti eesti meest kiitnud välismaalastele,üritanud mõista .Aga teiste maha tegemine on küll matslus.

Sa oled nii tubli. ????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Olin mõni aeg tagasi pubis sõbrannaga. Kuulsime kõrvalolevast lauast omavahel tuttavate meeste juttu.Üks kelkis,et tema naine nii hea ja parim,teise mehe naine polevat väärikas vms. Et pole pikema suhte naine jne. Me ei saanud aru miks peab end kiitma ja teist maha tegema? Kergitasime kulmu selle jutu peale. Ma tihti eesti meest kiitnud välismaalastele,üritanud mõista .Aga teiste maha tegemine on küll matslus.

Aga sa ise hetkel toimid ka nagu mats. Tuled jutte edasi rääkima. Miks sa nii teed ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )