Esileht Kodunurk varstolmuimeja

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: varstolmuimeja

Postitas:

Varstolmuimeja.

Kas kellelgi on kogemust, kumb on praktilisem osta, kas palju kiidetud Dyson või mõni muu varstolmuimeja, mis teeb ka märgpuhastust (nt Philips ja Tefal pakuvad sellist). Kas on ikkagi mugavam selline varstolmuimeja, millega saab ka mopile sarnaselt märja pesuga põrandad üle käia? Aitäh soovituste eest!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on mugav, kui saab korraga imeda ära tolmu ja auruga kohe pesta ka. Väga kiidetakse Bisselli omi, aga kas neid meilt osta saab, ei tea,  nt Vac & Steam (bisselldirect.co.uk

Peab siiski arvestama, et need varstolmuimejad ei asenda päris tolmuimejat, vaid on mõeldud kiireks prügi tõmbamiseks, et kohe käepärast ja mugav võtta. Mingi aja tagant tuleb ikka suur tolmuimeja võtta ja kõik kohad teha. Ja akuga versioonidel kipub ikka aku ajapikku ära surema.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on Philipsi masin, mille ostsin peamiselt selleks, et saaks vajadusel põrandat kuuma auruga pesta. (kass oksendab põrandale, beebi oksendab põrandale – nendes olukordades olen kasutanud ootamatu olukorrana, aga mõnikord aurutan kogu elamise põrandad sellega üle). Põhimõtteliselt on sellel ka mingi põrandapühkimise funktsioon, aga tolmuimejat see minu masin kindlasti ei asenda. Pigem asendab põrandaharja.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja tuligi ära järjekordne varstolmuimeja teema! Ma juba nii igatsesin.

Ma korjan ka juba mitmendat aastat beebina käituva lapse okset põrandalt ja siis hambaharjaga (mõnikord ka vesinikperoksiidi lahus) veel parketi/liistude/jmt vahed jne jne ning siis käin terve põranda ülikuuma aurupuhastiga üle ja siis tuleb mees koju ja küsib, et mis ma jälle põrandaga teinud olen ja hakkab põrandakatte vahetust orgunnima. Varsti läheme soojale maale, hotellis võib beebi oksendada kasvõi otse hotelli varstolmuimejasse.

0
-15
Please wait...
Postitas:
Kägu

Okse tõmbad tolmuimejasse? Mida kõike siin ei kuule ????

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Okse tõmbad tolmuimejasse? Mida kõike siin ei kuule ????

Sa ei oska vist lugeda. Ta kasutab selle imeja aurufunktsiooni.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Paar varianti Eestis ka

https://hansapost.ee/ru/bytovaya-tehnika-i-elektronika/bytovaya-tehnika/paroochistiteli-oborudovanie-dlya-mytya-polov/parovoy-pylesos-bissell-vac-steam?id=2099112&gclid=Cj0KCQjw1ZeUBhDyARIsAOzAqQIp9SnS6hYDTdHO-_4AdU5MXDcly8zIf9X_1Olu3begxsaoQRzWaTIaAo9jEALw_wcB

https://www.osta.ee/bissell-vac-and-steam-varsttolmuimeja-aurumop-2in1-175420492.html

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on Dyson. Kuna korter ei ole suur, siis on see mu ainuke tolmuimeja. Märgpuhastuse järele puudust tundnud ei ole, asjad, mis teevad mitut asja, ei tee tavaliselt kumbagi hästi.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidugi on mugav, kui saab korraga imeda ära tolmu ja auruga kohe pesta ka. Väga kiidetakse Bisselli omi, aga kas neid meilt osta saab, ei tea, nt Vac & Steam (bisselldirect.co.uk

Peab siiski arvestama, et need varstolmuimejad ei asenda päris tolmuimejat, vaid on mõeldud kiireks prügi tõmbamiseks, et kohe käepärast ja mugav võtta. Mingi aja tagant tuleb ikka suur tolmuimeja võtta ja kõik kohad teha. Ja akuga versioonidel kipub ikka aku ajapikku ära surema.

meil on dysonid, ühes elamises v8 (vanem) ja teises v11. Pärast nende soetamist pole kordagi kesktolmuimejat välja vōtnud ja aku peab ka mõlemal ilusti. Kuid pean ütlema, et v11 on tuntavalt parem, ei teagi, kui head veel uuemad on. Ja ei, meil pole väiksed elamised, v11 teeb 190m3 maja ilusti puhtaks ja jääb ülegi.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tammeparketti aurutada nagunii ei tohi, laminaat jah, aga korralikku parketti peab ikka mopiga pesema

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Koristajatel tõusevad selle teema peale ihukarvad püsti.

Kes kiidab Dysoni tolmuimejat? Ma isegi ei oska  vastata, mitut eri mudelit ma proovinud olen, üks on teinud oma töö hindele 3, teiste asemel oleks võinud mingit muud vahendit kasutada. Tööpäeva hullemad hetked on need kui enda tolmuimejat pole kaasas ja näed, et kliendil on Dyson.

Varstolmuimeja kõlbab vaid tolmu võtmiseks keset põrandat. Korralikult sellega koristada ei saa kui just tegu pole lageda põrandaga.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin paar kuud tagasi Miele varreka. Kiirpuhastuseks hea, aga ilma tavalise tolmuimejata ei saa. Ja see varstolmuimeja enda puhastamine on ka tüütu.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on Bissell. Kingiti, ise poleks ostnud, kuna hiljem guugeldades leidsin, et reitingud on pigem madalad ja teiste kasutajate kriitika sarnane sellele, mida ma isegi olen avastanud. Esiteks on see kohutavalt lärmakas. Teiseks lükkab seda tolmu ja sodi põrandal lihtsalt triibuna edasi, osa läheb sisse ka, aga päris puhtaks ikkagi ei tee, mustusetriip tuleb alati paberiga kokku korjata põrandalt. Selle puhastamine on väga tülikas ja räpane töö. Kümme korda lihtsam on kasutada tolmuimejat ja hiljem tavalist moppi. Bissell seisab mul nüüd garaažis, ootab, et oleks mahti maha müüa.

Dysoniga on mul kogemus ainult sellisega, mis märgpuhastust ei tee. Sõbrannal on ühetoaline korter ja vars-Dyson. Ülihästi manööverdab, väga kerge, tõmbab üllatavalt tugevalt, väga vaikne. Kuna mul on suur maja, jääks selline asi kindlasti liiga väheks, aga väiksemas korteris kindlasti asjalik. Olen mõelnud, et ostaks kööki, saaks igapäevaselt selle väikse pudi põrandalt kokku tõmmata, mis pidevalt tekib.

0
0
Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Kodunurk varstolmuimeja