Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaadake kuidas jutt muutub

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Teema: Vaadake kuidas jutt muutub

Postitas:
Kägu

https://tervis.ohtuleht.ee/1047692/harma-novembri-lopunadalatel-keelatakse-haiglates-toenaoliselt-plaaniline-ravi-uus-piirangute-pakett-on-karm

hakkavad viimaks tõde tunnistama, et piirangud peavad tulema kõigile. Loodan, et vaktsineeritud ei pettu, aga varsti tulevad päästvad kolmas ja neljas doos ja elu normaliseerub! Juhhei!
<p style=”text-align: center;”>Aga muidugi pole see viimane talv mil selliseid piiranguid näeme, seega ilmselt tuleb ka 5s ja 6s suts. Lugege nüüd korralikult artikkel läbi ja ühel päeval leppige sellega, et lamemaalastel on alati suures osas õigus. Usaldame teadust! :D</p>
 

+13
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No nagu gripiga. Iga aasta.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piirame haiglates ravi, aga peaasi, et majandus lahti – elagu reisimine, kontaktõpe ja suurüritused!

+17
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Piirame haiglates ravi, aga peaasi, et majandus lahti – elagu reisimine, kontaktõpe ja suurüritused!

No tõenäoliselt sina ei ole see müüja või autojuht või klienditeenindaja, kes peaks määramata aja ilma palgata kodus istuma, kui majandus kinni pannakse.

+16
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pöff peab ju toimuma!

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pöff peab ju toimuma!

PÖFF ei ole nüüd küll see asi, mille kallal iriseda, sest nemad on välja arendanud veebikino, festivali filme saab ka kodus vaadata ja lisaks oli neil algselt olemas ka plaan, kuidas vaktsineerimata inimene saaks end mugavalt kodus testida.

Nii et see festival on küll niisugune, mille kallal pole vaja hambaid teritada. Mina vaatasin PÖFFi filme juba eelmisel aastal kodus ja kavatsen seda teha ka sel aastal. Väga hästi on nad selles hullus olukorras oma toimumise korraldanud. Ja kui endiselt kehtiksid ka negatiivsed tõendid, siis selle poole peale oli neil ka mõistlik plaan olemas.

Nii et käed eemale PÖFFist!

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei olegi head lahendust. Nokk kinni, saba lahti. Minu jaoks tunduks mõistlik hooga medpersonali juurde hankida (tõsta kardinaalselt palku jms, eks nad teavad ise, mis neid motiveeriks selle rakse töö juures), mitte ei ähvarda vallandamisega. Tänaseks on ju selge, et vaktsineeritud/vaktsineerimata nakatamise vahe on praktiliselt olematu, milleks diskrimineerida? Lisaks töötukassast väljaõpped lihtsamatele töödele, mis toetaksid haiglas. Probleem on ju personali puuduses, mitte ruumides, olen ma aru saanud.

Ma ei ole ekspert, kaugel sellest, aga praegu on asi kreenis suuresti sellepärast, et loodeti imevahendile, mis on aga jama. Ning poolkõvad piirangud- piirid lahti, tooge aga juurde.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tõenäoliselt sina ei ole see müüja või autojuht või klienditeenindaja, kes peaks määramata aja ilma palgata kodus istuma, kui majandus kinni pannakse.

Kui mingi non-essential firma peab 2 nädalase kinnipaneku peale jäädavalt uksed kinni panema, ütleb see antud firma jätkusuutlikkuse kohta nii-mõndagi.

Et inimesed on ennast ise tänu pankadele pigem laenudesse, mitte säästudesse elanud, on veel omaette probleem. Või see, et suguvõsadest nõnda eraldunud (jah, paljudel kahjuks pole valikut, nõuka-aeg kustutas palju kultuuri ja perekondlikkust) inimesi nii palju on – loomulikult on lockdown omaette väljakutse. Vajadusel saaks riik neid inimesi ka toetada (aga ei, paneme parem miljoneid “õlg alla” reklaamikampaania peale).

+7
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No tõenäoliselt sina ei ole see müüja või autojuht või klienditeenindaja, kes peaks määramata aja ilma palgata kodus istuma, kui majandus kinni pannakse.

Kui mingi non-essential firma peab 2 nädalase kinnipaneku peale jäädavalt uksed kinni panema, ütleb see antud firma jätkusuutlikkuse kohta nii-mõndagi.

Et inimesed on ennast ise tänu pankadele pigem laenudesse, mitte säästudesse elanud, on veel omaette probleem. Või see, et suguvõsadest nõnda eraldunud (jah, paljudel kahjuks pole valikut, nõuka-aeg kustutas palju kultuuri ja perekondlikkust) inimesi nii palju on – loomulikult on lockdown omaette väljakutse. Vajadusel saaks riik neid inimesi ka toetada (aga ei, paneme parem miljoneid “õlg alla” reklaamikampaania peale).

Käsk normi täita on antud ja vastu astuda ei saa. Ma isegi ei süüdistaks meie eesotsas olevaid poliitikuid, vaid ilmselt on see survestus pärit kusagilt kõrgemalt ja ehk nemadki kes meil ees teevad seda raske südamega. Asjad pole nii must-valged, kui me arvame.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No tõenäoliselt sina ei ole see müüja või autojuht või klienditeenindaja, kes peaks määramata aja ilma palgata kodus istuma, kui majandus kinni pannakse.

Kui mingi non-essential firma peab 2 nädalase kinnipaneku peale jäädavalt uksed kinni panema, ütleb see antud firma jätkusuutlikkuse kohta nii-mõndagi.

Et inimesed on ennast ise tänu pankadele pigem laenudesse, mitte säästudesse elanud, on veel omaette probleem. Või see, et suguvõsadest nõnda eraldunud (jah, paljudel kahjuks pole valikut, nõuka-aeg kustutas palju kultuuri ja perekondlikkust) inimesi nii palju on – loomulikult on lockdown omaette väljakutse. Vajadusel saaks riik neid inimesi ka toetada (aga ei, paneme parem miljoneid “õlg alla” reklaamikampaania peale).

Ja üldsegi, väikesed poed, söögikohad ja suuremad kauplused ei pea kinni minema. Autojuhid võivad edasi sõita. Seal erilist viiruselevikut niikuinii ei toimu. Turism, suurüritused, kontaktõpe.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käsk normi täita on antud ja vastu astuda ei saa. Ma isegi ei süüdistaks meie eesotsas olevaid poliitikuid, vaid ilmselt on see survestus pärit kusagilt kõrgemalt ja ehk nemadki kes meil ees teevad seda raske südamega. Asjad pole nii must-valged, kui me arvame.

Majanduse jäärapäine lahtihoidmine on Kaja plaan.
Me maksame tema plaani eest mitte ainult raha, vaid ka verega.

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga palun, vaadake seda sõnavõttu. Mina ikka inimesi nii lamemaalasteks ei peaks. Kõige hullemad olukorras on enim vaktsineeritud piirkondades ja see asi ei tööta. Err klipp.

https://www.facebook.com/groups/242725607212761/permalink/428746265277360/

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga palun, vaadake seda sõnavõttu. Mina ikka inimesi nii lamemaalasteks ei peaks. Kõige hullemad olukorras on enim vaktsineeritud piirkondades ja see asi ei tööta. Err klipp.

https://www.facebook.com/groups/242725607212761/permalink/428746265277360/

Kõlvart, värske õhk! Ma polnud temale varem tähelepanu pööranud. Aga väga värskendav näha, et keegi suudab kainet mõistust hoida!

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugege nüüd korralikult artikkel läbi ja ühel päeval leppige sellega, et lamemaalastel on alati suures osas õigus. Usaldame teadust!

Oledki tõeline lamemaalane, et olukorra kriitiliseks minemise üle rõõmustad. Tahad ma ennustan, mis tänu lamemaalastele edaspidi juhtuma hakkab? Tuleb sundvaktsineerimine ja vaktsineerimata lamemaalased jäävad tööst ilma.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugege nüüd korralikult artikkel läbi ja ühel päeval leppige sellega, et lamemaalastel on alati suures osas õigus. Usaldame teadust!

Oledki tõeline lamemaalane, et olukorra kriitiliseks minemise üle rõõmustad. Tahad ma ennustan, mis tänu lamemaalastele edaspidi juhtuma hakkab? Tuleb sundvaktsineerimine ja vaktsineerimata lamemaalased jäävad tööst ilma.

Vaata uuesti kluppi ajupesu, selge sõnaga on näha et vaktsineeritud on haiged, levitavad ja need piirkonnad on hädas! Ma ei tea mille peaks veel silme ette sulle manama, et aru saaksid kuidas Sind on petetud. Aga ega Siga ka ei usu, et tapamajja viiakse. Rumalus, lokkav rumalus. Tundub, et need vaktsiinid viivad mõtlemisvõime, aga eks see olegi eesmärk. Alati on targem ellu jäänud 🙂

Siis kui 100% vaktsineeritutest oleks haiged ei usuks torgatud seda ka 😀

+5
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oma peaga mõtlejad jälle kokku saanud. Kurb lausa kohe, et nii targad inimesed valitsuses ei ole ja peavad oma mõtteid jagama anonüümselt Perekoolis.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud haigestuvad, aga enamasti levitavad vähem ja enamasti põevad kergemini. Mida rohkem on vaktsineerituid, seda vähem haigus levib ja seda vähem on raskeid patsiente haiglas. Nii statistika kui arstid, kes igapäevaselt patsientidega töötavad, kinnitab, et ka haiglasse sattunud vaktsineeritutel enamasti on kergem. Kuna eestis vaktsineerituse tase ei ole piisav, siis on haiglates endiselt väga palju haigeid. Eestis haigus levib rohkem nendes piirkondades, kus on kõrgem vaktsineeritus, kuna kõrgem vaktsineeritus on suuremates linnades, kus inimesed puutuvad tihedalt kokku ja kollektiivid on suuremad. Teadlased lootsid, et ainult vaktsineerimisest piisab, aga selgus, et ei piisa. Nüüd kohandatakse meetmeid, et olukorrale reageerida.

Keegi ei taha kehtestada piiranguid ega sundida inimesi vaktsineerima raha pärast. Teadlased soovitavad parimaid lahendusi, mis hetke teadmiste järgi on olemas. Poliitikud rakendavad neid vastavalt oma südametunnistusele või selle puudumisele. Soovitused muutuvad ajas, sest olukord muutub ja teadmised paranevad. Kuigi on lihtne mõleda, et see on mingi vandenõu kuskilt kõrgelt, siis tasuks siiski leppida reaalsusega. See haigus levib täiesti iseseisvalt ja ei huvita seda inimeste tõekspidamised. Võib-olla peaks keskenduma hoopis sellele, kuidas aidata abivajajatel see aeg üle elada? Kuidas keerulises olukorras võimalikult inimlikult elada ja elust rõõmu tunda? Teiste aitamisest saadav rõõm on enamikele inimestele palju suurem, kui teiste maha tegemisest saadav rahulolu.

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata uuesti kluppi ajupesu, selge sõnaga on näha et vaktsineeritud on haiged, levitavad ja need piirkonnad on hädas! Ma ei tea mille peaks veel silme ette sulle manama, et aru saaksid kuidas Sind on petetud. Aga ega Siga ka ei usu, et tapamajja viiakse. Rumalus, lokkav rumalus. Tundub, et need vaktsiinid viivad mõtlemisvõime, aga eks see olegi eesmärk. Alati on targem ellu jäänud ???? Siis kui 100% vaktsineeritutest oleks haiged ei usuks torgatud seda ka ????

Loogika lonkab kahte jalga. Vasta küsimusele: kui 100% inimesi on vaktsineeritud koroona vastu, siis mitu % koroonasse haigestunuid on vaktsineeritud?

Aga eks rõõmustage järjekordse lockdowni üle. Mingit toimivat lahendust lamemaalased nagunii välja pakkuda ei suuda. Ja ei, ussirohi ei ole toimiv lahendus. Hakkamegi lockdownist lockdownini elama. Terve hulk inimesi kaotab töö ja ettevõtteid pannakse kinni. Rõõmustagem kõik koos. Juhhei!

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga eks rõõmustage järjekordse lockdowni üle.

Keegi ei räägi neid asju sellepärast, et siin millegi üle rõõmustada on. Räägiti hoiatustes, ja nüüd on näha, mis tulemus on.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga eks rõõmustage järjekordse lockdowni üle. Mingit toimivat lahendust lamemaalased nagunii välja pakkuda ei suuda. Ja ei, ussirohi ei ole toimiv lahendus. Hakkamegi lockdownist lockdownini elama. Terve hulk inimesi kaotab töö ja ettevõtteid pannakse kinni. Rõõmustagem kõik koos. Juhhei!

Mnjaa, sisuliselt ju vaktsiinivastased praegu kahjurõõmutsevad selle üle, et vaktsineerituse % jäi (juba suve keskel oli see pmst näha) siiski liiga madalaks.

Lockdowniga on asi tiba keerulisem. Nimelt, osa vaktsiinivastaseid on ühtlasi ka igasuguste piirangute (sh. sulgemiste) vastased.  Nii et ma pole nii kindel, kas nad just järjekordsete karmide sulgemismeetmete üle rõõmustavad.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nn. koroonatüdinuid ehk sulgemismeetmete ignoreerijaid (et ametlikult on kõik kinni, aga mitteametlikult kontakte ei väldita) tuleb hoopis palju, ma arvan.

Juba eelmisel kevadel oli koroonatüdinuid palju aimata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan vastu, et kuna vaktsineerimata inimeste diskrimineerimisega on juba küllalt kaua tegeletud, siis lockdown neid enam ei häiri. Lõpeb see põhjendamatu segregatsioon ära.

+4
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Igasugune lockdown on mõttetu kui kinni pannakse riigi sees asjad, aga reisida saad ikka ilma igasuguse karantiinita. Vastupidises järjekorras peaks neid asju ikkagi tegema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan vastu, et kuna vaktsineerimata inimeste diskrimineerimisega on juba küllalt kaua tegeletud, siis lockdown neid enam ei häiri. Lõpeb see põhjendamatu segregatsioon ära.

No näeme. Locdowniga on aga veel see asi, et lõputult see kesta ei saa. Kunagi läheb ikka lahti ja siis peab jälle midagi uut välja mõtlema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käsk normi täita on antud ja vastu astuda ei saa. Ma isegi ei süüdistaks meie eesotsas olevaid poliitikuid, vaid ilmselt on see survestus pärit kusagilt kõrgemalt ja ehk nemadki kes meil ees teevad seda raske südamega. Asjad pole nii must-valged, kui me arvame.

Majanduse jäärapäine lahtihoidmine on Kaja plaan.

Me maksame tema plaani eest mitte ainult raha, vaid ka verega.

Ootan väga järgmisi riigikogu valimisi. Kohe väga, väga 🙂

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugege nüüd korralikult artikkel läbi ja ühel päeval leppige sellega, et lamemaalastel on alati suures osas õigus. Usaldame teadust!

Oledki tõeline lamemaalane, et olukorra kriitiliseks minemise üle rõõmustad. Tahad ma ennustan, mis tänu lamemaalastele edaspidi juhtuma hakkab? Tuleb sundvaktsineerimine ja vaktsineerimata lamemaalased jäävad tööst ilma.

Sulle lugemist:
https://www.err.ee/1608392762/peeter-espak-viirus-kui-vahend-moraalse-ulimuslikkuse-demonstreerimiseks

Proovi oma “vaktsineeritusüleolekut” veidi taltsutada, selle praktiseerimine ei jäta kellestki just targa inimese muljet.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga huvitav, kas eelmisel kevadel haigestumine läks platoo peale ja seejärel langes ikka (karmimate) piirangute tõttu või pandi piirangud (need karmimad – mingid piirangud olid ju enne ka juba) nii viimases lõpus, et see oleks juhtunud ka muidu?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lockdowniga on asi tiba keerulisem. Nimelt, osa vaktsiinivastaseid on ühtlasi ka igasuguste piirangute (sh. sulgemiste) vastased. Nii et ma pole nii kindel, kas nad just järjekordsete karmide sulgemismeetmete üle rõõmustavad.

Rõõmustavadki selle üle, et siis on veel suurem valik asju, mille vastu protestida saab – näiteks lokkdauni vastu 😀

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma peaga mõtlejad jälle kokku saanud. Kurb lausa kohe, et nii targad inimesed valitsuses ei ole ja peavad oma mõtteid jagama anonüümselt Perekoolis.

Ja sinule ka:
https://www.err.ee/1608392762/peeter-espak-viirus-kui-vahend-moraalse-ulimuslikkuse-demonstreerimiseks
Siin räägitakse “tarkadest riigikogu inimestest” ka 🙂

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugege nüüd korralikult artikkel läbi ja ühel päeval leppige sellega, et lamemaalastel on alati suures osas õigus. Usaldame teadust!

Oledki tõeline lamemaalane, et olukorra kriitiliseks minemise üle rõõmustad. Tahad ma ennustan, mis tänu lamemaalastele edaspidi juhtuma hakkab? Tuleb sundvaktsineerimine ja vaktsineerimata lamemaalased jäävad tööst ilma.

Sulle lugemist:

https://www.err.ee/1608392762/peeter-espak-viirus-kui-vahend-moraalse-ulimuslikkuse-demonstreerimiseks

Proovi oma “vaktsineeritusüleolekut” veidi taltsutada, selle praktiseerimine ei jäta kellestki just targa inimese muljet.

Super artikkel.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaadake kuidas jutt muutub