Esileht Sünnitus Vaagnapõhjalihased

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Vaagnapõhjalihased

Postitas:

Tere!

Kellel kaks ja rohkem last, kas sealt “alt” jääbki olukord teistsuguseks? 6 aastat tagasi sündis esimene laps, sain ka mõned õmblused, alumine piirkond tõmbas ilusti tagasi, oli vaata et tihkem kui ennemgi, tegin regulaarselt ka vaagnapõhjalihaste harjutusi. 3 kuud tagasi sünnitasin teise lapse,rebendeid, õmblusi polnud ja tunnen ise, et vaagnapõhjalihased väga nõrgad, teen harjutusi, aga kaua lihaseid pinges hoida ei jaksa, samuti tuleb vahepeal nt kükitades väike tilk püksi. Lapse kahe kuuseks saamisel olin mehega esimest korda peale lapse sündi vahekorras, ilmselgelt on mul väga taktitundetu mees, kuid ta ütles otse välja, et teistmoodi on ja ta ei tunne midagi.. Mina olen sellisest asjast ausaltöeldes väga traumeeritud, vähe sellest, et rinnad ära vajunud ja venitusarmid kõhul, nüüd veel tupp ka muutunud… Kas on lootust, et järjepidevalt harjutusi tehes olukord paraneb? Kas oleks vaja arstile pöörduda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mulle ütles ämmakas, et poole aasta jooksul pärast sünnitust toimub allpool taastumine ning selle aja jooksul on eriti oluline harjutusi teha, nii et on lootust, et läheb paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, kindlasti paraneb. Mina olin pärast esimest sünnitust liiga laisk treenija. Tagajärg – lihased olid nõrgad ja aeg-ajalt esines pidamatust isegi pool aastat hiljem. Vaikselt olukord õnneks taastus ning nüüd 2 aastat hiljem teist last oodates olen hoolsam juba raseduse ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga muidugi aitavad harjutused. Mõnel mittesünnitanud, aga harjutusi mittetegeval naisel võib olukord seal palju lõdvem olla kui usinasti harjutaval mitmelapseemal. Ma ise olen nüüd 35 aastasena ja 3. lapse sünni eel elu parimas vormis (no vähemalt enne rasedust olin), nii alt kui pealt 😉 seepärast ei raatsi ka seda vormi rasedusega päris ära kaotada.

Mehele ütleksin, et enne poole aasta möödumist ei ole kommentaarid oodatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ikka tuleb harjutusi teha. Esimesel korral võis sul olla ka mitte tihkem vaid hoopis vähem märg. Kui ise peale esimest sünnitust sünnitusjärgses kontrollis ämmaemandale ütlesin,e t nagu tihkem oleks, siis ta nii vastaski, et tõenäoliselt ei ole nii märg lihtsalt. Samas just peale esimets sünnitust tegin kõvasti harjutusi, sest oli ka kerge pidamatus.

Kuna nüüd peale teist sünnitust pidamatusega probleeme polnud, sisi eihakanudki kohe harjutusi tegema ja kui vahekorrani jõudsime, selgus ka kurb tõsiasi, et ega ma väga midagi ei tunne, suht ämber olen 😀 Egas midagi, nüüd tuleb siis ka trenni teha. Mees õnneks oli mõistev, kui küsisin, et ka sta ka tunneb et teistmoodi ja ütles, et see loomulik, kui kas last sünnitanud – pigem paistis ta olevat hoopis pettunud selles, et mina nagu seksist midagi ei saa eriti 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viibrik on tupetrenažöör. Minaolenginaine.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Vaagnapõhjalihased

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.