Esileht Kodunurk vaarikad ja mustikad

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: vaarikad ja mustikad

Postitas:

Millal siis oleks õige aeg turule marjule minna, praegu vist pole veel tippaeg?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turul on hetkel hinnad väga kõrged, oota, kui mustikaaeg peale tuleb, siis ehk saad 2 eurot kilo osta – või ise korjata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ca 40 km Tallinnast ja vaarikad on alles punnid, mustikaid pidavat metsas juba olema.
seega minu hinnangul on Eesti vaarika aeg pigem nädala pärast, mitte enne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin eile Nõmme turul, nii mustikas-vaarikas kui kukeseen olid 10 euri kg. Ikka väga kirves hind hetkel, et turul marjul käia 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaarikaks jah varavõitu, vähemalt kodus on küll alles suht üksikud punnid värvi muutnud

mustikaid vaatasin ndl tagasi ja siis olid sinised juba küll, aga muidu veel täitsa toored- kõvad ja hapud, seega neil ka alles algus, kuskil ndl (või paari) pärast ehk hakkab hind norm minema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõuna-Eestis on mustikad juba imeliselt valmis – korja palju jaksad. Põhjarannik on teine teema. Eilne kiirpilk Võsul vihjas, et esimest korjet on juba võimalik teha, kuid kaabitsaga metsa ei saa. Ise olen harjunud näpuga noppima (tuleb puhtam ja tervem mari), seega annab korjata ilusasti.

Vaarikad pole veel ka troopilistel lõunaaladel valmis sel aastal. Oota nädal või põhja pool lausa kaks.

Mustika eest ei maksaks ma turul sentigi – võta pere ja ämbrid ja tehke üks paar tundi metsas tuuritamist. Saavad lapsed mõnuga kõhu täis süüa ja sina veel sisse tegemiseks ka. Vaarikavõsa on teine teema, sinna hästi väikeste lastega ronida ei saa, seeg turg võib olla arvestatav alternatiiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk vaarikad ja mustikad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.