Esileht Ajaviite- ja muud jutud vaatame-võrdleme? …

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: vaatame-võrdleme? …

Postitas:
Kägu

https://elu24.postimees.ee/6673670/vaatame-ja-vordleme-kes-oleks-osanud-arvata-et-need-kuulsused-on-tegelikult-uhevanused?fbclid=IwAR0RULTn3c49dZNa4MZ6-FcpPQiltZC9VD1qRWsz3wl_bPav2QNIXgpUsYE

Kas ainult mina leian, et see on nüüd küll väga nõme .. ei oskagi nimetada mis asi … artikkel see ju pole ..

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hm, tuleb välja, et eestlased näevad – mõne erandiga – nooremad välja. Eriti äbarikud ja vanad nägid välja need paar iluopitud välismaist kuulsust.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui mina neid pilte vaatan, siis mulle tundub, et suuremad võimalused kallite kreemide, parema hoolduse ja ilulõikuste näol ei tee inimesi sugugi nooremaks. Üsna ühevanused nägid välja, ainult staaride puhul oli paljudel sarnane “äralõigatud” nägu.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et on otsitud eriti eavõrdsed paarid, siis oleks küll pahatahtlik ja nõme. Aga polnud, üsna sarnased mu meelest.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

artikkel see ju pole ..

Sina ju lugesid ja tormasid jagama. Järelikult on.

P.S. Kaljuste näeb ikka pagana hea välja võrreldes selle oma võrreldava dinosaurusega.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igasugu lõikused ja täitesüstid teevad inimese ebaloomulikuks ja minu meelest väga inetuks. Jah oled sile, aga mis on sellest kasu kui omanäolisus on läinud ja nägu on ebaloomulik. Vanus pole ju haigus ja ilus on inimene kui ta on loomulik ja enda nägu.

+17
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

artikkel see ju pole ..

P.S. Kaljuste näeb ikka pagana hea välja võrreldes selle oma võrreldava dinosaurusega.

Kaljuste pilt tundub olevat küll paraku “veidi” varasemast ajast.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaljuste pilt tundub olevat küll paraku “veidi” varasemast ajast.

Noo, mitte väga ammu, 2012a suvi vast. Kui ta mingi puugiga hädas oli.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, pilt peaks olema ikka õigest aastast ja pidlistamistingimused polnud alati võrdsed, nt võrreldi kindlasti kohendatud valimisfotot või kergelt fookuses väljas pilti (näojooned veidi udusemad) halastamatus valguses tehtud terava pildiga. Samas Rannap ja Advjuško nägid tõeesti head välja oma vanuse kohta mu arust. Kaljustet on ikka juba vähem noorusliku näoga nähtud, seega see võrdlus seal pole aus, aga ega tema ise muidugi ilmselt seda pilti sinna valinud. Üks põhjus, miks mõned välismaised kuulsused kortsus rohkem on, on ilmselt ka päikselisem kliima ja muidugi on mõne võrdluspaari puhul ka näha, et tüsedus aitab natuke kortse peita (kuigi üldmulje on ikka saledana kenam). Griffithi puhul on räägitud, et pingutas iluoppidega üle. Ega vananemise eest päästa muu kui surm.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mida võrdeme? seda kes näeb välja parem, halvem, vanem, noorem.
kas samamoodi võiks võrrelda samavanu paksuse järgi? oi, ei! see oleks sobimatu. ei tea ju mis on selle paksuse põhjus jne.
aga nüüd nagu päriselt… on lugu, kus pakutakse võrrelda üheealisi. mis mõttega neid pilte peaks vaatama? “minu ema näeb välja kenam, kui sinu ema” on veel lasteaias lubatud. aga ikka õpetame lastele et nii siiski pole sobiv. ja läheb mööda nii 20 a ja on sõnavabadus ja hakkab kõik pihta samamoodi nagu lasteaias. ainult ema enam ei keela ega õpeta viisakat käitumist.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ilusatele inimestele tuleks ilulõikused ära keelata, saab ainult hullemaks minna – noor Melanie Griffith nägi ju imearmas välja, loomulikult vananedes oleks ta praegu kena vanemas keskeas daam, aga…

üldse on tegelikult tobe võrrelda inimesi välimuse ja vanuse alusel. nagu oleks vananemine (ja eriti veel vana välja nägemine) mingi häbiasi, mida iga hinna eest vältida tuleks.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav võrdlus, üsna üheealised näevad inimesed välja, Mihkel Raud ja Paul Rudd on vast kõige suurema üllatusega.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ah, pilt peaks olema ikka õigest aastast ja pidlistamistingimused polnud alati võrdsed, nt võrreldi kindlasti kohendatud valimisfotot või kergelt fookuses väljas pilti (näojooned veidi udusemad) halastamatus valguses tehtud terava pildiga.

No, loodame, et kõik said vähemalt aru, kuidas selliseid klikilugusid tehakse.
Täpselt nii, et ajaviiteks loetaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Andke andeks, aga viimased pildid Simon Cowellist ajasid mind hirmsasti naerma.

PILT

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest näevad kõik paarid üsna sarnased välja, et mida ma siis vaatama pidin?

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest näevad kõik paarid üsna sarnased välja, et mida ma siis vaatama pidin?

Seda vaatadki, et kõik näevad võrdsed välja, olenemata varanduse suurusest ja elukohariigist.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei olnud üllatusi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks nende kuulsuste lapsi nii valikuliselt üles loetakse? Vähemalt Padaril ja Repinskil on küll rohkem lapsi kui kirjas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks nende kuulsuste lapsi nii valikuliselt üles loetakse? Vähemalt Padaril ja Repinskil on küll rohkem lapsi kui kirjas.

Tohoh, mis lapsed sel Padaril siis veel on? Sättis sind ära, et nii täpselt tead?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

artikkel see ju pole ..

No see Kaljuste pilt on vana foto ja ja too teine täsi oli nagu Vene-aegsel passipildil, kus iga kortsuke ja kühmuke ideaalselt näha. Täpselt sama Kaljuste pilt on Raadioteater 90 logoga kuuldemängu juures, kuuldemäng ise on salvestatud 2008, ja 2014. aastal Balti ketist kirjutatud artikli juures. Ühesõnaga – üks teadmata ajal pildistatud foto kusagilt pildipangast ei ütle midagi selle kohta, kuidas Kaljuste 62-aastaselt välja näeb. Tegelikult on netis näha ka ta tänavuse sünnipäevapeo pildid. Muidugi viimase peale sätitud ja igati kena, aga täiesti eakohase välimusega. Ma ütleks, et vahepeal nägi vanem välja, ei tea, kas on natukene tuuninud end.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga hea antireklaam iluduslõikustele jms.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle pole seal üllatust. Kui mõtlema hakata ja asju paika seada mõttes ja kui tead umbes, et Kivi ja Fonda ongi minu teada üheealised või siis Ratas selle Kutsceriga, siis ma ei imesta, sest ma ometi teadsin, et see Kutscer pole enam 22. Filmid on ikka mingit huvi pakkunud ja mulle pole näitlejate vanused üllatuseks.
See, kas ja kuidas keegi kuntslikult ennast tuuninud on, on muu teema. Samuti tean, et Avdjuško või Roberts ja Beatrice on selles eas.
Mida veel välja mõeldakse? Hiljuti oli delfis pilt naisest, kes oli mingi 61 aastane ja küsimus oli, mis arvate, kui vana on see naine .Olenemata treenitusest ja saledusest ja kenadest näoontest oli ta eale vastav, üllatus puudus ju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No see Kaljuste pilt on vana foto ja ja too teine täsi oli nagu Vene-aegsel passipildil, kus iga kortsuke ja kühmuke ideaalselt näha.

See teine tädi on Melanie Griffith, kes on oma näo ilulõikustega täielikult ära rikkunud. Nooremana oli ta päris kena naine.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaljuste on praegu ikka täiesti kortsus vanainimene, ma küll ei tea, mis pilt sinna võrdlusse pandud on. Mingi saja-aasta tagune.
Kõige ilusam on ikkagi Fonda, no lihtsalt imeilus. Tema lõikused on õnnestunud. Keha tal ka fantastiline.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaljuste on praegu ikka täiesti kortsus vanainimene, ma küll ei tea, mis pilt sinna võrdlusse pandud on. Mingi saja-aasta tagune.

Kõige ilusam on ikkagi Fonda, no lihtsalt imeilus. Tema lõikused on õnnestunud. Keha tal ka fantastiline.[/

Fondal vist tohutult head geenid, kas ta üldse lõikusi on teinud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõige ilusam on ikkagi Fonda, no lihtsalt imeilus. Tema lõikused on õnnestunud. Keha tal ka fantastiline.[/

Soovitan Jane Fonda austajatel vaadata tema viimast seriaali “Grace and Frankie”. Seal alles näete 🙂 ja hea seriaal pealegi, 5 hooaega on olnud ja läheb vist edasigi veel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan Jane Fonda austajatel vaadata tema viimast seriaali “Grace and Frankie”. Seal alles näete 🙂 ja hea seriaal pealegi, 5 hooaega on olnud ja läheb vist edasigi veel.

Mina olen selle seriaali otsast lõpuni ära vaadanud. Fonda on IMELINE. Uskumatu lihtsalt, kui ilus ta on, ise 81 (?) või umbes nii.
Aga ma olen lugenud, et jah, ta on lõigatud – vähemalt silmad. Guugeldada praegu ei viitsi.
Ja mulle tundub (kuid ei tea loomulikult), et selles seriaalis ta kannab parukaid? Ah, ükskõik. Ta on kaunis, ülikaunis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Avdjushko pilt tundub küll varasemast ajast…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

eestlased näevad kahvatumad välja.
ja mõni üksik, kes noorem paistab. aab, rannap, kaljuste, ja mõni veel. ülejäänud ikka nirumad.

+1
-1
Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud vaatame-võrdleme? …