Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Vabaaeg

Postitas:

Tere! ????

Mul imelik küsimus… ????

Kas tänapäeval saab ka kuhugi minna vaksineerimata?

Sest tänapäeva teada et kuhugi minna  või saada sa pead olema süstitud..????

+9
-40
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

????????

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kohad on olemas, aga Perekoolis sa nendest loomulikult ei kuule. See on, nagu vanasti oli kõigega, mille nõukogude võim riigivastaseks kuulutanud oli – info liigub n-ö põranda all ja tutvuste kaudu. 😉

+16
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas tänapäeval saab ka kuhugi minna vaksineerimata?

Sest tänapäeva teada et kuhugi minna  või saada sa pead olema süstitud..????

Kus sa muidu vabaaegi ajal käisid?

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tänapäeval saab ka kuhugi minna vaksineerimata?

Sest tänapäeva teada et kuhugi minna või saada sa pead olema süstitud..????

Kus sa muidu vabaaegi ajal käisid?

????????

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatukokku saab minna ja raamatuid laenutada.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolis saab näiteks käia.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah tean selliseid kohti, olen ise katseeksituse meetodil kindlaks teinud ja teiste käest kuulnud.

ei ole kunagi olnud reeglitest kõrvalehoidja, aga praeguse sundvaktsineerimise tingimustes ei jää muud üle.

loodetavasti on vaid nädalate küsimus kui kiirtestid uuest kasutusele võetakse, sest haigestunute seas juba praegu võrdselt nii vaktsineeritud kui vaktsineerimata inimesi.

Samuti suureneb inimeste hulk, kes peaks saama tõhustusdoosi, aga kes pole nõus seda tegema.  Ettevõtjad survestavad valitsust, et kiirtestid kasutusele võetakse, kuna nad ägavad elektrihindade käes ja pole ka piisavalt klientuuri, sest paljud soovijad ei saa covid passi puudumisel sisse.

Nii et teemaalgataja, usun, et peagi saame jälle igal pool rahulikult käia:)

 

+9
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

ei ole kunagi olnud reeglitest kõrvalehoidja, aga praeguse sundvaktsineerimise tingimustes ei jää muud üle.

Mille poolest praegune reegel teistest erineb?

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loodetavasti on vaid nädalate küsimus kui kiirtestid uuest kasutusele võetakse, sest haigestunute seas juba praegu võrdselt nii vaktsineeritud kui vaktsineerimata inimesi.

Ei ole ju, vaktsineerimata haigestunuid on 50% rohkem.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poodi, jalutama, kelgutama, kellelegi külla, külas Netflixist filme vaadata (see on ju nagu kino peaaegu). Kui külas ka süüa saab, siis see on peaaegu nagu välja sööma minek; kui nalja teete, on nagu stand-up jne. Pane fantaasia tööle, võimalusi on palju.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õue saab minna, metsa, randa.

Hispaanias rahvas teeb ranna-pubisid

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah tean selliseid kohti, olen ise katseeksituse meetodil kindlaks teinud ja teiste käest kuulnud.

ei ole kunagi olnud reeglitest kõrvalehoidja, aga praeguse sundvaktsineerimise tingimustes ei jää muud üle.

loodetavasti on vaid nädalate küsimus kui kiirtestid uuest kasutusele võetakse, sest haigestunute seas juba praegu võrdselt nii vaktsineeritud kui vaktsineerimata inimesi.

Samuti suureneb inimeste hulk, kes peaks saama tõhustusdoosi, aga kes pole nõus seda tegema. Ettevõtjad survestavad valitsust, et kiirtestid kasutusele võetakse, kuna nad ägavad elektrihindade käes ja pole ka piisavalt klientuuri, sest paljud soovijad ei saa covid passi puudumisel sisse.

Nii et teemaalgataja, usun, et peagi saame jälle igal pool rahulikult käia:)

Kiirteste siis peaksid, eks, kõik tegema? Kes selle eest maksab, elektrihindade käes ägav ettevõtja või kliendid?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehhikosse :)) seal ei taheta ei vaktsiinipassi ega isegi negatiivset testi!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, öelge mulle ka, kuhu te oma “lapseisadega vabaaega” veetma lähete, siis teaks eemale hoida 🙂

Nagu teemaalgataja targalt ja selgelt märkis, siis selleks, et veebis tutvuda parajasti kehtivate piirangutega, peab olema vaktsineeritud. No palun imetlege seda lauset. Siin oleks kandidaat Selge Sõnumi auhinnale 2022.

Sest tänapäeva teada et kuhugi minna  või saada sa pead olema süstitud.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah tean selliseid kohti, olen ise katseeksituse meetodil kindlaks teinud ja teiste käest kuulnud.

ei ole kunagi olnud reeglitest kõrvalehoidja, aga praeguse sundvaktsineerimise tingimustes ei jää muud üle.

loodetavasti on vaid nädalate küsimus kui kiirtestid uuest kasutusele võetakse, sest haigestunute seas juba praegu võrdselt nii vaktsineeritud kui vaktsineerimata inimesi.

Samuti suureneb inimeste hulk, kes peaks saama tõhustusdoosi, aga kes pole nõus seda tegema. Ettevõtjad survestavad valitsust, et kiirtestid kasutusele võetakse, kuna nad ägavad elektrihindade käes ja pole ka piisavalt klientuuri, sest paljud soovijad ei saa covid passi puudumisel sisse.

Nii et teemaalgataja, usun, et peagi saame jälle igal pool rahulikult käia:)

Kiirteste siis peaksid, eks, kõik tegema? Kes selle eest maksab, elektrihindade käes ägav ettevõtja või kliendid?

pakun, et kliendid võiks ise maksta. pole mõtet ettevõtjaid rohkem karistada ega riiki   koormata. eks ravimifirmad hõõruks rõõmust käsi kokku. aga seda nad on koroona valguses vist kogu aeg teinud. ainukesed, kes covidist meeletuid kasumeid lõikavad.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loodetavasti on vaid nädalate küsimus kui kiirtestid uuest kasutusele võetakse, sest haigestunute seas juba praegu võrdselt nii vaktsineeritud kui vaktsineerimata inimesi.

Ei ole ju, vaktsineerimata haigestunuid on 50% rohkem.

“Viimase 7 päeva jooksul on 100 000 täielikult vaktsineeritud elaniku kohta nakatunud keskmiselt 138,7 vaktsineeritud inimest päevas ja 100 000 vaktsineerimata inimese kohta nakatunud keskmiselt 202,7 vaktsineerimata inimest päevas.”-Postimees-

Tähendab see seda, et kõigist nakatunutest on 41% vaktsineeritud inimesed.

Kellel mälu on, see mäletab, et Phizer pidi kaitsma 97% nakatumise eest. Neid puussepanekuid “teadlaste” poolt on iga paari kuu tagant. Seega olen loobunud neisse uskumast.

 

+3
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tere! ????

Mul imelik küsimus… ????

Kas tänapäeval saab ka kuhugi minna vaksineerimata?

Sest tänapäeva teada et kuhugi minna või saada sa pead olema süstitud..????

Vaktsineerima saab minna 🙂

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis võib teha teemasid, mille pealkiri ja sisu omavahel kokku lähevad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Phizer

Viisakas oleks õigesti kirjutada, kui nii tarka juttu juba ajad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poodi, jalutama, kelgutama, kellelegi külla, külas Netflixist filme vaadata (see on ju nagu kino peaaegu). Kui külas ka süüa saab, siis see on peaaegu nagu välja sööma minek; kui nalja teete, on nagu stand-up jne. Pane fantaasia tööle, võimalusi on palju.

Kui pole vaktsineerimistõendit, siis 5€ eest saab lava tagant stand-up show’dele Eestis sisse (35ndast minutist):

https://youtu.be/Icoh3WcPwM0?t=2098

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, öelge mulle ka, kuhu te oma “lapseisadega vabaaega” veetma lähete, siis teaks eemale hoida ????

Nagu teemaalgataja targalt ja selgelt märkis, siis selleks, et veebis tutvuda parajasti kehtivate piirangutega, peab olema vaktsineeritud. No palun imetlege seda lauset. Siin oleks kandidaat Selge Sõnumi auhinnale 2022.

Sest tänapäeva teada et kuhugi minna või saada sa pead olema süstitud.

Eesti keel ei pruugi olla teemaalgataja emakeel. Kui ongi, siis inimest tema kehvema väljendusoskuse pärast mõnitada on sama madal kui lombaka üle irvitada, et too kõnnib imelikult.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Phizer

Viisakas oleks õigesti kirjutada, kui nii tarka juttu juba ajad.

aitäh tähelepanu juhtimast!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti keel ei pruugi olla teemaalgataja emakeel. Kui ongi, siis inimest tema kehvema väljendusoskuse pärast mõnitada on sama madal kui lombaka üle irvitada, et too kõnnib imelikult.

Ah jäta. Sa ju sad ise ka aru, et võrdled võrreldamatut ja see on küll üle võlli võrdlus.

Longet on tõesti sageli võimatu õppida varjama, kirjaoskus on aga õpitav.
Kes ei pea viisi, see ei laula avalikes kohtades.

Kui me ei räägi kirjavigadest, mina ei räägi õigekirjavigadest. Räägin sellest, et kirjutaja väidab, et infot ei saa, kui süstitud ei ole.

“Sest tänapäeva teada (saada) et (kas tohid) kuhugi minna või saada sa pead olema süstitud”

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loodetavasti on vaid nädalate küsimus kui kiirtestid uuest kasutusele võetakse, sest haigestunute seas juba praegu võrdselt nii vaktsineeritud kui vaktsineerimata inimesi.

Ei ole ju, vaktsineerimata haigestunuid on 50% rohkem.

“Viimase 7 päeva jooksul on 100 000 täielikult vaktsineeritud elaniku kohta nakatunud keskmiselt 138,7 vaktsineeritud inimest päevas ja 100 000 vaktsineerimata inimese kohta nakatunud keskmiselt 202,7 vaktsineerimata inimest päevas.”-Postimees-

Tähendab see seda, et kõigist nakatunutest on 41% vaktsineeritud inimesed.

Kellel mälu on, see mäletab, et Phizer pidi kaitsma 97% nakatumise eest. Neid puussepanekuid “teadlaste” poolt on iga paari kuu tagant. Seega olen loobunud neisse uskumast.

Ei, see tähendab seda, et olles vaktsineerimata, on sul 50% (0,5 korda) suurem tõenäosus nakatuda kui vaktsineeritud inimesel.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti keel ei pruugi olla teemaalgataja emakeel. Kui ongi, siis inimest tema kehvema väljendusoskuse pärast mõnitada on sama madal kui lombaka üle irvitada, et too kõnnib imelikult.

Ah jäta. Sa ju sad ise ka aru, et võrdled võrreldamatut ja see on küll üle võlli võrdlus.

Longet on tõesti sageli võimatu õppida varjama, kirjaoskus on aga õpitav.

Kes ei pea viisi, see ei laula avalikes kohtades.

Kui me ei räägi kirjavigadest, mina ei räägi õigekirjavigadest. Räägin sellest, et kirjutaja väidab, et infot ei saa, kui süstitud ei ole.

“Sest tänapäeva teada (saada) et (kas tohid) kuhugi minna või saada sa pead olema süstitud”

Mina lugesin teemaalgatusest välja hoopis sellise lause: “Sest tänapäeval, nagu on teada, pead avalikesse kohtadesse pääsemiseks olema süstitud.”

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mingi tankist jälle siin platsis, kes tahab kitse panna.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! ????

Mul imelik küsimus… ????

Kas tänapäeval saab ka kuhugi minna vaksineerimata?

Sest tänapäeva teada et kuhugi minna või saada sa pead olema süstitud..????

Kui rõhk on sõnal minema, siis ei takista sind miski. Mine sinna ja tagasi. Ehk siis jaluta väljas palju tahad. Oled kõik kohad juba läbikäinud. Näiteks Eesti joad. Talvel külmunud. Oled näinud?  Talvine Päikese loojang, täitsa mõistlikul ajal. Kusjuures loojangu hetkel on isegi kuma siis näha kui taevas on pilves.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Kas sa ei tahaks mulle ütelda, kuhupoole ma siit peaksin minema?“ „See sõltub suuresti sellest, kuhu sa tahad välja jõuda,“ ütles Kass. „Mulle on enam-vähem ükskõik, kuhu –“ vastas Alice. „Siis ei ole tähtis, kuhupoole sa lähed,“ sõnas Kass. „ – küll ma ikka kuskile jõuan,“ lisas Alice seletuseks. „Oh, selle peale võid kindel olla,“ ütles Kass, „kui sa ainult kõnnid küllalt kaua.“

Alice Imedemaal

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti keel ei pruugi olla teemaalgataja emakeel. Kui ongi, siis inimest tema kehvema väljendusoskuse pärast mõnitada on sama madal kui lombaka üle irvitada, et too kõnnib imelikult.[/quote]

On ainult aja küsimus, mil kuused sülle võetakse… 🙁

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )