Esileht Erivajadustega laps Väga allergiline laps koolis

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Väga allergiline laps koolis

Postitas:

Ma ei tea, kas minu mure on liiga väike siia kirjutamiseks, aga ehk on siin emasid, kellel kogemus allergikust lapsega. Lapsel siis sünnist alates tugevad allergiad olnud. Saime selle ilusti kontrolli alla ja lasteaia viimases rühmas enam erimenüüd ei vajanud, arvasime juba, et on allergiatest välja kasvanud. Sellest sügisest läks kooli ja oleks nagu tagasi nullis, laps on peaaegu kogu aeg lööbes. Olen lugenud, et stress on tugev tegur, loogiline, et eks kooliminek ongi stress. Kuidas aga nüüd käituda toitumise osas – kas jälle nö null-dieedile, ja vähehaaval tagasi? On kellegil sarnast kogemust, kuidas on lahenenud jne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on koolivaheaeg, kas nende päevadega on lööve tagasi läinud? Kas laps sööb koolis? Kui jah, kas koolis söödav erineb suurel määral kodus tarbitavast toidust? Äkki on mingi keskkonnast tulev allergeen lapsele tugevalt mõjuma hakanud? Või on hetkel hoopis see, et ilmad lähevad külmemaks ja siis läheb nahk ka koledamaks (enda laste näitel).
Psühholoogia võib lööbe tekkimisel rolli mängida küll, kuid siis null-dieet seda löövet ilmselt ei vähenda. Kui on mingi kindel toiduaine, mis võib tõenäolisemalt probleeme tekitada, siis selle ära jätmist võib ju katsetada.
Ega ma nõu ei oskagi anda, lihtsalt tekkisid küsimused.
Endal on mul üks väga allergiline laps, teine natukene allergiline ja tihti lööbe põhjustest aru ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lahendasime selle nii, et laps lihtsalt teab, mida ta võib süüa ja mida mitte.
Ja kohe, kui ta koolis patustab, on see naha peal näha. Ise ka saab aru ja see distsiplineerib teda.
Meil on lapsel kunstlike säilitus- ja värvainete talumatus + E600….
Ta väga hästi teab, mida võib süüa ja mida mitte ning ise hoidub vastavatest toitudest.
Lasteaias viimases rühmas juba teadis, et (säästu/lasteaia)viinereid ei tohi süüa ja värvilisi komme ja kalapulki jne jne jne

Stress mõjub muidugi ka ja praegused ilmad. Eeldan, et tegu on atoopikuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Erivajadustega laps Väga allergiline laps koolis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.