Esileht Koolilaps Väga hea arikkel- kuidas ära tunda uppumisohtu

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Väga hea arikkel- kuidas ära tunda uppumisohtu

Postitas:

Lugesin, mõtlesin, jäi sügavalt meelde. Minu arvates kõigile lastevanematele väga oluline teada, seepärast ka link siia.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/uppumine-ei-pruugi-kaldalolijatele-sugugi-uppumise-moodi-valja-paista.d?id=64564866

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tahaks ka lastevanematele südamele panna, et nad oma lastel ei lubaks n-ö mängida uppumist ja appihüüdmist. Olen mitu korda keelanud eelkooliealisi lapsi, kes lihtsalt nalja pärast kisavad appi-appi, upun! Ja kui siis tõesti midagi juhtub,nt jääb laps kuhugi jalgupidi kinni nt, arvabki lähedalolija, et niisama teeb nalja.
appihüüdmine ei ole mäng!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud lingi eest! Kohustuslik lugemine kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult väga hea lugemine, tõi mulle meelde juhtumi, kus mu oma vanem laps oli 4a ja viimasel hetkel tõmbasime basseinist välja, sest sain aru et ta upub. justnimelt kõhe mõelda, et sa vaatad sealsamas kõrval ja ei pruugi esiti isegi aru saada, sest arvad, et uppuja kindlasti hüüaks abi.
artiklis on väga hästi seletatud seda vaikselt hääletut hulpimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 10:09; 25.06 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tahaks ka lastevanematele südamele panna, et nad oma lastel ei lubaks n-ö mängida uppumist ja appihüüdmist. Olen mitu korda keelanud eelkooliealisi lapsi, kes lihtsalt nalja pärast kisavad appi-appi, upun! Ja kui siis tõesti midagi juhtub,nt jääb laps kuhugi jalgupidi kinni nt, arvabki lähedalolija, et niisama teeb nalja.
appihüüdmine ei ole mäng![/tsitaat]

Seda muidugi, aga tegelik artikli sisu oli ju justnimelt see, et tegelik uppuja 90% juhtudel ei karju ja ei tee ühtegi appihüüdu, et kuidas tunda ära tõelist abivajajat. 50% lastest upub oma vanematest 8 m raadiuses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 10:09; 25.06 10:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Väga hea arikkel- kuidas ära tunda uppumisohtu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.