Esileht Pereelu ja suhted Väga keeruline olukord.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Väga keeruline olukord.

Postitas:

Soetasime mehega kooselu ajal auto. Mees maksis auto, mina korteri eest. Nüüd on ta leidnud endale järjekordse mimmu ning tahab autot, mis momendil on minu käes, tagasi. Ka oli meil eelnevalt võetud järelmaksuga erinevaid asju, mille eest tema tasus. Nüüd olen seisus, kus võin jääda ilma nii sõiduriistast kui ka söögirahast, sest järelmaksu ise tasudes jääb mulle kätte ca 50,00 euri. Ta lubas, et maksab makse ise ja et autot võtab kasutada ja pärast saan tagasi, aga elu on näidanud, et teda ei saa usaldada. Mida teha?
Toetasin oma heitlikku ja ebastabiilset meest ning tean, et minuta poleks ta autot saanud. Pean seda ka enda omaks. Veel kord – mida teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.08 23:57; 16.08 00:10; 16.08 00:33; 16.08 08:39; 16.08 10:56; 16.08 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa suurt midagi aru. Kellele siis korter jääb? Kas sulle? kui sa tunnistad, et sa ei jaksakski auto järelmaksu edasi tasuda, mille üle siis viriseda on? Tahad ise autoga edasi sõita niimoodi, et mees seda maksab? Ja samas tahad korterit ka? mismoodi need tahtmised mehe suhtes õiglased on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 00:00; 16.08 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Auto eest on tasutud. Elame korteris, mille üüri mina kogu aeg üksinda maksnud olen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.08 23:57; 16.08 00:10; 16.08 00:33; 16.08 08:39; 16.08 10:56; 16.08 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Auto eest on tasutud. Elame korteris, mille üüri mina kogu aeg üksinda maksnud olen. [/tsitaat]

Aga mis järelmaksust sa siis räägid, kui auto eest juba tasutud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sama olukorda kogenud. Olin väga noor kui praeguseks eksmehega kokku kolisime. Nii kui tööle läksin ja pool asstat sai töötatud, tahtis mees, et võtaksin väikelaenu (tal oli vaja arvuti osta ja odavama poolsem auto). Võtsingi. Siis oli järelmakse vaja, siis oli vaja, et õppelaenu võtan jne. Lõpuks oli mu laenukoormus päris suur, aga kuna elasime koos kahe palgaga, siis sai kõik igakuiselt makstud. Kui lahku läksime, siis oli esialgu samuti jutt, et auto jääb mulle ja aitab ka laenud ära maksta. Lõpptulemus oli see, et kõik laenud jäid minu tasuda, ka liising ja korteri üür (see on muidugi iseenesest mõistetav). Autot ta tahtis aga pikka aega mult ära võtta, kuna varem aitas ta seda maksta. Lubas selle isegi põlema panna kui ma temale autot ei anna. Keeldusin ning nüüdseks on ta sellest loobunud. Muidugi see vaidlus kestis üle kahe aasta ja oli väga kurnav emotsionaalselt. Mul oli üksi ikka väga raske hakkama saada. Otsisin lisatöö, et kuidagigi ära elada. Esialgu ei jäänud mulle rohkem raha kui 400 krooni kuuks ajaks elamiseks. Oli väga raske. Nüüdseks on kõik laenud makstud ning panen igakuiselt ka raha kõrvale. See raske aeg õpetas mulle kuidas säästlikult elada. Ei taha iialgi võtta mõttetuid laene ning kui vähegi võimalik, siis suuremad asjad ostan säästudest või ei osta üldse. Eksmees aga on endale jälle igasugused laenud võtnud ning on raskustes nende tasumisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja:
Aitäh viimasele. Seda auto põlema panemise asi on nii tuttav. Mind ähvradas ta sellega siis kui ma ei andnud talle autovõtmeid purjuspäi sõitma minekuks. Purjuspäi käis ta aga sõitmas koduvalt ja jäi vahele ka ning mina olin see, kes keset ööd käis autot suvalisest kohast linnas jälle ära toomas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.08 23:57; 16.08 00:10; 16.08 00:33; 16.08 08:39; 16.08 10:56; 16.08 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin keerulist? Kelle nimel auto on sellele jääb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellele need ülejäänud asjad jäävad, mis järelmaksuga võetud? Kui sulle, siis on loogiline, et maksad nende eest ka sina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks olnud vastupidine olukord,et mees oleks maksnud korterit ja sina autot ja mees oleks nõudnud autot endale,mis sina siis oleksid teinud?
Lahendus,otsi uus mees ja koli tema juurde siis pole ju vaja korteri eest maksta.Auto on sul ju oleas ja tööl käia saad ka mujalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja: järelmaksuga võetud asjade hulgas on ka neid, mis kuuluvad talle või ka tema eelmise pere liikmetele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.08 23:57; 16.08 00:10; 16.08 00:33; 16.08 08:39; 16.08 10:56; 16.08 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Einoh ma saan aru küll, et teemaalgataja pidas meest sisuliselt ülal, igatahes võimaldas talle tasuta elamise, tänu millele mees saigi endale auto liisimist lubada. Kui mees oleks elanud üksinda, poleks ta seda teha saanud. Lisaks on teemaalgtaja nimel järelmaksuga ostetud asju, mis on läinud mehe suguvõsale(?) kingituseks(?)
Aga ma ei saa aru sellest, kelle nimel on auto järelmaks ametlikult. Kas tõesti teemaalgataja nimel? Kas tõesti on olemas oht, et auto jääb mehele aga selle hinna kinnimaksmine teemaalgatajale? Või maksaks mees auto järelejäänud maksed sellisel puhul ikkagi ametlikult ise?

Lisaksin veel niipalju, et kui teemaalgatajal on selle mehega ühiseid lapsi, siis loomulikult tuleb elatis välja nõuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.08 08:59; 16.08 09:26; 16.08 10:07; 16.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ongi lahkuminek. või sa loodad, et saad kõik asjad ja mees veel maksab lisaks peale, et sinust lahku minna? see ongi seksisuhte ja abielu vahe. viimasel juhul on enamasti kõik tulud ja kulud pooleks, esimesel juhul elab igaüks küüned enda poole.

järelmaksu peal asjad ürita maha müüa. ja ostad endale odavama auto. ka 10 000 krooni eest saab tänapäeval liikuri, mis sind ühest kohast teise viib. kui vaja, vaheta ka korter väiksema vastu. kõik on puhas organiseerimise küsimus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 09:18; 16.08 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui auto liising on teemaalgataja nimel, siis saab ta lasta mehel selle ametlikult üle võtta ja sellega on ta nii autost kui liisingust vaba. Aga seda juhul, kui mees ei ole kusagil maksehäirete registris, vms.

Aga need teised järelmaksud… kui nendega ostetud asjad on läinud mehe sugulastele (?) siis ei anna seal ju maha müüa midagi. Sa kujutad nagu endale ette olukorda, kus sa lähed ja trambid eksi sugulase uksest sisse, võtad järelmaksuga ostetud ja juba kasutatud asja ja siis kõnnid uuesti välja, et see maha müüa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.08 08:59; 16.08 09:26; 16.08 10:07; 16.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui auto liising on teemaalgataja nimel, siis saab ta lasta mehel selle ametlikult üle võtta ja sellega on ta nii autost kui liisingust vaba. Aga seda juhul, kui mees ei ole kusagil maksehäirete registris, vms.

Aga need teised järelmaksud… kui nendega ostetud asjad on läinud mehe sugulastele (?) siis ei anna seal ju maha müüa midagi. Sa kujutad nagu endale ette olukorda, kus sa lähed ja trambid eksi sugulase uksest sisse, võtad järelmaksuga ostetud ja juba kasutatud asja ja siis kõnnid uuesti välja, et see maha müüa?[/tsitaat]

no mehe sugulaste asjade järelmaks läheb ikka mehele. kui mees sellega nõus ei ole, siis tõesti, tuleb enda uhkus alla suruda ja minna nõuda see neilt endilt välja (see on kindlasti mehele kordades piinlikum taluda kui mahajäetud naisele…), kui muidu elamiseks endale söögiraha ei jää.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 09:18; 16.08 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis siin keerulist? Kelle nimel auto on sellele jääb?[/tsitaat]

see on jah JOKK situatsioon, et kelle allkiri all, selle oma. Pole vahet kes kui palju maksis. Paraku

Elu on selline

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

see on jah JOKK situatsioon, et kelle allkiri all, selle oma. Pole vahet kes kui palju maksis. Paraku

Elu on selline[/tsitaat]
isenesest küll, aga sellisel JOKK juhul peaks see allkirja andja ju ka järelejäänud liisingu ise ära maksma, eksole? Ja olekski JOKK.

Miks aga teemaalgataja kardab (nagu ma aru sain) et liising jääb tema maksta ja auto siiski mehele? Kuidas selline olukord seaduslikult üldse tekkida saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.08 08:59; 16.08 09:26; 16.08 10:07; 16.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no mehe sugulaste asjade järelmaks läheb ikka mehele. kui mees sellega nõus ei ole, siis tõesti, tuleb enda uhkus alla suruda ja minna nõuda see neilt endilt välja (see on kindlasti mehele kordades piinlikum taluda kui mahajäetud naisele…), kui muidu elamiseks endale söögiraha ei jää. [/tsitaat]
Ja sa arvad, et nad annavad? Viskavad teemaalgataja ukse taha ja ütlevad, et tõesta.
Jah, teemaalgataja oli puruloll, kui võttis mehe sugulastele minevate asjade järelmaksu enda peale, aga see on minevik ja minevikku ümber ei pööra. Ma tahtse öelda… ei ole alati kõik organiseerimise küsimus. Ei saa alati oma olukorda nii hästi parandada.

Tegelikult tahaks nüüd teemaalgataja enda selgitust ka, et kuidas ja mis ikkagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.08 08:59; 16.08 09:26; 16.08 10:07; 16.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te välja luigesite, et lisiitud asjad sugulastele läksid? Ma ei leia sellist kohta… (puht uudishimust).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 10:33; 17.08 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Auto on selle oma, kes on teh.passis omanik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja: Auto liising on makstud. Maksis mees, hiljem ka mina teatud kulusid seoses autoga.
Minu point on selles – auto on soetatud kooselu ajal, ta poleks osamakseid tasuda suutnud, kui mina poleks muid (elamis)kulusid tasunud, süüa ostnud jne. Järelmaksega asjad said tema õhutusel võetud ja neid oleks veel, kui mina poleks otsustavalt ei öelnud. Kartsin, et kui lahku lähme (tal oli aeg-ajalt kõrvalsuhteid), siis jääb kõik minu maksta. Nüüd ongi seis, kus tema on leidnud jällegi uue mimmu. Lubas küll, et maksab edasi ja et auto on minu kasutada siis, kui teda Eetis pole, aga elu on näidanud, et … mul on valus öelda, et teda ei saa usaldada. Tema naissuhted minu kõrvalt on ju reetmine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.08 23:57; 16.08 00:10; 16.08 00:33; 16.08 08:39; 16.08 10:56; 16.08 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma annaks auto mehele ja õppiks sellest.
mida vähem temaga kokku puutud , seda parem see sulle on.
seda autot on kasutatud teiste naistega aja veetmiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja: Auto liising on makstud. Maksis mees, hiljem ka mina teatud kulusid seoses autoga.
Minu point on selles – auto on soetatud kooselu ajal, ta poleks osamakseid tasuda suutnud, kui mina poleks muid (elamis)kulusid tasunud, süüa ostnud jne. Järelmaksega asjad said tema õhutusel võetud ja neid oleks veel, kui mina poleks otsustavalt ei öelnud. Kartsin, et kui lahku lähme (tal oli aeg-ajalt kõrvalsuhteid), siis jääb kõik minu maksta. Nüüd ongi seis, kus tema on leidnud jällegi uue mimmu. Lubas küll, et maksab edasi ja et auto on minu kasutada siis, kui teda Eetis pole, aga elu on näidanud, et … mul on valus öelda, et teda ei saa usaldada. Tema naissuhted minu kõrvalt on ju reetmine. [/tsitaat]

No põhimõtteliselt saan aru, et elasid koos mehega ja tegid varaga tehinguid sellise arvestusega, nagu oleksite abielus ja teil on ühisvara, mis pärast õiglaselt teie vahel jaguneb. Enne sellist käitumist tuleks aga reaalselt ka abielluda, siis oleks pilt selge, et mõlemal poolel on ühesugune nägemus varade jagunemisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 00:00; 16.08 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja: Auto liising on makstud. Maksis mees, hiljem ka mina teatud kulusid seoses autoga.
Minu point on selles – auto on soetatud kooselu ajal, ta poleks osamakseid tasuda suutnud, kui mina poleks muid (elamis)kulusid tasunud, süüa ostnud jne. Järelmaksega asjad said tema õhutusel võetud ja neid oleks veel, kui mina poleks otsustavalt ei öelnud. Kartsin, et kui lahku lähme (tal oli aeg-ajalt kõrvalsuhteid), siis jääb kõik minu maksta. Nüüd ongi seis, kus tema on leidnud jällegi uue mimmu. Lubas küll, et maksab edasi ja et auto on minu kasutada siis, kui teda Eetis pole, aga elu on näidanud, et … mul on valus öelda, et teda ei saa usaldada. Tema naissuhted minu kõrvalt on ju reetmine. [/tsitaat] Kelle nimel auto on? No mina vist ei annaks seda autot mehele- või kui tõesti väga tahab, sisi ütlesk, et maksku sulle pool kinni ja palun väga. Nii olekski aus. Kui tema maksis oma palgast liisingut ja sina kõik muud asjad, siis pm ju maksidki sa pool liisingut kinni. Saada see mees pikalt ja ütle, et ei saa midagi:)
Tegelikult on aga nii, et kui auto mehe nimel, siis tuleb politseionuga ja võtab sult oma vara ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja:
Tegelikult on ta lubanud, et saan autot ka edaspidi kasutada. Loodan, et saan teda uskuda. Inimest, keda armastasin. sest tgelikult teeb mõte talle tünga teha mulle haiget. See ei ole mina!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.08 23:57; 16.08 00:10; 16.08 00:33; 16.08 08:39; 16.08 10:56; 16.08 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuule – tünga tehakse ju sulle! Ohmu oled või?

Käib kuskil nikkumas ja perset võõraste naistega kõigutamas – kes siis ikka kellele tünga teeb/tegi?

Ja kui mingi ime läbi saadki pärast auto tagasi, läbustatud kujul , nikupahnotti ja võõra naise tupevedeliku plekke täis, oled siis õnnelik või?

Sina maksid ju elamise kõik täie rauaga kinni , lisaks auto kulusid. Löö kogu summa kokku ja nõua puudujääv osa sisse! Ja kui asi on võrdselt lahendatud, siis võtku oma auto ja tehku nikutralli uue prutaga seal sees. Aga lootma jääda, et ehk annab tagasi vms, sellele parem ära lootma jää. Lihtsalt löögi kulud kõik kokku reaalselt ja siis vastavalt sellele käitu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja: Auto liising on makstud. Maksis mees, hiljem ka mina teatud kulusid seoses autoga.
Minu point on selles – auto on soetatud kooselu ajal, ta poleks osamakseid tasuda suutnud, kui mina poleks muid (elamis)kulusid tasunud, süüa ostnud jne. Järelmaksega asjad said tema õhutusel võetud ja neid oleks veel, kui mina poleks otsustavalt ei öelnud. Kartsin, et kui lahku lähme (tal oli aeg-ajalt kõrvalsuhteid), siis jääb kõik minu maksta. Nüüd ongi seis, kus tema on leidnud jällegi uue mimmu. Lubas küll, et maksab edasi ja et auto on minu kasutada siis, kui teda Eetis pole, aga elu on näidanud, et … mul on valus öelda, et teda ei saa usaldada. Tema naissuhted minu kõrvalt on ju reetmine. [/tsitaat]

Ise sa oled teadlik olnud tema kõrvalsuhetest ja sellega leppinud. See näitab teemaalgataja enda kohta natuke midagi. Tundub, et hoolid sest ehitaja-sangarist ja nüüd lihtsalt kättemaksuks virised.
Kui sa lasksid ennast ära kasutada, siis nüüd oleks asjade endale nõudmine puhas kius.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 10:33; 17.08 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui auto on sinu nimel, siis ära seda üldse anna mehele kasutada. Tõesti annaksid oma autot inimesele, kes purjus peaga sõitmas käib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kes maksis, selle oma ka on ese.
Nii et kui mees maksis auto eest, siis on see loomulikult tema oma. Nii, nagu kortergi ju on sinu oma. See, et ta tänu sinule auto sai, ei anna sulle mingit õigust seda enda omaks pidada.
Olen kindel, et kui korteri oleksite saanud mehe nimele ja sind tahetaks sealt välja visata kui oled maksnud vaid sina, siis laulaksid sa hoopis teist juttu. Et sina maksid jne. Sa oled lihtsalt vastik mõrd :)Tunnista seda endale ja teistele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale.
Kooselu ajal soetasite erinevaid asjad, mis tema poolt makstud järelmaksu või liisinguga, k.a. auto. Loomulikult on mees täiesti ebastabiilne, ebausaldusväärne ja ääretult heitlik, kui ta ei anna sulle(teadlikult väikese s-iga) üheselt mõista, et kõik jääb sulle ja ta maksab ka selle auto liisingut ilusti edasi ja autot isegi ei \”laena\” sinult!
Hea, et sellisest mehest lahti said. Saad nüüd rahulikult ise \”majandada\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja:
Aitäh viimasele. Seda auto põlema panemise asi on nii tuttav. Mind ähvradas ta sellega siis kui ma ei andnud talle autovõtmeid purjuspäi sõitma minekuks. Purjuspäi käis ta aga sõitmas koduvalt ja jäi vahele ka ning mina olin see, kes keset ööd käis autot suvalisest kohast linnas jälle ära toomas. [/tsitaat]

Ehh, äkki teil on ühine eks??? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Väga keeruline olukord.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.