Esileht Ilu ja tervis Väga tugev pearinglus

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Väga tugev pearinglus

Postitas:

Natuke üle aasta olen võidelnud tasakaaluhäirega. Käinud 2x kardioloogil, neuroloogil ja silmaarstil. Neuroloog ei leidnud midagi ja tolleks hetkeks ei olnud juba tükk aega seda tasakaalu häiret ka olnud. Aprillis avastas kardioloog ventr. ekstrasüstoolia mida hakkasin tundma peale isa surma. Kuu aega toimis viirpuu tinktuur siis hakkas jälle peale. Uuesti kardioloogil käies sain soovituse panangini võtta, see hetkel toimib. Mõlemad arstid ütlesid, et süda ei ole haige. Esimene kord tehti ekg ja koormustest. Silmaarst ka mingit haigust ei leidnud.
Ja täna öösel tundsin siis midagi sellist mida olen ainult peale massaaži tundnud. Ärkasin järsult unest üles, sest kuulsin mingit raksatust ( äkki oli uni või minu kael, ei tea ). Ajasin ennast külili poolistukile ja tundsin, et lihtsalt suvaliselt vajun tagasi. Sama tugev pearinglus oli kui kohe peale kõva massaaži püsti tõusta.
Ehmatasin jubedalt ära aga keha oli selline poollödi, no selline lödi nagu sühavast unest äratades ja selline pooleldi unelev. Arvasin, et sellest ja jäin magama uuesti.
Aga hommikul ärgates tundsin jälle seda, küll leebemalt aga ikkagi. Sulgesin silmad ja tegin kaelaringe ja see ajas ka pea ringi käima.
Lasin kuu aega tagasi ka suure vereproovi paketi teha, seal olid kõik näidud korras.
Millest selline pearinglus võib tingitud olla? Täna öösel olnud pearinglus erines ikka palju sellest pearinglusest mida ma viimased aasta tundnud olen. Nagu purjusolek, ei saa ise arugi kuhu vajud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 09:08; 29.09 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul pea rohkem ringi käib, on kael ka kuidagi imelik ja raksuv.

Lase kaela uurida röntgenis.
Tegelikult kõrva-nina-kurguarstile võiks ka minna, et kõrvadest tingitud haigus välistada.

Ahjaa, kaelaringe küll ei soovita teha, need on paljudele vastunäidustatud.
Pigem tee sellist massaaži, et nagu niiöelda paitavate (aga natuke tugevamalt) liigutustega kuklas juustepiirilt liigu mööda kaela turja suunas, tagasi ära liigu, vaid tõsta käed uuesti üles kuklale ja korda (kasuta samaaegselt kahte kätt)
Ehk said aru, ei oska seletada.
Aga see peaks vereringet parandama ja lõõgastama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on suured pinged. Hiljem avastati, et hingan valesti ja ei oska lõõdvustada, isegi unes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 06:22; 07.10 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võib olla on tegemist healoomulise asendipeapööritusega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kangesti minu asendipeapöörituse moodi. Eestis suht tagasihoidlikukt diagnoositakse. See on kohutav ja ravi pole, mina ei tundnud oma keha, rasakaalu polnud, iiveldasin pööritusest ja olin suht eluvöimetu. Tegin harjutusi ja tasapisi taandub. Pean palju puhkama, aga palju parem on hetkel esimesest haighsnähust möödas 4 nädalat olen lugenud et see vöib vötta aega kuid ja vöib ja hakata korduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalusi on palju, mis kõik olla võib.
Vertiigo (healoomuline asendipeapööritus) puhul on ülioluline teha vastavaid harjutusi. Need leiad siit: http://www.etmu.ee/2017/06/11/ajakiri-meniere-suvi-2017/
Tegelikult ka need harjutused aitavad väga palju. Käsimüügi tablettidest on apteegis müügil Vertigoheel (ei tea, kas kirjapilt sa õige).

Tugeva peapöörituse puhul (minul oli) võib põhjuseks olla kilpnäärme alatalitus, sest see haigus väljendub sadades erinevates vormides. Perearstilt võib küsida täis analüüsi (TSH, TF4, TF3, TPO). Perearstid kipuvad ainult TSH tegema, see ei anna suurt midagi. Kilpnäärme haigusel on FB-s ka oma toetusgrupp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las igaks juhuks teha ka kaltsiumianalüüs. Võib juhtuda, et seda on orhanismis liialt ning siis kipub see kognema sisekõrva ü,brusesse, mis omakorda võibki olla üks põhjustest, miks tekivad peapööritused.
Minul leidis peapöörituste põhjuse selliselt üles üks väga vana ja nüüd enam mitte tegutsev sisearst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin ise teha suure vereproovide komplekti. Tyreotropiin oli 2.72 ja kaltsium 2.36.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.09 09:08; 29.09 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las igaks juhuks teha ka kaltsiumianalüüs. Võib juhtuda, et seda on orhanismis liialt ning siis kipub see kognema sisekõrva ü,brusesse, mis omakorda võibki olla üks põhjustest, miks tekivad peapööritused.
Minul leidis peapöörituste põhjuse selliselt üles üks väga vana ja nüüd enam mitte tegutsev sisearst.

Aga kuidas seda kaltsiumi siis organismist vähemaks saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaelas võib ka probleem olla. Mu isal on olnud perioode, kus võtab pea nii pööritama, et inimesed tänaval arvavad, et vanamees on juua täis ja tuigub nüüd rahva seas ringi. Tegelikult ta on peaaegu täiskarsklane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://kakhacker.ru/post/12703-ustranit-golovokruzhenie-legko-ispolzuya-etot-prostoj-tryuk/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 06:22; 07.10 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tasakaaluelund on sisekõrvas ja tegeleb sellega LOR arst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Väga tugev pearinglus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.