Esileht Ilu ja tervis Väga tugev rögane köha

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Väga tugev rögane köha

Postitas:
Kägu

Juunikuus olin selles köhas kolm nädalat ja nüüd jälle. Teen kogu aeg kiirteste, need negatiivsed. Milles siis asi, pole kunagi elus ennem sellist köha olnud (aastaid üle 50-ne). Palavikku, nohu pole, ainult köha. Apteegist ostan siirupeid, aga tundub, et need eriti ei aita. Praegu olnud juba nädal aega. Kas seotud ikka koroonaga?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juunikuus olin selles köhas kolm nädalat ja nüüd jälle. Teen kogu aeg kiirteste, need negatiivsed. Milles siis asi, pole kunagi elus ennem sellist köha olnud (aastaid üle 50-ne). Palavikku, nohu pole, ainult köha. Apteegist ostan siirupeid, aga tundub, et need eriti ei aita. Praegu olnud juba nädal aega. Kas seotud ikka koroonaga?

Sa perearstile ei tahaks minna?
Tee auru omale, tarbi röga vedeldajaid.
Kas suitsetad?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tuberkuloos?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine arstile, kui nii pikalt ja korduvalt köhid. Me võime siin pakkuda erinevaid haigusi, nt läkaköha või tuberkuloosi, aga vb on midagi lihtsamat või midagi raskemat.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kopsupilt vaja teha.Kas on ka palju kõrvetisi? Köha võib tekkida ka maorefluks haigusest.On olemas ka kopsu klamüüdia.Nii et palju asju võib olla.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine arstile, tema teeb analüüsid. Neid köhaga kopsuhaigusi on hulgim (minul nt astma, põdenud olen aga nii kopsuklamüüdiat kui ka kopsumükoplasmoosi (ja leiti ka Hib-nakkus))

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ja mitmel teisel tuttaval on see suvi sarnane jama olnud. Arvaks sama, et kuidagi koroonaga seotud. Kuna seda on saanud siin põdeda, siis äkki jättis nõrga koha organismis või midagi. Igatahes saan täiega murest aru. Ravisime tavapäraselt nagu köha ikka, arstid ka midagi muud soovitada ei osanud, aga vindus ja vindus. Ikka nädalaid. Ja kiirtestid muudkui negatiivsed.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt mingi bakteriaalne bronhiit vms,

Mul oli ka kunagi aastaid enne koroonat mitmekuuline rögase köhaga periood. Asi lahenes lõpuks, kui pidin hambapõletiku tõttu antibiootikume võtma 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siirupid ei aitagi alati, võta rögalahtistavad tabletid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstile!!! Mina lõpuks läksin väikse köhakesega arstile ja …

pärast istusin kümneid tunde Emos ja kordi haiglas ja kuid haiguslehel.

Kindlasti ei pruugi sul asi nii halb olla aga ega köha pole ka naljaasi. Kas väikest pidevat palavikku pole?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Väga tugev rögane köha