Esileht Pereelu ja suhted väga valus teema

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: väga valus teema

Postitas:

Osaliselt on mõistetav…kuid teha abort ja siis seista nutu näoga ifi järjekorras–hale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sama siin.
See aga ei ole välistanud mul sünnitamast kahte tervet ja vahvat last, kes tulid just õigel hetkel ja siis, kui neid väga soovisin.
Olen saanud kergelt üle ning olnud päev pärast tegevust täiesti normaalne ja tavaline.[/tsitaat]

Sama siin, tublisid kasvamas lapsi 3. Abort oli suhteliselt noorena ja oleks kogu ülejäänud elu kihva keeranud . Praeguseks koolid läbi, amet õpitud, mees ja lapsed olemas. Üldiselt ei mõtle selle esimese peale – aeg ei olnud õige, Aga on ka üks nn inglilaps – see teeb ikka vahel haiget…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 3 pisikest last, kuna imetan, kasutame kondoomi, loodan et see on piisav, ei taha tita pärast hormoone sisse süüa…kui rasestuksin siis peaks aborti ilmselt tegema, ma lihtsalt ei jaksaks neljandat järjest kanda, imetada, kasvatada, ka majanduslikult oleks väga väga kitsas. piinama jääks see aga muidugi…oleksin enda peale pahane et ei suuda rasedusest hoiduda. tihti mõtlen selle peale ja muretsen ette et mis saab kui rasestun. asi selles et rasestun väga väga kergesti, esimest last planeerisime 2,5 kuud, mul oli tsüklihäire…teine ja kolmas tulid esimesel kuul, tunnen ka muidugi ise ov aja ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minagi ei mõtle sellele mis on olnud, ei arvuta vanusta.
Aga abordi tegin kohe pärast gümnaasiumi lõppu. Olime oma tüübiga nii armunud. Ma nii väga tahtsin last, aga mees arvas et ma peaksin valima hariduse ja nii me otsustasime et katkestame, kuna haridus on eluks väga oluline.
See oli vist saatuse iroonia aga mõned kuud hiljem jäin uuesti rasedaks ja seekord oli neid looteid kaks. Ja siis mind enam ei suutnud mu mees ümber rääkida.
Aga nüüd on kaks vahvat kaksikutest rüdrukut:)

Iga asi on millegi jaoks hea. Või kõik juhtub millegi pärast. Mina usun nendesse lausetesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas mehed ka vahest mõtlevad nendele sündimata lastele….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 17:33; 12.01 17:41; 20.01 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on katkenud kaks rasedust ja tehtud puhastused ehk sisuliselt ikkagi abordid, kuigi need looted olid juba hukkunud. Rohkem, kui asi ise, tegi valu arsti, dr.Häli Metsa, käitumine selles loos. Ta oli nagu jõhker liinitööline. Üks lause, südame tegevust ei ole enam. Ilma pausi, kaastunde vms hetketa tulistas uue lause, millal puhastusele tuled? Ma olin täiesti shokis-just nüüd kaotasin lapse… Ei mingit inimlikkust, halastust, kaastunnet. Kohutav moor! Ärgu olgu muld talle kerge! Ei uurinud ta ka põhjusi ega lasknud teha uuringuid, miks katkemised olid. Vahetasin arsti ja sain ka lapsed kätte. Nendele esimestele saamata jäänud lastele mõtlen küll ja räägime ka, mehega, isegi sõpradega, et kui vanad nad oleks ja nii… aga mitte väga kurvalt, sest nad oleks võinud ju ka väga haigetena sündida, kui rasedus oleks püsinud. Ühe abordi olen teinud omal soovil ja selle peale ma ei mõtle, sest see oli väga-väga läbimõeldud otsus. Ma ei kahetse seda. Olin neis asjus tuimaks juba tehtud. Kogu protseduur, ka need nö sundpuhastused, toimuvad täpselt samades palatites ja vaheldumisi soovitud katkestustega. Olin sellest esimesel korral rabatud. Mõlemal sundkorral jäi veel ka midagi sisse ning tehti teistkordne puhastus. Ikka selle dr.?Metsa käe all. Ime, et pärast sisuliselt nelja kraapimist keha ikka oma tööd suutis teha. Olen tänulik elule, terved lapsed kätte saada on ime!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean kedagi, kes lasi teha abordi (tervislikel põhjustel ei tohtinud ta rasestuda). Vanust tal siis 28 oli ja oleks olnud esimene laps (väga oodatud). Kaua… ja raskelt elas seda üle. Aegajalt meenutab ja mõtleb sellele, et tal oleks praegu 13 aastane laps.
Aga aeg parandab haavad. Läheb kergemaks! Nii ka tema.. on sellega leppinud ja ka üle saanud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sama siin, tublisid kasvamas lapsi 3. Abort oli suhteliselt noorena ja oleks kogu ülejäänud elu kihva keeranud . Praeguseks koolid läbi, amet õpitud, mees ja lapsed olemas. Üldiselt ei mõtle selle esimese peale – aeg ei olnud õige, Aga on ka üks nn inglilaps – see teeb ikka vahel haiget…[/tsitaat]

Miks oleks laps elu kihva keeranud? Et emana ei saa koolis käia ja eriala omandada? Oma kogemusest väidan, et saab.

17a sünnitasin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 12:28; 10.06 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minagi ei mõtle sellele mis on olnud, ei arvuta vanusta.
Aga abordi tegin kohe pärast gümnaasiumi lõppu. Olime oma tüübiga nii armunud. Ma nii väga tahtsin last, aga mees arvas et ma peaksin valima hariduse ja nii me otsustasime et katkestame, kuna haridus on eluks väga oluline.
See oli vist saatuse iroonia aga mõned kuud hiljem jäin uuesti rasedaks ja seekord oli neid looteid kaks. Ja siis mind enam ei suutnud mu mees ümber rääkida.
Aga nüüd on kaks vahvat kaksikutest rüdrukut:)

Iga asi on millegi jaoks hea. Või kõik juhtub millegi pärast. Mina usun nendesse lausetesse. [/tsitaat]

Haridus ja laps ei välista üksteist ometigi???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 12:28; 10.06 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on katkenud kaks rasedust ja tehtud puhastused ehk sisuliselt ikkagi abordid, kuigi need looted olid juba hukkunud. [/tsitaat]

Juba teist korda loen, et keegi peab enda puhastust samaväärseks vabatahtliku abordiga. See pole ju nii! Need on sarnased ainult meditsiinilise protseduuri poolest, moraalses ja emotsionaalses mõttes aga totaalselt erinevad asjad. On ju ilmatu suur vahe, kas eemaldada endast surnud loode, mis on vajalik naise enda ellujäämiseks või lasta tappa täiesti elujõuline loode.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted väga valus teema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.