Esileht Ilu ja tervis Väga vana haiguslugu

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Väga vana haiguslugu

Postitas:
s1ret

Tere!Mind huvitab kas mul oleks võimalik kuidagi kätte saada enda haiguslugu aastast 1999? Mul oli see paberkandjal olemas, ema võttis haiglast kaasa, aga kolimiste käigus on paraku kadunud. Möödunud on 23 aastat, olin 7 aastane laps, kuid haigus oli aarmiselt raske ja harvaesinev viirushaiguse tusistus ning imeväel ma ellu jäin. Mul oleks suur soov seda lugeda tänasel päeval. Kas mul kui patsiendil on võimalik see kuidagi kusagilt arhiivist leida? Päring kuhugi? Ilmselt neid asju ikka hoitakse alles või mitte? See oli elu ja surma vahel viibimine ning nii teravalt mu hinges,  praeguse psüühilise tervise taustal oleks sellest vanast raskest haigusest info ja lugu väga teretulnud. Tean täpselt ka arsti nime kes minu ja mu haiguslooga toimetas, kas ta elus on, ei tea. See vist ei oma tähtsust. Intensiivis olin tartus luninis ja mäletan sellest nii mõndagi. Tänapäeval on kõik  mugav ja digitaalne, aga nii tahaks loota, et sellest on kusagil koopia ja andmed. Kas mul kui patsiendil oleks seda imelik otsida, oleks uldse lootust? Aitäh 😊

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandan vigade eest, ma ei bae kirjutatut. Perekiol kerib eest ära lehe ka viskab lauseid siia sinna. Väga keeruline viimased kuud siin kirjutada!

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere

Soovitan Teil uurida siit :

https://www.kliinikum.ee/kliinikud-ja-teenistused/teenistused/uhendkantselei/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain oma 1992. aasta sünnitusloo küll kätte (väike maakonna haigla). Miks siis haiguslugusid ei peaks saama.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tee päring sinna haiglasse, kus olid.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Niisama vabas vormis kirjutan? Digiallkirjastada ei ole vaja?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere

Saatsin sinna oma küsimuse, kuid kas see lastekliinikuga seotud on? Igaljuhul loodan parimat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldjuhul on haiglate kodulehtedel päringuvormid olemas, mille ära täidad ja lihtsalt saadad. Siis pole vaja midagi digiallkirjastada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üldjuhul on haiglate kodulehtedel päringuvormid olemas, mille ära täidad ja lihtsalt saadad. Siis pole vaja midagi digiallkirjastada.

Kuidas siis haigla kindlaks teeb, et keegi asjassepuutumatu isik seda päringut ei teinud?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas siis haigla kindlaks teeb, et keegi asjassepuutumatu isik seda päringut ei teinud?

Sest koopia haigusloost saadetakse sulle krüpteerituna, seega ainult sina saad selle oma id-kaardi koodidega avada. Vähemalt seal haiglas, kus mina töötan, on nii.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah. Teed haiglale avalduse ja kindlasti kirjuta et soovid haigusloost koopiat. Muide saadavad kokkuvõtte

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere

Saatsin sinna oma küsimuse, kuid kas see lastekliinikuga seotud on? Igaljuhul loodan parimat.

Jah on seotud

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain oma 1992. aasta sünnitusloo küll kätte (väike maakonna haigla). Miks siis haiguslugusid ei peaks saama.

Sest teemaalgataja ju kirjutas, et tema ema sai selle haigusloo juba paberkandjal kaasa, aga kaotas ära. Kui Sina nüüd oma sünnitusloo ise ära kaotad, siis samuti pole sellel väikesel maakonnahaiglal enam sulle midagi anda.

Mingeid varukoopiaid ei olnud sel ajal vist küll olemas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vanasti oli tõesti nii, et registratuuris anti sulle kogu su haiguslugu näppu, ja andsid siis selle arstile. Vabalt võis sellega minema marssida, ja läinud ta oligi. Mingeid koopiaid küll ei olnud.

Mulle anti ükskord 90-ndatel lausa nimekaimu kaust, loe siis ajaviiteks ooteruumis teise inimese isklikke asju:(

0
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ilu ja tervis Väga vana haiguslugu