Esileht Veebikonstaabel vägistamine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: vägistamine

Postitas:
Kägu

Tere, on selline mure, et mind vägistati, uurija palus, et lläheksin günekoloogi juurde, mida ma ka tegin. Vastuvõtul raakis arst minuga, et politsei peab kutsuma kohtuekspertiisi, et tema ei tohi ilma nendeta midagi teha, arst helistas mitmetesse kohtasesse ning lõpuk sai ta kätte uurija ning uurija oli talle öelnud et arst vaataks mind ise läbi ja kõik, mingit kohtuekspertiisi inimesi ootama ei pidanud, sest neid uurija ei kutsunudki.
Selline küsimus painab, et kas siis uurija ei võtnud minu avaldust tõsisena? Dnad ega midagi ei võetu?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
andero-

Tere

Ei, siin ei ole midagi valesti ja kindlasti ei ole asi selles, et uurija ei võtnud avaldus tõsisena. Eelistatud on jah, et läbivaatuse viib läbi kohtuarst või, et ta on läbivaatuse juures. Siiski, kui kohtuarst ei saa mingil põhjusel tulla siis võib läbivaatuse teha ka günekoloog. Sellisel juhul saadetakse günekoloogilise läbivaatuse dokumendid kohtuarstile läbi vaatamiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kallistused sulle! Sa oled väga tubli, et politseisse pöördusid ja asjale ametliku käigu andsid. Võin ainult aimata kui raske ja kohutav see kõik sinu jaoks on olnud. Sa oled tubli ja vapper!
Ja Andero – ma loen uudiseid, ma näen pea iga päev, millised kohtulahendid tulevad vägistajatele ja mõrvaritele…. Ma ei hakka ette lugema aga eks me kõik tea uudiseid eksole ja ma ei räägi vaid vägistamistest.
Minu küsimusi sulle, Andero on, et milline osa siin protsessis mäda on? Kas politseid ei tee oma tööd (mis on ka uudistest läbi jooksnud, et lihtsalt ei tegeletud juhtumitega) või ei tee süüdistaja oma tööd, või kohus?

Kuidas saab olla, et täiesti nobrainer juhtumid kohtus läbi ei lähe. Nagu selle neiu juhtum, kes “seksuaalse õppetunni sai”. Tütre emana ja inimesene olen ma täiesti shokeeritud.

Kui inimene võtab julguse kokku ja pöördub politseisse nagu siin teemaalgataja, siis kuidas ta teab, et tema eest võideldakse?

Sa oled politsei hääletoru – palun vastust!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Andero-

Tere

Vabandan hilinenud vastuse pärast. Viibisin puhkusel. Kahjuks ei ole mina hinnangu andja sellele, milline osa protsessist on mäda. Kui materjal jõuab kohtusse siis järelikult on politsei oma töö teinud – tõendeid kogunud ja prokuratuur seda uurimist juhtinud – ka nende poolt on töö tehtud. Samuti kui kohtuotsus on tehtud on ka kohtunik töö teinud.

Teie viidatud kaasust ei ole pädev kommenteerima kuna ei ole lugenud täispikka kohtulahendit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,
Pole saanud siia vahepeal vastata, aga minu kahtlustel oligi alust, paraku politsei poolset uurimist ei esinenud, ei piisanud sellest, et rääkisin uurijaga ja arstlikust läbivaatusest samuti polnud kasu (hingerahu siiski, sest suguhaigust ei saanud, kui tupeseen välja arvata)

Ma lihtsalt kopeerin siia selle teksti, mis on https://www.digilugu.ee/documents/epicrises/ patsiendile täiesti leitav. Selles on täielik ebakõla, sest sarnaseid avaldusi ma teinud ei ole.

Ptaient pöördunud politseisse (kuupäev) hommikul väites, et teda on vägisatud . Sarnaseid avaldusi on teinud ka varem .
Kontakteerutud uurija ……. , kes palub lihtsalt teostada läbivaatus füüsilise vägivalla tuvastamiseks, kuna naise jutt ei ole olnud politseis usutav.

Igatahes on väga tore, et saan olla kindel, et politseisse pöördudes saan abi. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti uskumatu… Teemaalgataja, kallistused sulle, sa oled tubli ja tugev ja sa saad hakkama.
See ongi eesti politsei(isegi suurte tähtedega ei kirjuta) tase. Ainult fööniga põõsas istudes trahvi oskavad teha, aga kui inimesel abi vaja on, siis sorrrrrrrri, pole usutav. Ptüi, ma ütlen, milline kuradi fantastiline institutsioon.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot, kui palju sa sarnaseid avaldusi siis varem oled teinud?
Ja kõik on osutunud valehäireteks?
Pöördu palun psühholoogi poole, sinu kirjaviis ja naerunägu nii tõsises teemas on kummalised.
Sinu jutust jääb praegu mulje, et sind on korduvalt vägistatud, aga politsei on keeldunud kõiki neid lugusid uurimast. Ei taha hästi uskuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole varasemalt vägistamise kohta politseis avaldust teinud, olen teinud vaid füüsilise vägivalla kohta, ja nagu teate, siis enam ei loe politseis marrastused, sinikad, haavad ja muu tõestusmaterjal, et uskuda, et mees on naise vastu kätt tõstnud. Naised on ju ise kõiges süüdi, eks? ausalt öeldes siis ei teagi ma miks uurija need omavahel segi ajas. Selle uurijaga olin ma varem põgusalt kokku puutunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis toimub! Kuidas on selline asi võimalik? Ander?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Andero-

Ainult siin oleva info pinnalt on võimatu midagi väga täpselt kommenteerida kuna teada on ainult ühe poole nägemus ja kirjeldus. Kui inimene leiab, et ametnik käitus valesti siis tuleb ametniku tegevuse peale kaebus esitada. Kuna siin käib jutt kriminaalmenetlusesest siis tuleb selle mittealustamine või lõpetamine vaidlustada prokuratuuris.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Veebikonstaabel vägistamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.